در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > کی‌روش در ضرب‌المثل انگلیسی نمایان شد/ گرانی بالاخره ثمر داد!
کانال تلگرام کوروش

کی‌روش در ضرب‌المثل انگلیسی نمایان شد/ گرانی بالاخره ثمر داد!

به گزارش آسمونی، انگلیسی ها ضرب المثلی اجتماعی دارند که می گوید: «هنوز آنقدر پولدار نشده ایم که جنس ارزان بخریم». این ضرب المثل به معنای آن است که جنس خوب باید بخرند و ده ها بار بپوشند نه اینکه ده بار جنس ارزانتر بخرند و برای خرید آن هم متقبل هزینه های رفت و آمد شوند و هر بار آن جنس را دور بیاندازند و دوباره همان حرکت را تکرار کنند.

2239109 کی‌روش در ضرب‌المثل انگلیسی نمایان شد/ گرانی بالاخره ثمر داد!

قصه فوتبال ایران با کی روش هم دست آوردهای فنی را نشان می دهد که هزینه های وی را معنی می کند و این خرید را جزو دسته بندی های خرید خوب طبقه بندی می‌کند. او گران است اما از چندین بار مربی عوض کردن و تاوان دادن و شکست خوردن و حاصلی نداشتن بهتر است. کی روش حالا تیمی ساخته که یا نمی بازد یا سخت می‌بازد.

عادت تیم ملی ایران به نباختن در پی مکانیسم صخره ای دفاع تیمی که کی روش برای فوتبال ملی ما طراحی کرده حالا در حال عوض شدن هم هست. در واقع بازی به بازی تیم ملی بهتر به میدان می رود تا امروز بیشتر و بهتر از قبل به یاد آوریم که چرا این سرمربی پرتغالی  دوست داشت اردوی اتریش را هم داشته باشد و تکامل تیمش را نه در روند مسابقات که از همان بازی اول داشته باشد.

با این همه امروز باید تاکید کرد که همه آن تعطیل کردن ها و اردوها که معادلش در همه آسیا دیده می شود و در داخل اما بلوایی بر پا کرده بود، نتیجه داده و تیم ملی به شکلی بازی می کند که تاکنون کم سابقه بوده است.

تیم ایران در مسیر مقدماتی جام جهانی روسیه در بازی ازبکستان و کره جنوبی، حتی یک موقعیت گل هم به حریفان خود نداده و بارها و بارها تا فروپاشی بیشتر دروازه حریف جلو رفته است. هرچند در دو دیدار ابتدایی برابر قطر و البته چین عملکرد ضعیف و غیرقابل دفاعی داشت.

هر چند که تنها امتیاز چین در چهار مسابقه مرحله مقدماتی برابر ایران کسب شده است اما این اتفاق هرگز در فوتبال ملی ایران دیده نشده بود که کره جنوبی نتواند حتی یک موقعیت گل خلق کند. لازم است تاکید شود که حریف ایران کره جنوبی بود نه تیم های درجه دو و سه آسیا که آنها هم پیش از این گاهی یقه فوتبال ما را می گرفتند.

حتی با همین کی روش در دور قبلی مقدماتی جام جهانی در تهران سه بار تیر دروازه ایران لرزید تا این نشان از تحت فشار بودن تیم ملی داشته باشد اما حالا و پس از چهار سال تفکرات کی روش چنان در ساق پای تیم جوان شده ما رسوخ کرده که کره جنوبی حتی یک بار هم نمی‌تواند تیم ایران را تهدید کند.

به این تیم در صورت ادامه همین روند می توان برای صعود به مرحله دوم جام جهانی هم امیدوار بود.

منبع: خبرگزاری مهر

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=205395
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

آرزوی مرگ برای بارترا پس از تجمید از مسی

به‌ گزارش ‌آسمونی،  لیونل مسی یکشنبه شب با درخشش در ال کلاسیکو پیروزی را برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی