در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > روایت جدید از دعوای نکونام و قلعه‌نویی
کانال تلگرام کوروش

روایت جدید از دعوای نکونام و قلعه‌نویی

new version of the dispute nekounam and qlhnvyy روایت جدید از دعوای نکونام و قلعه‌نویی
 
1394/09/1
امیر رفیعی و آرش برهانی به عنوان دو شاهد جواد نکونام و شاهرخ بیانی و امیر عرب هم همراه قلعه‌نویی در این دادگاه حاضر شدند؛ دادگاهی که قاضی‌اش دو طرف را به گذشت و بخشش فراخواند.
 
n00466628 b روایت جدید از دعوای نکونام و قلعه‌نویی

به گزارش آسمونی به نقل از افکارخبر، دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام از هم، صبح روز سه‌شنبه برگزار شد و در حالی که قاضی پرونده از طرفین خواست گذشت کنند و پرونده بسته شود، این‌گونه وانمود شد که یک‌ طرف این ماجرا طرف دیگر را بخشیده است اما امیر رفیعی، تهیه‌کننده مستند «من ناصر حجازی هستم» که یکی از دو شاهد جواد نکونام در این دادگاه بود، گفت: «تا جایی که من خبر دارم، قاضی محترم از دو طرف خواست کوتاه بیایند و این گونه نبود که یک ‌نفر طرف مقابل را ببخشد.»

آنچه در ادامه می‌خوانید، روایت امیر رفیعی از این دادگاه است: «من یکی از دو شاهد جواد در این پرونده بودم. بعد از من، آرش هم شهادت داد و من آن زمان خارج از جلسه بودم ولی شنیدم برهانی به نفع نکونام شهادت داد. من هم تمام مسائلی را که می‌دانستم، گفتم. قبل از حرف‌های من، قاضی محترم پرونده از دو طرف خواست از شکایت خود صرف ‌نظر کنند که قلعه‌نویی گفت کوتاه نمی‌آید. در ادامه، من به عنوان شاهد صحبت کردم و مسائلی که می‌دانستم و شاهد وقوعش بودم را گفتم و حرف‌های جواد نکونام را تأیید کردم و درباره مصاحبه‌هایی که از قول این و آن علیه نکونام منتشر می‌شد و برخی مسائل دیگر حرف زدم.»

رفیعی ادامه داد: «با توجه به این نکته که حرف‌هایم را در محضر قاضی محترم دادگاه زدم، از لحاظ حقوقی نمی‌توانم دقیق به شما بگویم چه گفتم. جدا از مسئله قانونی شاید نکونام هم راضی نباشد برخی حرف‌هایی که علیه‌اش زده شده بود و برخی جریان‌ها که قصد تخریب او را داشتند، رسانه‌ای شود. به هر حال هر چه می‌دانستم، گفتم و از جلسه آمدم بیرون… پشت در دادگاه ایستاده بودم که شنیدم یک نفر من را به موضوعی که صحت نداشت، متهم می‌کند.

در را باز کردم و از قاضی اجازه گرفتم و گفتم من در حضور شما حرف زدم و همان‌طور که به قاضی محترم هم گفتم، می‌توانم روز و ساعت مکالماتی که بین ما انجام شد را بگویم تا پرینت مکالمات تلفن همراه من و شما و کسانی که اسم‌شان را بردم، تهیه شود. چرا جلوی خودم ساکت بودید و پشت ‌سر حرف می‌زنید؟… قاضی گفت شما بیرون باش و دقایقی بعد شنیدم اطرافیان قلعه‌نویی گفتند صلوات بفرستید و این ‌بار که قاضی مجدداً از دو طرف خواست شکایت خود را پس بگیرند، هر دو خواسته قاضی محترم را پذیرفتند و صلح کردند.»
تهیه‌کننده مستند «من ناصر حجازی هستم» در واکنش به این موضوع که گفته شده او متهم بوده و از او هم شکایت شده بود، گفت: «من به عنوان شاهد در دادگاه حاضر شدم.» امیر رفیعی همچنین به حرف‌های شاهرخ بیانی که در رسانه‌ای او را به حرف زدن علیه خانواده حجازی در حضور قلعه‌نویی متهم کرده بود، واکنش نشان داد و گفت: «من، قلعه‌نویی و بیانی هیچ ‌وقت نشست ۳ نفره‌ای نداشتیم و این حرف‌های شاهرخ اصلاً صحت ندارد. البته شما بهتر است درباره شاهرخ با برادرش شاهین حرف بزنید و از ایشان بخواهید شاهرخ را به شما معرفی کند. درباره شاهرخ حرف‌های زیادی دارم که بماند برای بعد.»

نکونام هم شکایت خود را از قلعه‌نویی پس می‌گیرد؟!
روز سه‌شنبه بود که خبر رسید امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام با هم آشتی کرده‌اند. منابع خبری تأکید کردند اصلاً بحثی درباره گذشت و بخشش نبوده بلکه دو طرف با هم آشتی کرده‌اند. حضور قلعه‌نویی در دادگاه که برای اولین بار صورت می‌گرفت، از همان ابتدا نشان می‌داد که آشتی در راه است. در هر صورت این مربی رضایت داد تا پرونده شکایتش بسته شود اما هنوز نکونام شکایت خود را از قلعه‌نویی پس نگرفته است. پس از شکایت قلعه‌نویی از نکونام، این بازیکن هم به دادسرا رفت و از سرمربی وقت استقلال شکایت کرد اما پس از توصیه‌های اهالی فوتبال به او، شکایتش را معلق کرد ولی وقتی قلعه‌نویی در چند مصاحبه گفت سفت و سخت پیگیر شکایتش از نکونام خواهد بود، این بازیکن دوباره شکایت خود را به جریان انداخت. پس از اتفاقات اخیر، هنوز نکونام شکایتش را پس نگرفته است و باید دید در یکی، دو روز آینده این بازیکن چه اقدامی خواهد کرد.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=120278
آموزش پیش بینی فوتبال
هدیه ظرف غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

شکست سنگین بتیس برابر آلاوس

به گزارش آسمونی، هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا روز یکشنبه با برگزاری دیدار تیم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی