تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اطلاعات ورزشی > تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

   

  تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )  /  اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی

  سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

   

  به گزارش آسمونی ، لیگ فوتبال ایران در سالهای اخیر در انحصار پرسپولیس بوده است و این تیم در دو دوره اخیر به راحتی و با اقتدار قهرمان لیگ شد. به این ترتیب آخرین قهرمانی یک تیم شهرستانی به سال ۱۳۹۵ بازمی گردد و ماه اردیبهشت آن سال…

  iran league 1 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  آخرین تمرین استقلال خوزستان. ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ است و مسوولان استانی برای روحیه دادن به بازیکنان تیم شگفتی ساز لیگ در محل تمرین این تیم حضور یافته اند.

   

  iran league 2 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  شادی پرسپولیسی ها در پرگل ترین دربی تاریخ. پرسپولیس ۴ بر ۲ برد و یک گام به قهرمانی لیگ نزدیک تر شد. مهدی طارمی، محسن مسلمان، محمد انصاری و رامین رضاییان با انگشتان دست خود عدد ۲۴ را شکل داده اند. محسن بنگر هم می رود که در شادی آنها حضور یابد.

   

  iran league 3 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  روزی غم انگیز برای هر دو تیم برنده و بازنده. برد پرسپولیس از راه آهن در آخرین روز لیگ موجب سقوط سفیدپوشان شد تا بهادر عبدی این گونه نای بلند شدن نداشته باشد. عبدی در همان سال پدر و مادر خود را در اثر سانحه رانندگی از دست داد تا سال غم انگیز او تلخ تر شود.

   

  iran league 4 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  به گزارش آسمونی ، قرار بود پرسپولیسی ها با مجموع دو شماره ۲۴( شماره هادی نوروزی) و ۳۳( شماره مهرداد اولادی) و کسب ۵۷ امتیاز قهرمان شوند. آنها به ۵۷ رسیدند اما نایب قهرمان شدند تا محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده این گونه در پایان لیگ تلخکام شوند.

   

  iran league 5 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  در همان روز ۲۴ اردیبهشت و در ورزشگاه غدیر اهواز شادی تیم شگفتی ساز با برد ۲ بر صفر مقابل ذوب آهن به اوج رسید. استقلال خوزستان قهرمان شد و فرناندو د خسوس بهترین دروازه بان لیگ ۹۵-۹۴ این گونه با پرچم کشور خود شکرگزاری کرد. خسوس در فصل ۹۶-۹۵ به گسترش فولاد تبریز پیوست.

   

  iran league 6 2 تصاویر ماندگار لیگ برتر ( بخش یازدهم )

  خشم و اندوه هواداران پرسپولیس در پایان لیگ و پرتاب لوگوی پرسپولیس به اسمان. این هشتمین سالی بود که سرخپوشان در حسرت قهرمانی لیگ می ماندند و به این ترتیب آن ها حداقل باید تا سال نهم صبر می کردند. دقیقا کسر شماره هادی نوروزی(۲۴) از شماره اولادی(۳۳)!

  سایر بخش های ( تصاویر خاطره انگیز لیگ برتر )

  منبع: اختصاصی آسمونی

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  عکس های جشن قهرمانی بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا

  بارسلونا قهرمتن لیگ برتر اسپانیا توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سویا را پشت سر …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.