خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برد مقتدرانه کشتی ایران در مقابل بلاروس در اولین گام جام جهانی 2015
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • برد مقتدرانه کشتی ایران در مقابل بلاروس در اولین گام جام جهانی 2015

  world cup match Wrestling Iran Belarus

  1394/01/23

  تیم ملی کشتی آزاد ایران در نخستین مصاف خود در جام‌جهانی 2015 آمریکا،با ارائه یک نمایش تحسین برانگیز موفق شد بلاروس را مقتدرانه و با حساب 8 بر صفر از پیش رو بردارد.

  به گزارش آسمونی به نقل از  ایسنا،تیم ملی کشتی آزاد ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی آمریکا موفق شد بلاروس را با حساب هشت بر صفر شکست دهد.

  نتایج آزاد کاران ایران در 8 دیدار برگزار شده به ترتیب زیر است:

  وزن 57 کیلوگرم :

  حسن رحیمی 4 – ولادسیلاو آندریف 2

  حسن رحیمی دارنده مدال طلای جهان در این مسابقه به مصاف ولادسیلاو آندریف دارنده مدال برنز جهان در سال 2014 رفت. این دو کشتی‌گیر در مسابقات جهانی 2014 به طور مشترک به مدال برنز دست یافتند.

  رحیمی در ابتدای کار موفق شد یک امتیاز فنی به دلیل کم کاری حریف از آن خود کند و حریفش نیز یک اخطار از داور دریافت کرد. در ادامه رحیمی موفق شد به پاهای حریف خود برسد و وی را خاک کند تا 3 بر صفر پیش بیفتد. در دقیقه پایانی نیز رحیمی بار دیگردر محوطه نارنجی تشک حریف خود را خاک کرد و یک امتیاز دیگر گرفت. در فاصله ثانیه تا پایان مسابقه آندریف موفق شد رحیمی را با زیر گیری در خاک خود بنشاند تا در نهایت این دیدار با حساب 4 بر 2 به سود رحیمی به پایان برسد و اولین پیروزی در جام جهانی به نام رحیمی ثبت شود.

  وزن 61 کیلوگرم :

  بهنام احسان پور7 – ژیانیس ماکسیموف صفر

  احسان پوردارنده مدال طلای جوانان جهان به مصاف حریف نه چندان مطرح خود رفت.احسان پور در ابتدای کار به پاهای حریف خود رسید اما حریف مچ پای او را در اختیار گرفت تا احسان پور نتواند او را خاک کند.حملات کشتی گیر جوان ایران ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 3 مسابقه داور به حریف اخطار کم کاری داد و یک امتیاز نیز به احسان پور رسید.

  در وقت دوم احسان پور موفق شد 2 بارحریف خود را خاک کند و 5 بر صفر از حریف پیش بیفتد در ادامه نیز حریف را فیتیله پیچ کرد و 2 امتیاز دیگر گرفت تا در نهایت 7 بر صفر کشتی را به سود خود پایان دهد.

  وزن 65 کیلوگرم :

  سید احمد محمدی 11 –عظمت نوریکوف صفر

  محمدی که مدال نقره جهان در سال 2014 را در کارنامه خود دارد به مصاف حریف خود که عنوان پنجم جهان را درسال 2014 داشت به روی تشک رفت.محمدی بسیار مقتدرانه و در مدت زمان 2 دقیقه و 30 ثانیه ابتدایی مسابقه موفق شد برتری خود را بر حریف دیکته کرده و 11 برصفر این دیدار را به سود خود پایان دهد تا ایران را در مجموع 3 بر صفر از بلاروس پیش بیندازد.

  وزن 70 کیلوگرم :

  حسن یزدانی 12– آنتون آفاناسیف یک

  اعجوبه جوان کشتی آزاد ایران که قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه خود دارد در این دیدار در ثانیه 50 موفق شد حریف خود را خاک کند و 2 امتیاز را از آن خود کند.در ادامه کشتیگیر بلاروس موفق شد پای یزدانی را از تشک بیرون کند و یک امتیاز بگیرد.در ثانیه‌های پایانی وقت اول یزدانی موفق شد 2 مرتبه حریف را در خاک کند و 6 بر یک پیش افتاد.یورش های یزدانی در وقت دوم حریف را از نفس انداخت و موفق شد 2 بار دیگر حریف را خاک کند و یک‌بار نیز حریف را فیتیله‌پیچ کرد تا در زمان 4 دقیقه و 8 ثانیه حریف بلاروسی خود را 12 بر یک شکست داد.

  وزن 74 کیلوگرم :

  مرتضی رضایی قلعه 4(برد) – علی شعبان‌اف 4

  آزادکار جوان ایران مقابل حریف عنوان‌دارخود که 2 مدال برنز جهان را در کارنامه داشت به روی تشک رفت و در دقیقه دوم توسط حریف به روی پل رفت و 2 برصفر عقب افتاد.در ادامه رضایی به پاهای حریف خود رسید اما با خیمه سنگین او مواجه شد و به امتیاز نرسید.

  در وقت دوم شعبان اف بار دیگر رضایی را به روی پل برد و 4 بر صفر پیش افتاد.اما رضایی قلعه در ادامه مزد حملات بی‌امان خود را گرفت و موفق شد حریف خود را 2 مرتبه خاک کند و کشتی را 4 بر 4 به سود خود به پایان رساند تا با این نتیجه پیروزی ایران مقابل بلاروس مسجل شود.

  ورن 86 کیلوگرم :

  علیرضا کریمی 7 – محمداف 4

  کریمی که عنوان قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه خود دارد به مصاف حریف خود رفت.حریف بلاروس در ابتدای کار موفق شد با اجرای فن کول‌انداز یک امتیاز بگیرد و در ادامه نیز پای کریمی را از تشک بیرون کرد و 2 بر صفر پیش افتاد سپس کریمی را در خاک خود نشاند تا 2 امتیاز دیگر بگیرد.در ادامه کار کریمی با خارج کردن پای حریف از تشک و یکبار نیز اجرای فن درخت‌کن 3 امتیاز گرفت تا وقت اول 4 بر 3 به سود کشتی‌گیر بلاروس به پایان برسد.

  در وقت دوم کریمی بار دیگر حریف خود درخت کن کرد و یکبار نیز در خاک فن فیتیله‌پیچ را روی حریف اجرا کرد تا در نهایت این مبارزه را در یک کشتی زیبا و نفسگیر 7 بر 4 به سود خود پایان دهد.

  وزن 97 کیلوگرم :

  رضا یزدانی 10– ایوان یانکوفسکی صفر

  دارنده 2 مدال طلای جهان به مصاف حریف بلاروس خود که مدال برنز اروپا را یدک می‌کشید به روی تشک رفت و در همان ابتدای کار با خاک کردن حریف 2 امتیاز پیش افتاد در ادامه نیز2 مرتبه پای حریف را از تشک بیرون کرد و 2 مرتبه نیز حریف را در خاک نشاند .یزدانی سپس با اجرای فن بار انداز موفق شد درمدت زمان 2 دقیقه و 37 ثانیه حریف خود را مقتدرانه با حساب 10 بر صفر شکست دهد.با این برد ایران 7 بر صفر از بلاروس پیش افتاد.

  وزن 130 کیلوگرم :

  پرویز هادی 6– الکسی شیماروف صفر

  دارنده مدال طلای سنگین وزن ایران در بازی های آسیایی اینچئون در آخرین دیدار به مصاف حریف عنوان‌دار خود که قهرمانی جهان در سال 2011 را در کارنامه داشت به روی تشک رفت.

  هادی در ابتدای کارپای حریف را از تشک کشتی بیرون کرد و به یک امتیاز رسید سپس با گرفتن مچ پای حریف موفق شد او را در خاک بنشاند و 3 بر صفر پیش افتاد.در وقت دوم هادی به حملات خود ادامه داد و بار دیگر پای حریف را از تشک بیرون کرد و یک مرتبه نیز حریف را در خاک نشاند تا 6 بر صفر پیش بیفتد و وی را با همین نتیجه شکست دهد.

  تیم ملی کشتی آزاد ایران در دیدار بعدی از ساعت 6 به وقت ایران به مصاف ترکیه خواهد رفت.ایران در این رقابت‌ها با تیم های بلاروس،ترکیه و آذربایجان در یک گروه قرار دارد و در گروه دیگر نیز آمریکا،روسیه،کوبا و مغولستان جای دارند.

  تیم ملی کشتی آزاد ایران پنج عنوان قهرمانی در جام‌جهانی را در کارنامه خود دارد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=90263
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  زمانی: نه به تصمیم کی‌روش احترام می‌‌گذاریم و نه قبولش داریم!/حذف ۴ بازیکن آماده طبیعی نیست

  عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: موضوع حذف چهار بازیکن آماده از لیست تیم ملی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.