آسمونی
اطلاعات ورزشی

تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

ثبت نام لاتاری

تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم ) /  اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

 

به گزارش آسمونی ، در سال 1395 اتفاقات مهمی در فوتبال ایران رقم خورد. این سال، آخرین سالی بود که هیچ یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس  در لیگ جام و حذفی عنوان قهرمانی را به دست نیاوردند. در این سال یکی از نامهای پرافتخار فوتبال، از رقابت ها کناره گرفت و یکی از استادیوم های قدیمی پس از سالها دوباره مورد استفاده قرار گرفت.

iran league 1 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

پایان خوش استقلال خوزستان و شادی عبدالهادی خنیفر و دسوزا با جام. استقلال هم مثل لسترسیتی تمام معادلات را برهم زد، قهرمان ایران شد و برای مسابقه در سوپرکاپ ایران و لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد و آن گاه سقوط خود را آغاز کرد.

 

iran league 2 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

بیست و چهارم مهرماه و دربی اصفهان. پرافتخاترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در فضایی سوت و کور از فوتبال کناره گرفت و حتی در روز خداحافظی اش هم احسان حاج صفی مانع شد مراسم تقدیر از او به خوبی برگزار شود.شاید محرم منصرف شود؛ اما محرم نویدکیا برای همیشه از فوتبال رفت.

 

iran league 3 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

افتتاح لیگ 96-95 با دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان. محمدرضا اکبریان داور مسابقه در بین محمد طیبی کاپیتان استقلال خوزستان و مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی دیده می شود. ورزشگاه یادگار تبریز هم در این ایام در حال چمن کاری بود و چنین شد که مسابقات تراکتور یک نیم فصل در زمین کوچک تمرینی این تیم برگزار شد.

 

iran league 4 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

روزهای حضور تراکتورسازی با بازیکنان سرباز و خارجی در کنار هم به مربیگری امیرقلعه نویی. مردانی چون محمدرضا اخباری، بختیار رحمانی و سروش رفیعی از جمله سربازهای تراکتور بودند.

 

iran league 5 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

مد سال 95! چالش مانکن قرار بود در سراسر دنیا برای کمک به یک بیماری خاص انجام شود اما به یک تفریح و سرگرمی بدل شد. بازیکنان پیکان هم شادی پس از گل خود را با چالش مانکن نشان داده اند. از چپ: محمدصادق بارانی، بهادر عبدی، گادوین منشا، امیرحسین صادقی، مرتضی آقاخان و سیاوش یزدانی.

 

iran league 6 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

به گزارش آسمونی ، سرانجام ورزشگاه نقش جهان هم دوباره مورد بهره برداری قرار گرفت. این ورزشگاه در بازی سپاهان و استقلال بیشتر از همیشه علاقه مندان به فوتبال را در دل خود جای داد اما سپاهانی ها برد در این بازی را در وقت های تلف شده از دست دادند و کمی بعد در همین ورزشگاه از جام حذفی کنار رفتند.

 

iran league 6 3 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش دوازدهم )

فیلیپه ماچادو به همراه دخترش آنتونلا در تمرین صبا. این بازیکن برزیل که ابتدای سال را با پیراهن صبا و در لیگ کشورمان آغاز کرده بود، در پایان لیگ به برزیل بازگشت و در حالی که یکی از اعضای تیم شگفتی ساز چاپه کوئنسه بود، در حادثه سقوط هواپیما در کلمبیا جان باخت.

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

منبع: اختصاصی آسمونی

تازه های مرتبط

حرکات ورزشی برای افراد پشت میزنشین + تصاویر

24 مهر ماه ؛ روز پارالمپیک

شهاب نظری فر

بهرام شفیع ؛ بیوگرافی + عکس + مصاحبه اختصاصی

شهاب نظری فر

نقش و جایگاه اسپانسر در ورزش و فوتبال

ندا رحیمی

چرا باید در فصل پاییز پیاده روی کرد؟

احمدرضا راجی

مدال های ایران در بازی های آسیایی 2018

احمدرضا راجی

درج نظر