آسمونی
اطلاعات ورزشی

تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

ثبت نام لاتاری

 

تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )  /  اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

 

به گزارش آسمونی ، لیگ فوتبال ایران در سالهای اخیر در انحصار پرسپولیس بوده است و این تیم در دو دوره اخیر به راحتی و با اقتدار قهرمان لیگ شد. به این ترتیب آخرین قهرمانی یک تیم شهرستانی به سال 1395 بازمی گردد و ماه اردیبهشت آن سال…

iran league 1 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

آخرین تمرین استقلال خوزستان. 23 اردیبهشت 1395 است و مسوولان استانی برای روحیه دادن به بازیکنان تیم شگفتی ساز لیگ در محل تمرین این تیم حضور یافته اند.

 

iran league 2 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

شادی پرسپولیسی ها در پرگل ترین دربی تاریخ. پرسپولیس 4 بر 2 برد و یک گام به قهرمانی لیگ نزدیک تر شد. مهدی طارمی، محسن مسلمان، محمد انصاری و رامین رضاییان با انگشتان دست خود عدد 24 را شکل داده اند. محسن بنگر هم می رود که در شادی آنها حضور یابد.

 

iran league 3 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

روزی غم انگیز برای هر دو تیم برنده و بازنده. برد پرسپولیس از راه آهن در آخرین روز لیگ موجب سقوط سفیدپوشان شد تا بهادر عبدی این گونه نای بلند شدن نداشته باشد. عبدی در همان سال پدر و مادر خود را در اثر سانحه رانندگی از دست داد تا سال غم انگیز او تلخ تر شود.

 

iran league 4 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

به گزارش آسمونی ، قرار بود پرسپولیسی ها با مجموع دو شماره 24( شماره هادی نوروزی) و 33( شماره مهرداد اولادی) و کسب 57 امتیاز قهرمان شوند. آنها به 57 رسیدند اما نایب قهرمان شدند تا محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده این گونه در پایان لیگ تلخکام شوند.

 

iran league 5 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

در همان روز 24 اردیبهشت و در ورزشگاه غدیر اهواز شادی تیم شگفتی ساز با برد 2 بر صفر مقابل ذوب آهن به اوج رسید. استقلال خوزستان قهرمان شد و فرناندو د خسوس بهترین دروازه بان لیگ 95-94 این گونه با پرچم کشور خود شکرگزاری کرد. خسوس در فصل 96-95 به گسترش فولاد تبریز پیوست.

 

iran league 6 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

خشم و اندوه هواداران پرسپولیس در پایان لیگ و پرتاب لوگوی پرسپولیس به اسمان. این هشتمین سالی بود که سرخپوشان در حسرت قهرمانی لیگ می ماندند و به این ترتیب آن ها حداقل باید تا سال نهم صبر می کردند. دقیقا کسر شماره هادی نوروزی(24) از شماره اولادی(33)!

سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

منبع: اختصاصی آسمونی

تازه های مرتبط

حرکات ورزشی برای افراد پشت میزنشین + تصاویر

24 مهر ماه ؛ روز پارالمپیک

شهاب نظری فر

بهرام شفیع ؛ بیوگرافی + عکس + مصاحبه اختصاصی

شهاب نظری فر

نقش و جایگاه اسپانسر در ورزش و فوتبال

ندا رحیمی

چرا باید در فصل پاییز پیاده روی کرد؟

احمدرضا راجی

مدال های ایران در بازی های آسیایی 2018

احمدرضا راجی

درج نظر