تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > نگاهی به خط خورده های تیم ملی/ کار سخت مثلث پرسپولیسی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • نگاهی به خط خورده های تیم ملی/ کار سخت مثلث پرسپولیسی

  iran 2 نگاهی به خط خورده های تیم ملی/ کار سخت مثلث پرسپولیسی

  کارلوس کی روش برای دو بازی دوستانه مهم تیم ملی مقابل تونس و الجزایر ۲۸ بازیکن را به تیم ملی دعوت کرد.

  به گزارش آسمونی ، چند روز پیش بود که سرمربی تیم ملی ۲۲ بازیکن را برای بازی با سیرالئون و فاز اول تمرینات دعوت کرد. پس از بازی با سیرالئون، شش بازیکن خط خوردند و با دعوت از ۱۲ لژیونر فهرست ۲۸ نفره تیم ملی اعلام شد.

  برای مشاهده فهرست ۲۸ نفره تیم ملی اینجا کلیک کنید.

  نکته مهم این فهرست دعوت دوباره از مسعود شجاعی است اما در کنار حضور شجاعی خط خورده‌های تیم ملی هم حائز اهمیت‌اند.

  آیا این شش بازیکن که سه نفر آن ها پرسپولیسی‌اند شانسی برای حضور در جام جهانی خواهند داشت؟

  امروز این شش بازیکن خط خوردند؛

  دروازه‌بان:حامد لک

  مدافع: محمد انصاری

  بازیکنان میانی: احمد عبدالله زاده، کمال کامیابی‌نیا و امید نورافکن

  مهاجم: علی علیپور

  کارلوس کی‌روش در این دو مرحله اردو ۳۴ بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده است. به این ۳۴ بازیکن اگر اشکان دژاگه هم اضافه شود احتمالا این ۳۵ نفر، فهرست اولیه تیم ملی را تشکیل خواهند داد. کی‌روش پس از بازی با سیرالئون در این باره گفته بود:« در ۳۰ روز آینده فهرست ۳۵ نفره را اعلام خواهیم کرد. فهرست ۳۵ نفره ما هنوز بسته نیست و هر ماه امکان دارد بازیکنی اضافه یا کم شود از این فهرست و در پایان باید فهرست ۳۴ نفره ای را به فیفا اعلام کنیم.» در آستانه جام جهانی ایران یک فهرست ۲۴ نفره به فیفا معرفی می کند و در نهایت فهرست ۲۳ نفره نهایی تیم ملی اعلام می شود.

  به نظر می رسد شش بازیکنی که امروز خط خوردند کار بسیار سختی برای روسیه خواهند داشت.

  در درون دروازه همانطور که کی روش عنوان کرده پنج دروازه‌بان را مدنظر دارد. علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، رشید مظاهری، سیدحسین حسینی و حامد لک دروازه‌بانانی که کی روش به آنها فکر می کند. علیرضا حقیقی هم شانسی نخواهد داشت.

  حامد لک امروز خط خورد و کار سختی برای قرار گرفتن در بین سه دروازه بان نهایی دارد. بیرانوند قطعا گزینه اول است. از بین حسین حسینی، رشید مظاهری و امیر عابدزاده هم یکی خط خواهد خورد. به نظر می رسد عملکرد دو ماه آینده این سه نفر در سرنوشت آنها موثر خواهد بود.

  د ر خط دفاعی ۹ بازیکن در فهرست کنونی حضور دارند و محمد انصاری خط خورد. قطعا از بین این ۹ نفر هم دو، سه بازیکن به فهرست نهایی نمی‌رسند. پس یا این حساب انصاری کار سختی برای حضور در روسیه خواهد داشت. سعید آقایی، محمد خانزاده و روزیه چشمی هم باید تلاش زیادی بکنند.

  در خط میانی احمد عبدالله زاده، کمال کامیابی نیا و امید نورافکن خط خوردند. اکبر ایمانی هم که پیش از این حذف شد. در بین هافبک ‌های فعلی علی قلی زاده کار سختی برای حفظ خود دارد. او مزد بازی خوبش در بازی با سیرالئون را با ماندن در اردو گرفت. مسعود شجاعی هم می داند که حضور تضمین شده‌ای ندارد.

  در خط حمله علی علیپور خط خورد. ترافیک خط حمله کار علیپور را سخت کرده است. قطعا از بین مهاجمان فعلی هم بازیکنانی خط خواهند خورد.

  رقابت فشرده در تمامی خطوط نشان می دهد حامد لک، محمد انصاری، احمد عبدالله زاده، کمال کامیابی نیا، امید نورافکن و علی علیپور که امروز خط خوردند برای حضور در روسیه واقعا کار دشواری پیش روی خود می بینند.

  یکی از دردسرهای کی روش قطعا انتخاب فهرست ۲۳ نفره خواهد بود.

  منبع: ۹۰TV

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  جوادخیابانی : عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم!!!

  به گزارش آسمونی:متاسفانه جواد خیابانی مجری و گزارشگرفوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.