تازه های آسمونی
صفحه اصلی > استارت > طراحی سایت > آماده سازی متن صحیح
تبلیغات اینترنتی

آماده سازی متن صحیح

preparing the text آماده سازی متن صحیح

 

تهیه متن وب سایت یکی از مهمترین بخشهای طراحی سایت و مهمترین بخش بهینه سازی برای موتور جستجوگر می باشد. متن ها باید طوری تعیین شوند که هم از لحاظ سئو مناسب باشند هم برای کاربران مورد استفاده قرار گیرند.یکی از مهمترین تکنیک های سئو این است که انتخاب متن طوری باشد که نه تنها برای موتور های جستجوکر بهینه باشد بلکه کاربران به راحتی بتواند با آن ارتباط بر قرار کنند.

 

شاید جالب باشد که بدانید انتخاب متون مناسب کمک بسیاری به وب سایت شما میکند. در صورتیکه متون مناسب انتخاب شود موتور های جستجوگر به وب سایت شما اعتبار وبژه ای می دهند.همچنین در صورتی که متون کاربردیباشد، کاربران با ورود به سایت شما زمان بیشتری صرف خواندن مطالب می کنند.این مساله نه تنها محبویت سایت شما نزد کاربران بالا می برد همچنین موتور های جستجو این مطالبو در نتیجه سایت شما را در رتبه بالاتری قرار می دهند.

قالب وب سایت شما کمک زیادی در جذب کاربران می کند. در صورتی که قالب مناسب و استانداردطراحی شود کاربران از مشاهده آن لذت برده و به محبوبیت سایت شما افزوده میشود. قابل ذکر است که قالب گرافیکی سایت از نظر موتورهای جستجوگر تاثیری ندارد .

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=149731
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

step-by-step-design-1

آموزش گام به گام طراحی سایت

بسیاری از افراد به طراحی سایت علاقه دارند و برای فراگیری آن روش های بسیاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی