آسمونی
اخبار فوتبال

پرسپولیس 3 – 1 الدحیل ؛ کامبک فوق العاده ی نماینده ی ایرانی

ثبت نام لاتاری

تیم پرسپولیس ایران توانست مقتدرانه تیم الدحیل قطر را شکست دهد . 

به گزارش آسمونی ، تیم پرسپولیس ایران توانست الدحیل را با سه گل بدرقه کند . این بازی در حالی دنبال می شد که تیم پرسپولیس با روحیه کامل و جنگندگی بالا پا به این مسابقه گذاشته بودند و تماشاگران بازی بی وقفه تیم پرسپولیس را تشویق می کردند . البته داوری مسابقه بر عهده ی روشن ایرماتوف ازبکستانی بود که موقعیت های پنجاه پنجاه را کاملا به نفع تیم الدحیل سوت می زد .

 

شرح تنها گل الدحیل

در دقیقه 33 تیم الدحیل توانست با استفاده از یک ضربه ی آزاد و روی ناهماهنگی تیم پرسپولیس به گل برسد و کریم بوضیاف دروازه را باز کرد .

 

شاگردان برانکو پا پس نکشیدند و تا پایان نیمه ی اول به حملات خود ادامه دادند . روی جدی ترین موقعیت پرسپولیس در نیمه اول ، گادوین منشا با یک شوت فنی و داخل پا دروازه ی الدحیل را تحدید کرد ولی توپ با دخالت دروازه بان الدحیل به تیر دروازه برخورد کرد .

بازی به نیمه ی دوم کشید جایی که به نظر می رسید تیم الدحیل سعی در حفظ تک گل خود داشت ، تا اینکه در دقیقه ی 57 روی یک ضربه ی کرنر و همکاری علی علیپور و سید جلال حسینی پرسپولیس به گل اول رسید .

شرح گل اول پرسپولیس

سید جلال حسینی توانست با یک شوت سرضرب روی پاس علی علیپور توپ را به تور دروازه ی الدحیل برساند . با این گل انگیزه ی پرسپولیس برای حملات ، بیشتر شد .

الدحیل با توجه به گل زده در خانه ی حریف با نتیجه ی 1 بر 1 نیز پیروز این مسابقه بود تا اینکه در دقیقه ی 76 و روی حرکت فوق العاده و تکنیکی علی علیپور پرسپولیس توانست به گل دوم برسد .

شرح گل دوم پرسپولیس

علی علیپور پس از دریافت پاس با یک حرکت زیبا مدافع تیم الدحیل را فریب داد و از جناح چپ حمله را شروع کرد و توپ را برای گادوین منشا ارسال کرد ولی مدافع تیم الدحیل ، سلطان البریک به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد .

perspolis vs alduhail 1 پرسپولیس 3   1 الدحیل ؛ کامبک فوق العاده ی نماینده ی ایرانی

 

شرح گل سوم پرسولیس

تیم پرسپولیس از حمله باز نایستاد تا اینکه تنها 2 دقیقه ی بعد علیرضا بیرانوند با یک پاس بی نظیر ، گادوین منشا را صاحب توپ کرد و منشا نیز با فریب دروازه بان توانست دروازه ی الدحیل را برای بار سوم باز کند .

شاگردان برانکو با این گل می توانستند به نیمه نهایی بروند ولی باز هم از حمله دست نکشیدند اما حملات پرسپولیس دیگر راهی به دروازه ی الدحیل نداشت . دقایق پایانی با دفاع مستحکم و یک پارچه ی پرسپولیس همراه بود و تیم الدحیل هر چه زد به در بسته خورد . تا این که هنگام شروع مجدد علیرضا بیرانوند ، روشن ایرماتوف سوت پایان بازی را به صدا درآورد و پرسپولیس به مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد .

 

منبع : اختصاصی آسمونی 

 

تازه های مرتبط

صدور مجوز حضور بانوان در بازی پرسپولیس – السد

طاهره رضایی

ایران 2 – 1 بولیوی ؛ برد شاگردان کی روش در برابر بولیوی

شهاب نظری فر

ایران – بولیوی ؛ دیداری تدارکاتی با حضور بانوان

اسپانیا 2 – 3 انگلیس ؛ همان آش و همان کاسه !

هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

شهاب نظری فر

برنامه ۹۰ از شبکه سه حذف شد!

طاهره رضایی

درج نظر