تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > طاهری: چاه نفت نداریم/ برخی رسانه‌ها مرتب حاشیه می‌سازند
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • طاهری: چاه نفت نداریم/ برخی رسانه‌ها مرتب حاشیه می‌سازند

  به‌ گزارش ‌آسمونی، علی اکبر طاهری درباره سمپوزیوم اقتصاد مقاومتی در ورزش، اظهار کرد: این سمپوزیوم راهگشای یکسری تفکرات خوب است و از نظر این که هزینه‌های اضافی را به درآمد تبدیل می‌کند، کار بسیار مناسبی برای تمامی ارگان‌ها و نهادهای ورزشی است زیرا کسانی در این سمپوزیوم شرکت می‌کنند که با توجه به تجربه و تحقیقاتی که در ورزش انجام داده‌اند می‌توانند دستاوردهای خود را در معرض عموم قرار دهند.

  57358267

  وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که به نظر می‌رسد امسال باشگاه پرسپولیس در جذب بازیکنان خارجی عملکرد موفقی نداشته است، خاطرنشان کرد: فرایند جذب بازیکن در پرسپولیس، معمولا توسط بخش فنی انجام می‌شود و در این خصوص بخش فنی برای جذب بازیکن سعی می‌کند اقدام نهایی را از سوی مدیرعامل باشگاه به سرانجام برساند. ما پنج، شش بازیکنی را که جذب کرده بودیم همه جذب تیم‌ ‌ملی شده بودند. اینها تمامی بازیکنانی هستند که امسال جذب شده‌اند. پس فرایند، فرایند خوبی بوده است. ما از این که توانستیم بازیکنان خوبی را به عنوان پشتیبان وارد تیم‌ ‌ملی فوتبال کنیم خوشحالیم. سعی می‌کنیم کار خود را به خوبی انجام دهیم و با بخش فنی تعاملات را لازم را انجام دهیم.

  طاهری در رابطه با آخرین وضعیت گولچ بازیکن خارجی باشگاه پرسپولیس، گفت‌: وی ترک تمرین کرده است و ما طی تعهداتی که وی با باشگاه دارد، پیگیر این قضیه هستیم. اگر حق و حقوق باشگاه را پرداخت کند مشکلی ایجاد نخواهد شد.

  وی همچنین در مورد حکم مدیرعاملی خود نیز خاطرنشان کرد: در این زمینه قرار است یک جلسه را با اصحاب رسانه برگزار کنم و هم اندیشی لازم در این خصوص صورت بگیرد.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید کرد: من هنوز بازنشسته نیستم و می‌توانم به کار خودم ادامه دهم.

  وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا اقتصاد مقاومتی پرسپولیس به خوبی اجرا می‌شود یا خیر و این که یکسری ارقام از سوی باشگاه توسط رسانه‌ها منتشر شده است صحت دارد یا خیر؟ توضیح داد: ما سعی می‌کنیم بحث اقتصاد مقاومتی را به خوبی دنبال کنیم و اگر این موضوع در باشگاه‌ها قرار داده شود، آن رشته ورزشی می‌تواند در برابر بسیاری از تنش‌ها و ناملایمتی‌ها مقاومت کند و اقتصاد خود را داشته باشد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه آسیب شناسی لازم را انجام داده است و ما سعی کرده‌ایم چالش‌هایی که در باشگاه پرسپولیس وجود داشته آنها را مشخص و بر اساس آن مدل خود را طراحی کنیم. سعی کردیم در این خصوص نظام‌مند عمل کنیم و از این طریق به درآمدزایی باشگاه بپردازیم. تمام تلاش ما بر این است که این مدل را توسعه دهیم که علاوه بر افزایش درآمد باشگاه پرسپولیس رضایت مندی هواداران را نیز به دنبال داشته باشیم.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: ما سعی می‌کنیم که دیگر حمایت گلخانه‌ای نداشته باشیم. اگر ما بتوانیم بحث سرمایه‌گذاری خود را از این طریق نهادینه کنیم و آن را به این شکل اداره کنیم باشگاه قطعا می‌تواند برای خود درآمدزایی داشته باشد.

  طاهری همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که آیا در حال‌ حاضر باشگاه پرسپولیس بدهی دارد یا خیر؟ اظهار کرد: ما سعی کرده‌ایم بخشی از معوقاتی که مربوط به هزینه‌های فصل گذشته بود را پرداخت کنیم و بخشی از بدهی خود را نیز بپردازیم. قطعا اگر باشگاه با بدهی‌های فصل‌های گذشته مواجه نبود بهتر می‌توانستیم در این باشگاه سرمایه‌گذاری انجام دهیم و عملکرد موفق تری داشته باشیم. به‌ هر حال باشگاه‌ها باید به این مساله توجه کنند که باید به فکر سرمایه‌گذاری در باشگاه مربوطه خود باشند تا بتوانند سود از آن ببرند. این توانمندی هنوز در باشگاه‌ها ایجاد نشده است. معوقات چه به صورت داخلی و چه از سوی بخش دولتی و چه آنهایی که از بخش  بیرونی به باشگاه پرسپولیس وارد می‌شود، قطعا تبعاتی در پی دارد که مشکلاتی را برای باشگاه ایجاد می‌کند. ما سعی کرده‌ایم تا جایی که می‌توانیم بدهی‌های خود را پرداخت کنیم تا بتوانیم در شرایط خوبی باشگاه را پیش ببریم. سال گذشته سعی کردیم بسیاری از معوقات را پرداخت کنیم.

  طاهری در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما انتظار بیشتری از فدراسیون فوتبال داشتیم و همچنین سایر نهادهای نظارتی که از باشگاه پرسپولیس حمایت‌های لازم را به عمل آورند. ما بعضا انتظاراتی داریم که این انتظارات بر آورده نمی‌شود. قطعا اگر حمایت‌های لازم از سوی نهادهای نظارتی صورت بگیرد، می‌توانیم کارها را بهتر سازماندهی کنیم و گام بهتری در این زمینه  برداریم.

  وی در رابطه با پرونده گابریل بازیکن خارجی سابق پرسپولیس و این که باشگاه به این بازیکن بدهکار است، اضافه کرد: چند تن از بازیکنان هستند که از ما جدا شده‌اند. سعی کردیم با صحبت و مذاکره با مدیران باشگاه‌ها به توافقات لازم برسیم. البته سعی کرده‌ایم بدهی این بازیکن را نیز پرداخت کنیم تا با مشکلات خاصی مواجه نشویم.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه دچار مشکلات اسپانسرینگ است یا این مشکل مرتفع شده است؟ گفت: سعی کردیم در این زمینه  یک کار مشارکتی انجام بدهیم تا از درون کار مشارکتی به درآمدزایی بپردازیم. قطعا با همفکری و تعامل می‌توانیم بهترین شرایط را برای درآمدزایی باشگاه ایجاد کنیم.

  وی همچنین در خصوص رضاییان و این که هنوز نیمکت نشین است و چه زمانی مشکل وی رفع خواهد شد، عنوان کرد : این بحث، فنی است و به کادرفنی ارتباط پیدا می‌کند. کادرفنی بر اساس تفکراتی که دارد تصمیم می‌گیرد که کدام بازیکن را وارد زمین کند و کدام بازیکن را نیمکت نشین کند. بنابراین من سعی می‌کنم دخالتی در این زمینه نداشته باشم.

  طاهری خاطرنشان کرد: با وجود این که هشت هفته‌ از لیگ فوتبال سپری می‌شود، هنوز سازمان صداوسیما برنامه مربوط به اسپانسر ما را اجرا نکرده و این مشکل قضیه است که متاسفانه رسانه‌ها به آن نمی پردازند و مرتب به دنبال حاشیه پردازی هستند. این گونه چیزها هستند که برای باشگاه ایجاد درآمد می‌کند. ما چاه نفتی و درآمد خزانه نداریم که از این طریق به درآمدزایی بپردازیم. نیازمند این تعاملات با سایر سازمان‌ها هستیم. اگر همکاری خوبی با باشگاه داشته باشند از نظر درآمدزایی نیز پرسپولیس مشکلی نخواهد داشت.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین با انتقاد از یکی از سایت‌ها گفت: چرا سایر رسانه‌ها به باشگاه پرسپولیس کمک می‌کنند،  ولی این سایت به دنبال حاشیه سازی و مشکل سازی برای باشگاه پرسپولیس است؟ من مساله شخصی با کسی ندارم. مساله اصلی برای من باشگاه پرسپولیس است و اگر کسی بخواهد به این باشگاه تعرض کند جلوی آن خواهم ایستاد. ما تنها از طریق فضاهای تبلیغاتی می‌توانیم درآمدزایی کنیم. باشگاه‌هایی که حرفه‌ای کار می‌کنند به این مساله باور دارند که چه زمانی بازیکن در خدمت باشگاه باشد و چه زمانی از وجود بازیکن استفاده نکنند و از این طریق می‌توانند بهترین درآمدزایی را برای خود ایجاد کنند.

  منبع: خبرگزاری ایسنا

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=205777
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  چرا بازی دوستانه ایران ــ یونان لغو شد؟

  خبر لغو بازی ایران و یونان در حالی شب گذشته اعلام شد که دلیل این …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.