آسمونی
افراد معروف

زندگینامه زهرا لاریجانی

 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی
 جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

Zahra Larijani زندگینامه زهرا لاریجانی

زهرا لاریجانی کیست؟ زهرا لاریجانی دختر آیت الله صادق لاریجانی است. زهرا اردشیر لاریجانی یکی از دختران ارشد رئیس قوه قضائیه است. آسمونی در این بخش زندگینامه زهرا لاریجانی را شرح می دهد.

صادق اردشیر لاریجانی

صادق اردشیر لاریجانی مشهور به صادق آملی لاریجانی رئیس وقت قوه قضائیه است. ایشان علاوه بر ریاست قوه قضائیه یکی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه امام صادق است.

صادق لاریجانی در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد ، وی با اتمام دوران تحصیل دبیرستان در سال ۱۳۵۶ وارد دانشگاه شد. لاریجانی پس از اتمام دوران تحصیل خود در حوزه علمیه در سال ۱۳۶۸ به تدریس علوم فقهی پرداخت همچنین در این سال ها به عضویت هیئت علمی دانشگاه قم در امد.

زهرا لاریجانی کیست ؟

زهرا لاریجانی دختر کیست ؟ زهرا لاریجانی در خانواده ای کاملا مذهبی به دنیا آمد ، پدر وی یکی از مسئولان بلند پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. زهرا لاریجانی دختر رئیس قوه قضائیه است. صادق لاریجانی در سال های مختلف در پست های بسیار کلیدی قرار داشته است. حضور در شورای نگهبان ، حضور در مجلس خبرگان از مسئولیت های وی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. برادران لاریجانی متولد مازندران هستند. یکی از فرزندان صادق لاریجانی زهرا لاریجانی است .

عکس زهرا لاریجانی

جستجو های بسیار زیادی در اینترنت برای یافتن اطلاعات بیشتری از دختر صادق لاریجانی انجام گرفت متاسفانه منابع بسیار کمی برای یافتن اطلاعات از زهرا اردشیر لاریجانی در دنیای اینترنت وجود داشت . تنها اطلاعاتی که در دنیای اینترنت از ایشان وجود داشت بصورت کامل دسته بندی و در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.

تصاویری از پدر زهرا اردشیر لاریجانی

صادق لاریجانی یکی از مسئولان بلند پایه در ایران است وی در مجامع سیاسی و دیدار های زیادی با رهبر معظم انقلاب داشته است. در ادامه مقاله تصاویری از پدر زهرا لاریجانی را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم.

 

تازه های مرتبط

جایگاه بدلکاری در ایران و جهان

ندا رحیمی

بهرام شفیع ؛ بیوگرافی + عکس + مصاحبه اختصاصی

شهاب نظری فر

بیوگرافی نادر فقیه زاده ، طراح ایرانی شرکت خودروسازی BMW + تصاویر

لیلا شاهپوری

بابک فردوسی ، مهندس سیستم ایرانی ناسا + بیوگرافی و تصاویر خاص او

لیلا شاهپوری

زندگینامه شاعر و نویسنده کودک و نوجوان ، مصطفی رحمان دوست

طاهره رضایی

نحوه شهادت سید علی اندرزگو

طاهره رضایی

درج نظر