تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > نتایج ورزشکاران ایران در روز یازدهم بازی های آسیایی
تبلیغات اینترنتی

نتایج ورزشکاران ایران در روز یازدهم بازی های آسیایی

the results of the eleventh day of the asian games athletes نتایج ورزشکاران ایران در روز یازدهم بازی های آسیایی

1393/07/09

یازدهمین روز از بازی‌های آسیایی دیروز سه‌شنبه با 4 مدال طلا همراه بود.

به گزارش آسمونی، ملی‌پوشان ایران در کشتی، پرتاب دیسک و تکواندو طلایی شدند. امروز همچنین دو برنز هم توسط عبدولی و سوسن حاجی‌پور به دست آمد.

نتایج کامل به شرح زیر است:

کبدی:

تیم ملی بانوان ایران در دومین رقابت خود به مصاف چین تایپه رفت و با نتیجه 43 بر 19 به پیروزی رسید. مدال برنز تیم ملی بانوان ایران با این پیروزی قطعی شد و آنها فردا برای تعیین سرگروهی به مصاف تایلند می‌روند.

تیم ملی مردان نیز با نتیجه 41 بر 22 میزبان را شکست داد و برای سرگروهی فردا مقابل ژاپن قرار می‌گیرد. ایران با پیروزی امروز مدال برنزش را قطعی کرد.

تکواندو:

سوسن حاجی‌پور در وزن 53- کیلو در نخستین گام نماینده قزاقستان را شکست داد. وی در دیدار دوم در راند طلایی نماینده تایلند را مغلوب کرد. وی در مرحله نیمه‌نهایی مقابل تکواندوکاری از چین‌تایپه شکست خورد و برنز گرفت.

مسعود حجی‌زواره در وزن 74- کیلو در ابتدا مقابل حریفی از ویتنام را شکست داد. وی در دیدار با تکواندوکار هند نیز پیروز شد. حجی‌زواره در مسابقه سوم خود مقابل نماینده فیلیپین پیروز شد و به فینال راه پیدا کرد. تکواندوکار کشورمان با پیروزی مقابل نماینده ازبکستان یازدهمین طلای کاروان را به نام خود ثبت کرد.

یوسف کرمی نماینده وزن 87- کیلوگرم و کاپیتان تیم ملی در فینالی زودهنگام با جسور بایکازوف از ازبکستان دیدار کرد و با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

تنیس‌روی میز:

تیم دوبل مردان دو نماینده ایران به مصاف حریفان قطری خود رفتند. نوشاد عالمیان و افشین نوروزی به مصاف قطر رفتند که در نهایت با نتیجه 3 بر صفر در 3 گیم به پیروزی رسیدند.

ایران در گیم اول با نتیجه 11 بر 7 مقابل حریف خود به پیروزی رسید. در گیم دوم ایران با نتیجه 12 بر 10 به برتری دست یافت. ایران در گیم سوم هم 11 بر 3 به پیروزی رسید.

قایقرانی:

دور یازدهم و دوازدهم مسابقات بادبانی در ماده لیزر امروز برگزار شد و مدال‌آوران این رشته نیز مشخص شدند. نمایندگان کره، مالزی و سنگاپور به ترتیب اول تا سوم شدند.

احمد احمدی تنها نماینده ایران بود که در پایان 12 دور از برگزاری این مسابقه جایگاه نهم را کسب کرد.

بوکس:

جاسم دلاوری نماینده وزن 91+ کیلوگرم تیم ملی بوکس در دومین دیدار خود به مصاف باکیم دوهیون از کره جنوبی رفت و با شکست حریف خود مدال برنز خود را قطعی کرد.

سجاد محرابی نماینده وزن 75 کیلوگرم تیم ملی بوکس در دومین مبارزه خود با شکست مقابل نماینده قزاقستان از دور رقابت‌ها حذف شد. محرابی در نخستین مبارزه خود به مصاف نماینده فلسطین رفت و با شکست حریف به جمع هشت نفر برتر راه یافت.

علی مظاهری نماینده وزن 91+ کیلوگرم و کاپیتان تیم ملی تکواندو در نخستین مبارزه خود به مصاف نماینده مغولستان رفت و با شکست حریف خود سومین مدال برنز بوکس ایران را قطعی کرد. مظاهری در دور بعدی باید با نماینده ترکمنستان مبارزه کند.

کشتی:

در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی در 4 وزن اول که از صبح امروز آغاز شده است، مهدی علیاری نماینده وزن 98 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی مقابل حریف قزاق گام به دیدار نهایی گذاشت. علیاری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 9 بر یک مقابل نوزات صالح از سوریه به برتری رسید و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. وی در این مرحله نیز با نتیجه 3 بر یک از سد یرولان ایسکاکوف دارنده مدال‌های طلا و نقره آسیا از قزاقستان گذشت و فینالیست شد. وی در این مرحله با اقتدار نماینده چین را شکست داد و طلا گرفت.

سعید عبدولی نماینده وزن 71 کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله نیمه‌نهایی مقابل قهرمان المپیک از کشور میزبان از حضور در فینال بازماند. عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 4 بر یک مقابل ماکسات یرژاپوف، دارنده مدال‌های نقره و برنز قهرمانی آسیا از قزاقستان به برتری رسید و گام به نیمه‌نهایی گذاشت اما در این مرحله با نتیجه 9 بر 6 مغلوب جی هیون جانگ، قهرمان المپیک آتن و دارنده 2 مدال برنز جهان و نفر دوم بازی‌های آسیایی گوانگجو از کره‌جنوبی شد و از حضور در فینال بازماند. عبدولی برای کسب مدال برنز کشتی‌گیر هند را شکست داد و برنز گرفت.

حبیب‌الله اخلاقی نماینده وزن 80 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در مرحله نیمه نهایی مقابل حریف ازبک فینالیست شد. اخلاقی بعد از پیروزی 9 بر یک مقابل در دور نخست (مرحله یک‌چهارم نهایی) مقابل جعفر خان از قطر راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه 9 بر صفر از سد بسیکی سالدادزه، نایب قهرمان آسیا از ازبکستان گذشت و فینالیست شد. وی در فینال حریف ژاپنی را مغلوب کرد و سیزدهمین مدال طلا را برای کاروان کسب کرد.

دوومیدانی:

مریم طوسی که در دوی 100 متر بازی‌های آسیایی به مقام هفتم رسیده بود، امروز در دوی 200 متر به رقابت با حریفان خود پرداخت. در این رقابت که برای صعود به فینال برگزار شد، طوسی 200 متر را در 23 ثانیه و 66 صدم ثانیه به پایان رساند و به فینال رسید. فینال این ماده فردا برگزار می‌شود.

مسابقه مرحله مقدماتی دوی 200 متر مردان در بازی‌های آسیایی ظهر امروز برگزار شد و حسن تفتیان یکی از نمایندگان کشورمان به رقابت با حریفان پرداخت. تفتیان که در دوی 100 متر از رسیدن به فینال بازمانده بود در 200 متر با رکورد 21 ثانیه و 39 صدم ثانیه در گروه خود دوم شد و به نیمه نهایی صعود کرد. ابارقی هم جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کرد.

مسابقات پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی ظهر امروز برگزار شد و دوومیدانی ایران در این بخش دو نماینده به نام های احسان حدادی و محمد صمیمی داشت. احسان حدادی که پیش از آغاز بازی‌ها در اردوهای کیش، روسیه و آلمان حضور داشت، در پرتاب نخست دیسک را 56 متر و 37 سانتی پرتاب کرد و در پرتاب دوم هم رکورد 65 متر و 11 سانتی متر را به نام خود ثبت کرد.

پرتاب سوم وی خطا بود و در پرتاب چهارم نیز رکورد 63 متر و 77 سانتی متر را ثبت کرد و پیش از پایان رقابت‌ها، طلای خود را قطعی کرد. پرتاب پنجم وی 64 متر و 89 سانتی متر بود و حدادی در پرتاب ششم نیز رکورد 64 متر و 47 سانتی متر را ثبت کرد. محمد صمیمی در این ماده چهارم شد.

سجاد مرادی که با درد در ناحیه آشیل پا راهی بازی‌های آسیایی شده بود و امید زیادی داشت تا در این رقابت‌ها شرکت کند امروز باید در ماده 800متر مسابقه می‌داد اما به دلیل درد شدید انصراف خود را اعلام کرد.

هادی سپهرزاد در ماده دوی صد متر دهگانه بازی‌های آسیایی اینچئون کار خود را آغاز کرد و در اولین ماده این رشته به مقام دومی رسید. سپهرزاد در گروه خود با زمان 11.14 دوم شد. در پرش طول سپهرزاد با 6.75 در رده نهم قرار گرفت. در سومین ماده او در پرتاب وزنه با پرتابی معادل 15.78 اول شد و 838 امتیاز به دست آورد. در چهارمین ماده در پرش ارتفاع رکورد 1.90 را ثبت و 714 امتیاز کسب کرد. سپهرزاد در آخرین ماده روز نخست با زمان 50.85 در دوی 400 متر در رده چهارم قرار گرفت.

دوچرخه‌سواری:

رقابت‌های دوچرخه‌سواری در بخش کوهستان پیگیری شد و فراز شکری و پرویز مردانی به عنوان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها حضور داشتند. در پایان شکری با ثبت زمان یک ساعت و 52 دقیقه‌ و 12 ثانیه در رده نهم قرار گرفت و مردانی نیز با زمان یک ساعت و 52 دقیقه‌ و 35 ثانیه دهم شد. شکری در این رقابت‌ها زنجیر چرخ پاره کرد و همین مساله باعث عقب افتادن او شد. لاستیک مردانی هم پنچر شد و او هم زمان زیادی را از دست داد.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=77114
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

2158186

رئال مادرید برنده ال کلاسیکو است/ انصاری خودش از پرسپولیس رفت

به گزارش آسمونی، برانکو ایوانکوویچ در خصوص دیدار امروز تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مقاومت تهران، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.