آسمونی
اخبار فوتبال

آمریکایی ها برای لیگ برتر انگلیس چه خوابی دیده اند؟

ثبت نام لاتاری

 

49b24806c037099bfa15ca313d5ca29a آمریکایی ها برای لیگ برتر انگلیس چه خوابی دیده اند؟

مالکان 3 باشگاه منچستریونایتد، آرسنال و لیورپول، شب گذشته در نیویورک آمریکا ملاقات کردند.

به گزارش آسمونی، مالکیت هر سه باشگاه متعلق به آمریکایی‌هاست و آنها شب گذشته در رستوران ایتالیایی لاکندا ورده دیدار کردند. از آرسنال، ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی باشگاه، از لیورپول، جان هنری، مالک اصلی و از منچستریونایتد، اد وودوارد، مدیر اجرایی و آورام و جوئل گلیزر، دو مالک باشگاه حضور داشتند.

حضور آنها در یکی از رستوران‌های مشهور و شلوغ نیویورک نشان می‌دهد که آنها خیلی قصد نداشتند این جلسه مخفیانه باشد ولی توسط یکی از هواداران آرسنال، در حال مذاکره شکار شده اند.

نشریه دیلی میل معتقد است که این دیدار احتمالا برای بررسی حق پخش تلویزیونی برگزار شده و قرار است زیر 7 روز دیگر، باشگاه‌های لیگ برتر برای بررسی این موضوع، نشستی داشته باشند. در حال حاضر، باشگاه‌ها بر سر حق پخش به توافق نرسیده اند زیرا 6 باشگاه برتر،خواهان حق پخشی بالاتر نسبت به دیگر تیم‌های لیگ هستند.

آرسنال اعلام کرده که گازیدیس برای ملاقات با استن کروئنکه، دیگر سهامدار باشگاه به نیویورک سفر کرده و موضوع بحث آنها در مورد تیم آنها در لیگ فوتبال آمریکایی بوده است. یونایتد نیز اعلام کرده بود که حضور وودوارد در نیویورک برای ملاقات با گلیزرها بوده و موضوع بحث آنها نیز تیم فوتبال آمریکایی شان است و جان هنری نیز برای “منافع مشترک” تیم‌های لیگ برتری راهی نیویورک شده است. مطمئنا این ملاقات در یکی از رستوران‌های گرانقیمت نیویورک، برای چیزی به جز منافع مشترک سه باشگاه، حق پخش تلویزیونی، نبوده است.

منبع: varzesh3

تازه های مرتبط

برنامه ۹۰ از شبکه سه حذف شد!

طاهره رضایی

تیری آنری ؛ سرمربی جدید تیم موناکو

شهاب نظری فر

لوشامپیونه فرانسه ؛ نتایج هفته نهم

شهاب نظری فر

سری آ ایتالیا ؛ نتایج هفته هشتم

بوندسلیگای آلمان ؛ نتایج هفته هفتم

شهاب نظری فر

لالیگای اسپانیا ؛ نتایج هفته هشتم

شهاب نظری فر

درج نظر