تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > پایان مرحله مقدماتی یورو 2016 و رونمایی از 20 تیم برتر
تبلیغات اینترنتی

پایان مرحله مقدماتی یورو 2016 و رونمایی از 20 تیم برتر

the end of the preliminary stage of euro 2016 and the launch of the 20 top teams پایان مرحله مقدماتی یورو 2016 و رونمایی از 20 تیم برتر

1394/07/22

به گزارش آسمونی به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باقیمانده رقابتهای مقدماتی یورو ۲۰۱۶ سه شنبه شب با انجام ۹ دیدار پیگیری شد و ۲۰ تیم راه یافته به دور نهایی یورو که به میزبانی فرانسه برگزار می شود، مشخص شدند.

تیم اول و دوم گروه های ۹ گانه به اضافه بهترین تیم سوم که ترکیه است و فرانسه میزبان، ۲۰ تیم این رقابتها را تشکیل می دهند.

تکلیف چهار تیم باقیمانده پس از رقابتهای پلی آف مشخص می شود. بدین ترتیب که هشت تیم مجارستان، اوکراین، نروژ، دانمارک، سوئد، جمهوری ایرلند، بوسنی و هرزگوین و اسلوونی پس از قرعه کشی به مصاف هم می‌روند و تیم‌های برنده به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

در بازیهای سه شنبه شب این نتایج رقم خورد:

گروه A
* ترکیه یک – ایسلند صفر
* لتونی صفر – قزاقستان یک
* هلند ۲ – جمهوری چک ۳

گروه B
* ولز ۲ – آندورا صفر
* بلژیک ۳ – رژیم صهیونیستی یک
* قبرس ۲ – بوسنی ۳

گروه H
* بلغارستان ۲ – آذربایجان صفر
* مالت صفر – کرواسی یک
* ایتالیا ۲ – نروژ یک

جدول گروه‌های ۹ گانه به شرح زیر است: (تیم هایی که با آبی مشخص شده اند جواز حضور در یورو ۲۰۱۶ را کسب کرده اند و تیم هایی که با قرمز مشخص شدند برگزار کننده دیداهای پلی آف خواهند بود(

گروه A:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- جمهوری چک ۱۰ ۷ ۱ ۲ ۲۲
۲- ایسلند ۱۰ ۶ ۲ ۲ ۲۰
۳- ترکیه ۱۰ ۵ ۳ ۲ ۱۸
۴- هلند ۱۰ ۴ ۱ ۵ ۱۳
۵- قزاقستان ۱۰ ۱ ۲ ۷ ۵
۶- لتونی ۱۰ ۵ ۵ ۵

گروه B:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- بلژیک ۱۰ ۷ ۲ ۱ ۲۳
۲- ولز ۱۰ ۶ ۳ ۱ ۲۱
۳- بوسنی ۱۰ ۵ ۲ ۳ ۱۷
۴- رژیم صهیونیستی ۱۰ ۴ ۱ ۵ ۱۳
۵- قبرس ۱۰ ۴ ۶ ۱۲
۶- آندورا ۱۰ ۱۰

گروه C:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- اسپانیا ۱۰ ۹ ۱ ۲۷
۲- اسلواکی ۱۰ ۷ ۱ ۲ ۲۲
۳- اوکراین ۱۰ ۶ ۱ ۳ ۱۹
۴- بلاروس ۱۰ ۳ ۲ ۵ ۱۱
۵- لوکزامبورگ ۱۰ ۱ ۱ ۸ ۴
۶- مقدونیه ۱۰ ۱ ۱ ۸ ۴

گروه D:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- آلمان ۱۰ ۷ ۱ ۲ ۲۲
۲- لهستان ۱۰ ۶ ۳ ۱ ۲۱
۳- جمهوری ایرلند ۱۰ ۵ ۳ ۲ ۱۸
۴- اسکاتلند ۱۰ ۴ ۳ ۳ ۱۵
۵- گرجستان ۱۰ ۳ ۷ ۹
۶-جبل الطارق ۱۰ ۱۰

گروه E:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- انگلستان ۱۰ ۱۰ ۳۰
۲- سوییس ۱۰ ۷ ۳ ۲۱
۳- اسلوونی ۱۰ ۵ ۱ ۴ ۱۶
۴- استونی ۱۰ ۳ ۱ ۶ ۱۰
۵- لیتوانی ۱۰ ۳ ۱ ۶ ۱۰
۶- سان مارینو ۱۰ ۱ ۹ ۱

گروه F:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- ایرلند شمالی ۱۰ ۶ ۳ ۱ ۲۱
۲- رومانی ۱۰ ۵ ۵ ۲۰
۳- مجارستان ۱۰ ۴ ۴ ۲ ۱۶
۴- فنلاند ۱۰ ۳ ۳ ۴ ۱۲
۵- جزایر فارو ۱۰ ۲ ۸ ۶
۶- یونان ۱۰ ۱ ۳ ۶ ۶

گروه G:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- اتریش ۱۰ ۹ ۱ ۲۸
۲- روسیه ۱۰ ۶ ۲ ۲ ۲۰
۳- سوئد ۱۰ ۵ ۳ ۲ ۱۸
۴- مونته نگرو ۱۰ ۳ ۲ ۵ ۱۱
۵- لبختن اشتاین ۱۰ ۱ ۲ ۷ ۵
۶- مولداوی ۱۰ ۲ ۸ ۲

گروه H:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- ایتالیا ۱۰ ۷ ۳ ۲۴
۲- کرواسی ۱۰ ۶ ۳ ۱ ۲۰
۳- نروژ ۱۰ ۶ ۱ ۳ ۱۹
۴- بلغارستان ۱۰ ۳ ۲ ۵ ۱۱
۵- آذربایجان ۱۰ ۱ ۳ ۶ ۶
۶- مالت ۱۰ ۲ ۸ ۲

گروه I:

نام تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
۱- پرتغال ۸ ۷ ۱ ۲۱
۲- آلبانی ۸ ۴ ۲ ۲ ۱۴
۳- دانمارک ۸ ۳ ۳ ۲ ۱۲
۴- صربستان ۸ ۲ ۱ ۵ ۴
۵- ارمنستان ۸ ۲ ۶ ۲

 

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=116222
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

2283249

بارش برف در مشهد و ایجاد شائبه‌ها/ بازی پدیده – پرسپولیس پابرجاست

به گزارش آسمونی، دیدار تیم های فوتبال پدیده مشهد و پرسپولیس تهران در هفته سیزدهم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.