تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه نود 91/12/07 از برگزاری مسابقات پرش با اسب تا کُنده کشی در چمن‎/ گل سرخ بزرگ در راه است!
 • املاک کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • برنامه نود 91/12/07 از برگزاری مسابقات پرش با اسب تا کُنده کشی در چمن‎/ گل سرخ بزرگ در راه است!

  program-90-1391-12-08

   

  تاریخ خبر : 1391/12/08

  برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل و پنج دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هفتم لیگ بر‌تر پرداخت.

  به گزارش «تابناک»، در بخش نخست برنامه ۹۰ صحنه‌های کوتاهی از بازی‌های  صبا و نفت تهران و سپاهان – ملوان  و گل‌های آن به تصویر کشیده شد.

  هدایت ممبینی کار‌شناس داوری برنامه 90 بود که بر این باور بود در بازی پرسپولیس و آلومینیوم داور دو موقعیت تک به تک سرخپوشان را بی دلیل آفساید و خطا اعلام کرد و اخراج گل محمدی درست نبود 

   

   مدیر عامل تراکتورسازی : تبریزی ها مهمان نواز هستند، استادیوم پر می شود 

  جعفری مدیر عامل تراکتورسازی مهمان تلفنی 90 بود ، وی در ابتدا گفت اشتیاق زیادی در تبریز وجود دارد ، استادیوم پر می شود ، جالب این که در بدو ورود کاروان تیم الجزیره به تبریز عده ای از هواداران تراکتورسازی به فرودگاه رفتندو از مهمانان خود استقبال کردند.این اتفاق در حالی افتاد که برخی از هواداران تیم قرمز پوش حتی تا در هتل آنها را همراهی کردند و با تجمع مقابل محل اقامت الجزیره ای ها به آنها خوش آمد گفتند.

   

  در ادامه برنامه اعتراض جواد کاظمیان به تعویض،درخواست ابراهیمی از لوپز برای زدن پنالتی و اعتراض های سید صالحی در میانه میدان سوال دیگری بود که جعفری در موردش این طور پاسخ داد: شاید این کارها منفی باشد اما ما این کارها را می گذاریم به حساب رفاقت بازیکنان.اولیویرا خارجی است و با این طور حرکات مماشات می کند.ولی در کل این طور کارها باعث می شود تا هواداران ناراحت شوند.

   

  در ضمن در هفته گذشته در باشگاه تراکتورسازی هم به مناسبت اولین حضور این تیم در رقابت های باشگاه های آسیا ، با حضور 605 نفر از هنرمندان هوادار تراکتور در مدت یک ساعت کل قرآن کریم به خط نستعلیق توسط خودکار کتابت شد که این امر در نوع خود در دنیا بی نظیر است.جعفری در این مورد هم حرف زد و گفت: از این مراسم بازیکنان و اولیویرا بازدید کردند و با کاتبان عکس یادگاری گرفتند.

   

  جباری زاده مدیر عامل آلومینیوم هرمزگان:از رویانیان گله دارم،این صحبت ها عادی نیست!

  جباری زاده مدیر عامل آلومینیوم هرمزگان هم مهمان تلفنی 90 بود ، وی اظهار داشت :اگر قرار بود داوری ها به نفع ما باشد پس چرا تا به حال این اتفاق نیفتاده است؟در این چند هفته حتی یک ضربه پنالتی هم به نفع ما گرفته نشده است. جبازی زاده تا این حرف را زد فردوسی پور برای او مثالی زد و گفت: من دقیقا یادم هست که در بازی آلومینیوم و مس روی تنهایی خطا شد که داور آن را اعلام نکرد.

   

  وی حرف هایش را این طور ادامه داد: ما در بدترین شرایط هستیم. عین بی انصافی است که این حرف ها را علیه تیم ما می زنند.نوروزی هفته گذشته توپ را با دست وارد دروازه حریف کرد.در بازی با گهر پل سالم محمد پروین را قبول نکردند چرا تا زمانی که به نفع آنها بود اعتراضی نمی کردند اما وقتی به ما می رسد بحث تبانی را پیش می کشند؟اصلا منصفانه نیست؛درست است که ما استانی دورافتاده هستیم اما قرار نیست که در آخرهای لیگ این شرایط را برای ما به وجود بیاورند.هر کسی در هر کجا که از داور ناراحت است وتیمش مشکل گلزنی دارد نباید به ما گیر بدهد.من از رویانیان گله دارم چون این صحبت ها عادی نیست و نباید فوتبال هرمزگان را وارد این حاشیه ها کنند.

   

  درادامه فردوسی پور برگه ای را که توسط باشگاه پرسپولیس در اختیار نود قرار گرفته بود را جلوی دوربین آورد.برگه ای که نشان می داد آلومینیومی ها پول هتل داور بازی صالحی را پرداخت کرده اند.جباری زاده در واکنش به این حرکت گفت: خرج تمام داورانی که به شهرستان ها سفر می کنند با تیم میزبان است.

   

  رویانیان: از داوران حمایت هم کردم !

  پیش از رویانیان مدیر عامل پرسپولیس جباری زاده مدیر عامل تیم آلومینیوم هرمزگان مهمان تلفنی برنامه فردوسی پور بود و با گلایه از رویانیان حرفهایش را زد. به همین جهت رویانیان پس از اینکه روی خط آمد گفت: من از آقای جباری زاده و همه هواداران آلومینیوم هرمزگان عذر خواهی می کنم که اختلاف من و فدراسیون روی سر آنها خراب شد.پرسپولیس پس از بیست و چند سال به هرمزگان رفت با استقبال خوب هواداران روبرو شد.من به خاطر تلخی اتفاقاتی که افتاد از همه آنها عذر خواهی می کنم.

   

  وی سپس ادامه داد: نکته دوم که باید بگویم این است که تیم من در نیم فصل اول مدام می باخت اما حتی یک بار هم به مسائل داوری اعتراض نکردم. به آنها بی احترامی نکردم و علیه آنها حرف نزدم.مشکل من با رییس دپارتمان داوری است که الان هم می گویم که ایشان ناکارآمد هستند.من روی حرفی که زده ام ایستاده ام اما هرگز به داوران بی احترامی نکردم.به نظر من فدراسیون و دپارتمان داوری بزرگترین جفا را در حق داوران می کنند.اگر می خواهند من را تعلیق کنند و از من شکایت کنند اما من حرفم را زده ام.به نظر من مدیریت داوری ضعیف است و باعث خدشه دار شدن شان داوری می شود. 

   

  در این لحظه فردوسی پور به رویانیان گفت با وجود اینکه برخی از بازی ها به ضرر شما تمام شده است اما رقابت هایی هم بوده است که داورها به نفع پرسپولیس سوت زده اند که رویانیان گفت: بی خود به نفع ما گرفته اند! من هرگز در مسائل فنی ورود نکرده ام و نمی کنم من فقط به این اعتراض دارم که چطور در کمتر از نیم ساعت دو تا مربی را از زمین اخراج کردند.در کجای دنیا این کارها انجام می شود؟من تجربه ندارم اما کارشناسان ما و همکاران ما به من تاکید کرده اند که ممکن است در هفته های آخر لیگ به صورت سریالی همه چیز به ضرر پرسپولیس شود.من خواهش کرده ام که سر ما را نبرید اما این کار را نکردند و سر ما را بریدند.

   

  رویانیان در پاسخ به این سوال که می گویند با انجام این مصاحبه ها فقط فرافکنی می کنید گفت:«در ارتباط با این مسئله باید بگویم که من مدیر عامل تیمی بودم که فصل قبل دوازدهم شد و در نیم فصل اول هم مدام می باخت.من مدیری نیستم که فقط فرافکنی کند.خدا شاهد است که اگر گهر یا هرمزگان ما را ببرد من احساس غرور می کنم.ما در نیم فصل اول بارها باختیم اما فرافکنی نکردم.اگر لازم باشد دوستان بیایند تا من رودرروحرفهایم را بزنم.من هنوز هم اعتقاد دارم که در دربی پنالتی های ما گرفته نشد.من نماینده باشگاه پرسپولیس هستم.من باید به احساسات هواداران احترام بگذارم.آنها نباید به سخره گرفته شوند.

   

  در این لحظه مجری برنامه نود گفت که به سخره گرفتن یعنی اینکه شما بگویید پرسپولیس را از لیگ و جام حذفی کنار می کشید در صورتی که هرگز این کار را انجام نخواهید داد.آیا گالیانی این کار را می کند و میلان را از کالچو کنار می کشد که رویانیان گفت: ما از طریق مرکز تصمیم گیری فدراسیون داریم ضربه می خوریم.»که باز هم فردوسی پور گفت اما این دلیل نمی شود که بگویید پرسپولیس را از لیگ کنار می کشید در صورتی که خودتان هم می دانید این کار را نمی کنید؛این کار بازی کردن با افکار عمومی است.اما واکنش رویانیان به این اظهارات:«من روی حساب معرفت و رای مردم الان حرفی نمی زنم.من فقط اشاره می کنم که ما 50 سال است که با پدیده هایی که به وجود آمده کنار آمده ایم.چه اشکالی دارد؟شما به این فکر کنید که ما تیم را بیرون بکشیم و روی تصمیمی که گرفته ایم بایستیم.فوتبال یک سال تعطیل شود بهتر است اما درست می شود.

   

  تیم ما سال گذشته در جایگاه دوازدهم لیگ قرار گرفت و در نیم فصل اول نتیجه لازم را نگرفت و کسی از من اعتراض نشنید و حتی از داوران حمایت هم کردم.

  وی تاکید کرد: حالا که به تصمیمات اعتراض می کنم به طور حتم مشکلی وجود دارد و من هم وظیفه دارم از حق باشگاه خود دفاع کنم.

   

  مدیر عامل راه آهن : مقابل پرسپولیس بازی نمی کنیم!

  صادق رئیسی کیا مدیر عامل باشگاه راه‌آهن مهمان تلفنی 90 بود که تاکید داشن این باشگاه از حق میزبانی خود در بازی مقابل پرسپولیس و استقلال و هر مسابقه دیگری صرف‌ نظر نخواهد کرد و حاضر نیست در زمین دیگری غیر از اکباتان بازی کند.

   

   وی در فاصله دوهفته مانده به بازی راه‌آهن و پرسپولیس که گفته می‌شود قرار است در استادیوم تختی برگزار شود گفت:«ما برابر استانداردهای ورزش حرفه‌ای و مقررات بین‌المللی روی حق میزبانی خودمان تاکید داریم و حاضر نیستیم در ورزشگاهی غیر از اکباتان با پرسپولیس بازی کنیم . 

   

  رئیسی‌کیا در پایان در پاسخ به سوال  عادل فردوسی‌پور در مورد تغییر نام تیم راه آهن گفت: من مدیر باشگاه هستم و به همراه مالک تیم حق خود می دانین که در مورد تغییر نام تیم تصمیم بگیریم !

   

  احمدی: 

  دروازه بان ملی پوش فوتبال کشورمان در گفتگوی ویژه برنامه، مهمان عادل فردوسی پور بود و به سوالات وی پاسخ داد.

  رحمان احمدی در خصوص حضورش در سپاهان گفت: با حضور در سپاهان تغییرات مثبتی داشتم اما در فصل دوم وقتی آقای قلعه نوئی و رحمتی آمدند من نیمکت نشین شدم. بعد از آن بازهم بعد از حضور در پرسپولیس به سپاهان برگشتم و سال خیلی خوبی در آنجا داشتم. 

  دروازه بان تیم فوتبال سایپا درباره ماجرای دو کارته بودنش در بازی های آسیایی سپاهان و حذف این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: یادم رفته بود که دو کارته بودم و متاسفانه آن اتفاق تلخ رخ داد.

  وی در ادامه درباره علت جدایی اش از سپاهان عنوان کرد: دوست داشتم در سپاهان بمانم اما اتفاقاتی افتاد که سبب شد از این تیم جدا شوم. 

   

  احمدی در خصوص وضعیت تیم سایپا گفت: ما اوایل فصل خیلی خوب شروع کردیم اما مشکلات تیم به وضعیت فنی دامن زد و متاسفانه با جداشدن دو تن از بازیکنان در نیم فصل، وضعیت تیم بدتر شد. 

  وی افزود: در نیم فصل از سمت سپاهان پیشنهاداتی مطرح شد اما من با باشگاه سایپا قرار داد داشتم و نمی توانستم جایی بروم. 

   

  دروازه بان تیم فوتبال سایپا در پایان خاطر نشان کرد: من وقتی در لیگ بازی می کنم به دنبال این هستم که بهترین عملکرد را داشته باشم. خدا را شکر هم نظر آقای کی روش روی من مثبت شد و توانستم از دروازه تیم ملی حفاظت کنم.  

  در بخش پایانی، دیدار دوستانه هنرمندان به مناسبت بزرگداشت شهید تهرانی مقدم به نمایش داده شد .

   

  پرسش و پاسخ نظرسنجی

  پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که آیا انتقاد از کمیته داوران و داوری فوتبال منصفانه است یا خیر ؟ 1- آری 2- خیر در این نظرسنجی، نزدیک 69 درصد به گزینه یک رای دادند و انتقاد از کمیته داوران و داوری فوتبال را منصفانه دانستند ، و نزدیک 31 درصد مخالف این نظر بودند .

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=28328
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  برانکو: در بازی‌های اینچنینی اولین اشتباه تاوان بزرگی دارد

  سرمربی کروات پرسپولیس بعد از شکست سنگین مقابل السد قطر با حضور در نشست خبری …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.