تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > راز خوشحالی عجیب دو بازیکن سوئیس پس از گلزنی به صربستان
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  راز خوشحالی عجیب دو بازیکن سوئیس پس از گلزنی به صربستان

  به گزارش آسمونی:دو بازیکن تیم ملی سوییس بعد از زدن گل به صربستان خوشحالی معناداری انجام دادند.

  The secret of the strange happiness of two Swiss players after scoring against Serbia راز خوشحالی عجیب دو بازیکن سوئیس پس از گلزنی به صربستان

  در جریان بازی شب گذشته صربستان و سوییس در حالی که صرب ها با یک گل از حریف پیش بودند ژاکا و شکیری توانستند گل های برتری تیمشان را به ثمر برسانند تا سوییس برابر صربستان دو بر یک پیروز شود.

  نکته جالب این بازی شادی بعد از گل این دو بازیکن سوییسی بود؛ بازیکنانی که گذشته شبیه به هم دارند.

  گرانیت ژاکا بازیکن تیم ملی سوییس اصلیتی کوزوویی- آلبانیایی دارد و حتی برادرش هم برای تیم ملی آلبانی بازی می کند. تا جایی که در بازی این دو تیم مادرش اعلام کرد که نمی داند طرفدار کدام تیم است و حتی پیراهنی که ترکیب پیراهن این دو تیم بود را برتن کرد و در ورزشگاه حاضر شد. این بازیکن بارها خواسته برای تیم ملی کوزوو بازی کند اما فیفا به او اجازه نداده است.

  در آن سو خانواده ژردان شکیری نیز آلبانیایی- کوزوویی هستند و او در یک سالگی به همراه خانواده اش به سوییس آمد. با وجود اینکه این بازیکن مسلمان است اما کمتر کسی درباره این ویژگی او صحبت می کنند.

  شباهت دیگر این دو سیاسی است. هردو این بازیکنان جزو خانواده هایی هستند که به خاطر کشتار مسلمانان توسط صرب ها آسیب دیدند و حتی والدینشان زندان هم رفته اند. این دو بازیکن بعد از گلزنی برابر صربستان در جام جهانی خوشحالی انجام دادند که نماد مقاومت مردم آلبانی برابر صربستان بود.

  The secret of the strange happiness of two Swiss players after scoring against Serbia 1 راز خوشحالی عجیب دو بازیکن سوئیس پس از گلزنی به صربستان

  شکیری در جریان بازی هم کفشی به پا داشت که پرچم کوزوو و سوییس روی آن بود.

  هرچند این امکان وجود دارد که این دو بازیکن به خاطر این حرکت سیاسی از سوی فیفا جریمه شوند اما قطعا این خوشحالی بعد از گل برای همیشه در تاریخ جام جهانی باقی خواهد ماند.

  The secret of the strange happiness of two Swiss players after scoring against Serbia 3 راز خوشحالی عجیب دو بازیکن سوئیس پس از گلزنی به صربستان

  خوشحالی بعد از گل این دو بازیکن به نشانه بال های عقاب آلبانی بود. اهالی کوزوو به نشانه مقاومت برابر کشتار صرب ها از این حرکت استفاده می کردند. شاید بعد از سال ها این دو بازیکن انتقام خود را یک جا و در یک شب از صرب ها گرفتند!

  منبع: هفت صبح

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  بلژیک ۲ – ۰ انگلیس ؛ مقام سومی جام جهانی برای شیاطین سرخ

  بلژیک با شکست انگلیس توانست به مقام سوم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست یابد. به …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.