آسمونی
اخبار فوتبال

نوری:افتخاری به ما اختیار تام داده بود/کمیته فنی «کشک» نیست

ثبت نام لاتاری

b334d094856a675246d6812965cdeaa0 نوری:افتخاری به ما اختیار تام داده بود/کمیته فنی «کشک» نیست

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت که سیدرضا افتخاری به او و دیگر اعضای این کمیته اختیار تام داده بود.

به گزارش آسمونی، محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب بیژن طاهری به‌عنوان دستیار ایرانی وینفرد شفر، حواشی این انتخاب و دیگر مسائل به سؤالات ما پاسخ داد که در زیر می‌خوانید:

* خبرنگار : روز گذشته پس از پایان جلسه کمیته فنی گفتید که صحبتی درباره انتخاب بیژن طاهری برای حضور در کادر فنی استقلال نشده است، پس چرا طاهری در تمرین عصر استقلال شرکت و کارش را آغاز کرد؟

دیروز جلسه‌ای نبود. ما پیشکسوتان دور هم نشسته بودیم و صحبت‌های‌مان خودمانی بود. جلسه کمیته فنی نبود که صحبت خاصی مطرح شود.

* خبرنگار : پس چرا در مورد انتخاب طاهری اطلاع‌رسانی نشد؟

از قبل گفته بودیم که شفر باید گزینه‌های پیشنهادی را بررسی کند. ظاهراً ایشان مطالعات خود را انجام داده و یک گزینه را تأیید و انتخاب کرده است.

* خبرنگار : با توجه به اتفاق دیروز، برخی افراد به نقل از علی پروین جمله معروف «کشک» را برای کمیته فنی استقلال به کار بردند و اینکه این کمیته کاری نمی‌کند و همه چیز از قبل برنامه‌ریزی شده بود …

کمیته فنی کشک نیست. این حرف‌ها توهین به ماست. همان‌طور که گفتم شفر پس از مطالعات خود به این نتیجه رسید که آقای طاهری به‌عنوان دستیار سرمربی کارش را آغاز کند.

* خبرنگار : به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه همه انتخاب‌ها را گردن کمیته فنی انداخته‌اند، اما ظاهراً انتخاب خود را کرده بودند.

این‌طور نیست. سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه به کمیته فنی اختیار تام داده بود. لطفاً به این صحبت‌ها توجه نکنید.

* خبرنگار : سیروس دین‌محمدی گفته نیامدن فرهاد مجیدی تصمیم کمیته فنی نبوده است. قبول دارید مدیران باشگاه با آمدن او مخالفت کرده بودند؟

دین‌محمدی نظرش را گفته است و هر کسی می‌تواند نظر خود را بدهد. سیروس پسر خوبی است، اما همان‌طور که گفتم تشخیص شفر این بود که یک مربی ایرانی به عنوان دستیار در کادر فنی تیمش فعالیت کند. الان هم بحث دستیاران سرمربی به پایان رسیده است. ما دنبال آرامش استقلال هستیم تا در دو بازی حساس آینده نتیجه بگیرد.

* خبرنگار : چرا افتخاری پست سخنگوی کمیته فنی را از شما گرفت؟

ایشان مدیرعامل باشگاه است و تصمیم‌گیرنده. ما در مرحله‌ای قرار داشتیم که تب و تاب زیادی برای انتخاب سرمربی و بحث دستیاران به وجود آمده بود و باید یک نفر صحبت می‌کرد. الان این موضوعات به پایان رسیده است و سرمربی و کمک‌ها انتخاب شده‌اند. ضمن اینکه ما هنوز هستیم و در مورد استقلال صحبت می‌کنیم.

* خبرنگار : بگذریم، در تمرین استقلال چه خبر است، یک روز یک بازیکن با سگ به محل تمرین می‌آید و یک روز هم خالکوبی‌های عجیبی روی پای بازیکنان دیده می‌شود؟!

این مسائل در حیطه وظایف من نیست، در حیطه وظایف کسی است که مسئولیت دارد و باید جلوی بازیکن را بگیرند. خودم از این موضوع ناراحتم، اما در جایگاهی نیستم که حرفی بزنم. کسانی که مسئول هستند، باید توضیح بدهند.

منبع: تسنیم

تازه های مرتبط

پرسپولیس 1 – 0 نود ارومیه ؛ برد سخت در برابر تیمی گمنام

شهاب نظری فر

پدیده 2 – 0 فولاد ؛ تداوم تیم پدیده مشهد در ایجاد پدیده !

شهاب نظری فر

لوشامپیونه فرانسه ؛ هفته دهم

شهاب نظری فر

بوندسلیگای آلمان ؛ هفته هشتم

شهاب نظری فر

سری آ ایتالیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لالیگای اسپانیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

درج نظر