تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن

ronnie coleman costly and futile trip to iran and margin that was imposed on sport2 سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن

1394/02/05

حضور پرحاشیه رونی کلمن قهرمان هشت دوره پرورش اندام جهان درهفته گذشته در ایران با اجرایی نشدن هیچیک از برنامه های پیش بینی شده ، تنها حاشیه و هزینه هایی را بر ورزش ایران تحمیل کرد، بدون آنکه نتیجه ای داشته باشد.

به گزارش آسمونی رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه ای بدنسازی) است که چهارشنبه هفته گذشته با هدف برگزاری چندین دوره آموزشی به ایران آمد.

نحوه تمرینات، تغذیه و استفاده ازمکمل های غذایی محور دوره های آموزشی بود که قرار بود در روزهای پنجشنبه و جمعه سوم وچهارم اردیبهشت ماه در سالن همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شود، ضمن آنکه یک دوره آموزشی هم به صورت اختصاصی برای بانوان قرار بود برگزار شود که هیچیک از این برنامه ها اجرا نشد.

شرکت هماهنگ کننده حضور کلمن درایران وبرگزارکننده دوره های آموزشی وی درمجموع همه برنامه های 150 هزار دلاری وی را لغو کرد تا یک سوال بزرگ در ذهن علاقمندان به ورزش ایجاد شود و آن اینکه چرا چنین برنامه ای را بدون کار کارشناسی پیش بینی شده بود.

ronnie coleman costly and futile trip to iran and margin that was imposed on sport سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن

هرچند حضور پرحاشیه کلمن هزینه ای بردوش فدراسیون نداشت و بخش خصوصی همه آن را متقبل می شد اما جای سووال است که چرا فدراسیون پرورش اندام که مسوول و متولی اصلی این رشته در کشوراست نظارت موثری در این باره نداشت تا رونی کلمن تنها حضوری نمایشی در کشورمان داشته باشد.

آیا مسوولان فدراسیون و یا کسانی که در وزارت ورزش مجوز حضور وی را صادر کردند، نمی دانستند که حضور این فرد با توجه به سابقه وی و همچنین نوع نگاه ما ایرانی ها شرایط و فضای عادی ایجاد نمی کند و حاشیه هایی در پی خواهد داشت.

ازسوی دیگر زیر ساخت های ورزش پرورش اندام و بدنسازی در ایران آنقدر قوی نیست و این رشته فعالیت مجددخود را بعد از چند سال توقف آغازکرده و هنوز به مرحله ای نرسیده است که بتواند از دانش و توانایی های فنی افرادی مانند کلمن که درسطح بالای جهانی هستند، استفاده کند وحتی اگر این برنامه های وی اجرا هم می شد، باز به نظر می رسد حاصل آن برای ورزش ایران بجز چند عکس یادگاری و هزینه 150هزار دلاری چیز دیگری بوده باشد.

ronnie coleman costly and futile trip to iran and margin that was imposed on sport3 سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن

ملت ایران یک ملت ارزشی هستند ونگاه آنان به قهرمانان بدنسازی خارج از کشور که از انواع و اقسام قرص ها و داروها برای برجسته سازی عضله های خود استفاده می کنند، مثبت نیست، لذا به نظر می رسد که غفلت شرکت برگزارکننده و نهادهای ناظر از این مهم موجب شد تا چنین هزینه ای تحمیل شده و حاشیه هایی ایجاد شود.

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پاسخ به این سووال که چرا کلاس های آموزشی رونی کلمن برگزار نشد؟ گفت: موسسه هماهنگ کننده برنامه باید پاسخگوی این سووال باشد که وی را به ایران آورد، شاید مصلحت بوده که دوره های آموزشی برگزار نشود و به همین دلیل از موسسه خواستیم که طی جلسه ای علت برگزار نشدن دوره های آموزشی را اعلام کند.

ronnie coleman costly and futile trip to iran and margin that was imposed on sport1 سفر پرهزینه و بی نتیجه رونی کلمن به ایران و حاشیه های آن

ناصر پورعلی فرد به ایرنا افزود: برنامه حضور رونی کلمن ازسوی موسسه مربوطه از شهریور ماه سال 93 برنامه ریزی شده بود و فدراسیون هم به عنوان ناظر حضور داشت ومتاسفانه قبل و بعد از حضور رونی کلمن برخی افراد با فرافکنی فضا را ملتهب کردند و برخی دوستان موجب شدند تا حضورکلمن رنگ و بوی دیگری به خود بگیرد و شرکت خصوصی هماهنگ کننده برنامه های کلمن نتواند برنامه های خود را اجرا و در این رابطه متضرر شد.

وی ادامه داد: در این هفته جلسه ای را با مسوولان این شرکت (پرشین سلام) برگزارکرده و جواب قانع کننده ای را اعلام خواهیم کرد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=91076
loading...
 • تبلیغات اینترنتی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  فردا؛ رونمایی رسمی از کریستیانو رونالدو در برنابئو

  کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید که به دلیل محرومیت تا یک ماه دیگر قادر …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی