آسمونی
اخبار فوتبال

سیلوا: نیمار به خاطر یک توپ به من توهین کرد

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

brazil 5 سیلوا: نیمار به خاطر یک توپ به من توهین کرد

مدافع میانی تیم ملی برزیل اعتراف کرد که در جریان بازی اخیر این تیم در جام جهانی از سوی هم‌تیمی‌‌اش مورد اهانت واقع شده است.

به گزارش آسمونی ، تیاگو سیلوا در گفت‌و‌گو با شبکه اوگلوبوی برزیل فاش کرد که در بازی اخیر برزیل مقابل کاستاریکا در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی که با پیروزی 2 بر صفر سلسائو خاتمه یافت، هم‌تیمی‌اش نیمار به او توهین کرده است.

این بازی برای نیمار به خاطر سبک تدافعی حریف به شدت آزار دهنده بود و او به خاطر ناکامی برای گلزنی تحت فشار زیادی قرار داشت هرچند در نهایت با گلزنی خود او و فیلیپه کوتینیو در دقایق تلف شده نیمه دوم، برزیلی‌ها پیروز شدند. نیمار آنقدر تحت فشار بود که در پایان بازی روی زمین نشست و گریه کرد، هرچند سیلوا فاش کرد که ستاره پاری‌سن‌ژرمن در جریان بازی این فشار روانی در قالبی دیگر و به شکل توهین نشان داده است.

کاپیتان تیم ملی برزیل گفت: نیمار برای من مانند برادر کوچکتر است و من همیشه سعی کرده‌ام که مواظب او باشم. آن روز اما او مرا ناراحت کرد چون زمانی که یک توپ را رو به عقب فرستادم، او کلی به من توهین کرد. به او حق می‌دهم چون حریف او را به شدت تحت فشار قرار داده بود اما قرار نبود که ما با آن توپی که من رو به عقب پاس دادن، بازی را ببریم.

سیلوا درباره واکنش احساسی نیمار در پایان مسابقه تأکید کرد: مسئولیت سنگینی روی شانه‌های نیمار است و هر بازیکنی مانند او اینگونه احساس مسئولیت نمی‌کند. حقش بود که گل بزند. حق ما هم بود که بازی را ببریم و فکر می‌کنم که با این برد ما دل همه برزیلی‌ها را شاد کردیم.

منبع: تسنیم

تازه های مرتبط

منچستر سیتی 3 – 1 منچستر یونایتد ؛ آسمان شهر منچستر آبی است !

شهاب نظری فر

بارسلونا 3 – 4 رئال بتیس ؛ بیشترین گل دریافتی در نیوکمپ بعد از 10 سال !

شهاب نظری فر

دورتموند 3 – 2 بایرن مونیخ ؛ شگفت انگیز ، مانند دورتموند !

پرسپولیس 0 – 0 کاشیما آنتلرز ؛ نایب قهرمانی تیم پرسپولیس در آسیا

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته دوازدهم

لوشامپیونه فرانسه ؛ هفته سیزدهم

شهاب نظری فر

درج نظر