تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اطلاعات ورزشی > پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و ۱۱ بازیکن دیگر!
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و ۱۱ بازیکن دیگر!

  world cup 2018 4 4 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  پایان کار ستارگان بعد از روسیه /   اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی

  کار بزرگ رافائل مارکز و ۱۱ بازیکن دیگر!

   

  با پایان جام جهانی ۲۰۱۸ رافائل مارکز یکی از نفراتی بود که بدون حتی یک بار حضور در جمع هشت تیم برتر جام جهانی، نام خود را در تاریخ بازیها ثبت کرد.

  به گزارش آسمونی ، رافائل مارکز که ۴ بار به عنوان کاپیتان مکزیک در جام جهانی حضور داشته است امسال برای آخرین بار در جام جهانی حضور یافت و با ۳ بازی در مسابقات این دوره، به رکورد ۱۹ بازی در جام های جهانی رسید. پیش از مارکز، «آنتونیو کارباخال» دروازه‌بان مکزیک در جامهای ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۶ و لوتار ماتئوس هافبک آلمانی در جامهای ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۸ در پنج جام جهانی به میدان رفته‌اند و به ترتیب در ۱۱ و ۲۵ مسابقه بازی کرده اند تا این سه نفر تنها بازیکنانی باشند که ۵ بار حضور در جام جهانی را تجربه کرده اند. جیان لوییجی بوفون هم با حذف ایتالیا از جام جهانی ۲۰۱۸ نتوانست برای ششمسن بار در جام جهانی حضور یابد تا عدد حضور او در جام جهانی روی ۵ باقی ماند. البته تفاوت جیان لوییجی بوفون با سایر بازیکن ذکر شده در این بود که وی در جام جهانی ۱۹۹۸ نیمکت نشین بود و فرصت بازی را پیدا نکرد.

   

  با هم مروری داریم بر مردانی که در جام جهانی امسال برای چهارمین بار به میدان رفتند:

  والون بهرامی( سوییس): به گزارش آسمونی ، اولین بار که بهرامی در جام جهانی به میدان رفت، در مسابقات ۲۰۰۶ بود که سوییس بدون گل خورده از مسابقات کنار رفت. بهرامی در سال ۲۰۱۰ هم عضو تیمی بود که اسپانیا قهرمان جهان را شکست داد اما از مرحله گروهی بالاتر نرفت. سوییس با بهرامی در دو دوره بعدی مسابقات از گروه خود بالا آمد اما در مرحله یک هشتم نهایی از مسابقات حذف شد. سال ۲۰۱۴ در برابر آرژانتین و این بار در برابر سوئد

  world cup 2018 5 2 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  تیم کیهیل( استرالیا): یکی از نفراتی که با استرالیا در جام جهانی ۲۰۰۶ برای اولین و آخرین بار مرحله گروهی را پشت سر گذاشت و تا یک هشتم نهایی صعود کرد. پس از آن کیهیل هرگز چنین تجربه ای به دست نیاورد. سه بار دیگر حضور در جام جهانی و سه حذف در مرحله مقدماتی. در سال ۲۰۱۰ با سه امتیاز، در ۲۰۱۴ بدون امتیاز و امسال هم با تنها یک امتیاز.

  world cup 2018 3 6 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  آندرس گواردادو( مکزیک): یکی دیگر از مکزیکی هایی که از سال ۲۰۰۶ تا امروز در همه ادوار جام جهانی حضور داشته و در آنها به میدان رفته است. در تمام این ادوار هم مکزیک راهی یک هشتم نهایی شد اما دو بار مقابل آرژانتین، یک بار در برابر هلند و امسال از برزیل شکست خورد تا راهی به جمع هشت تیم برتر پیدا نکند.

  world cup 2018 1 6 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  آندرس اینیستا( اسپانیا): هافبک تیم ملی اسپانیا اولین بار در ۲۲ سالگی حضور در جام جهانی را تجربه کرد و آخرین بار در مسابقات روسیه. اینیستا در سال ۲۰۱۰ تک گل فینال را به ثمر رساند و اسپانیا تنها قهرمانی خود را در آن مسابقات جشن گرفت. اما در سایر ادوار لاروخا موفقیتی کسب نکرد. دو حذف در مرحله یک هشتم در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۸ و یک حذف در مرحله گروهی در دوره قبل مسابقات!

  world cup 2018 2 7 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  خاویر ماسکرانو( آرژانتین): در کنار لیونل مسی، دو آرژانتینی هستند که حضور در جام جهانی را اولین بار در سال ۲۰۰۶ تجربه کردند و از آن زمان تا کنون در تمام ادوار مسابقات بوده اند. طی این دوران آلبی سلسته دو بار در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ با شکست مقابل آلمان در یک چهارم نهایی حذف شد و یک بار در سال ۲۰۱۸ با شکست مقابل فرانسه در یک هشتم نهایی. اما در سال ۲۰۱۴ این تیم به فینال رسید و ماسکرانو و مسی یک نایب قهرمانی جام جهانی را به دست آوردند.

  world cup 2018 4 4 پایان کار ستارگان بعد از روسیه ; کار بزرگ رافائل مارکز و 11 بازیکن دیگر!

  سرخیو راموس( اسپانیا): مدافع تیم ملی اسپانیا حضور در جام جهانی را از ۱۲ سال پیش آغاز کرد و از آن زمان در تمامی تورنمنت ها عضوی ثابت از تیم ملی اسپانیا بوده است. راموس یکی از مردان نسل طلایی اسپانیاست که دو قهرمانی یورو و یک قهرمانی جام جهانی را در کارنامه دارند.

   

  مارک میلیگان( استرالیا): به گزارش آسمونی ، یکی دیگر از بازماندگان تیمی که در جام جهانی ۲۰۰۶ به یک هشتم نهایی رسید و تنها با یک پنالتی مغلوب ایتالیا شدند؛ ایتالیایی که در پایان قهرمان جهان شد. میلیگان هم در کنار کیهیل در سال ۲۰۱۵ یکی از اعضای تیمی بود که قهرمان آسیا شد. این بازیکن در جام های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ در لیست تیم ملی استرالیا حضور داشت ولی هرگز فرصت بازی به دست نیاورد.

   

  گیرمو اوچوآ( مکزیک): دروازه بان فوق العاده مکزیک در جام های جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ قبل از آن در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ هم در لیست نفرات اعزامی مکزیک به جام جهانی حضور داشت اما در آن دو دوره، فرصت بازی به وی نرسید.

   

  په په رینا( اسپانیا): دروازه بانی با سابقه چهار دوره حضور در جام جهانی و انجام تنها یک مسابقه در این مسابقات! رینا در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ نیمکت نشین ایکر کاسیاس بود و این اتفاق در جام جهانی ۲۰۱۴ هم رخ داد. با این تفاوت که پس از حذف لاروخا در دو مسابقه نخست، فرصت یافت که در دیدار تشریفاتی مقابل استرالیا به میدان برود. رینا امسال هم نیمکت نشین دخئا بود و باز هم فرصت بازی پیدا نکرد. با تمام این احوال او به عنوان یک نیمکت نشین، یک قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰ را در کارنامه خود می بیند!

  منبع: اختصاصی آسمونی

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  عکس های جشن قهرمانی بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا

  بارسلونا قهرمتن لیگ برتر اسپانیا توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سویا را پشت سر …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.