آسمونی
اخبار فوتبال

هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

تیم هلند شب گذشته توانست با نمایش یک بازی برتر تیم آلمان را در هم بشکند .

به گزارش آسمونی ، در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا ، آلمان و هلند شب گذشته به دیدار هم رفتند که در نهایت تیم هلند موفق شد در خانه به پیروزی پر گل سه بر صفر برسد .

نیمه اول

در همان ابتدای بازی و در دقیقه 2 ممفیس دپای روی فرار عالی خود میتوانست صاحب توپ شود که خروج به موقع مانوئل نویر مانع از باز شدن دروازه تیم آلمان شد . تیم هلند که با حضور فن دایک در خط دفاعی منسجم تر ظاهر شده بود اجازه حمله به تیم آلمان را نمیداد و آلمان ها علی رغم در اختیار داشتن توپ نمیتوانستند راهی به دروازه پیدا کنند .

در دقیقه 10 توماس مولر روی پاس تونی کروس میتوانست دروازه را باز کند که دروازه بان دوم تیم بارسلونا سیله سن مانع از باز شدن دروازه شد .

VAN DIJK هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

اولین گل بازی در دقیقه 30 زده شد . ارسال کرنر از سمت چپ و در پی آن ضربه سر رایان بابل به توپ ، توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را ویرژیل فن دایک با ضربه سر به گل تبدیل کرد .

در ادامه هر دو تیم حملاتی بر روی دروازه هم داشتند ولی هیچ کدام به گل تبدیل نشد تا نیمه اول با تک گل فن دایک به پایان برسد .

نیمه دوم

SANE هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

در نیمه دوم حضور لروی سانه باعث شدت گرفتن و سرعت بخشیدن به خط حمله ژرمن ها شد . در دقیقه 65 سانه در موقعیت عالی گل زنی قرار گرفت ولی ضربه او با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت . حملات دو تیم در نیمه دوم بیشتر شد و تیم هلند موقعیت های گلزنی بیشتری داشت که از دست رفت .

MEMPHIS هلند 3 – 0 آلمان ؛ لاله های نارنجی باعث خداحافظی یواخیم لوو ؟!

در نهایت در دقیقه 86 روی فرار سریع پرومس و پاس او برای دپای ، این بازیکن را تک به تک با دروازه بان قرار داد و ضربه دپای بعد از برخورد به نویر راهی دروازه شد . تیم آلمان که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد ولی این تیم هلند بود که موقعیت های گلزنی بهتری خلق میکرد . بار دیگر در دقیقه 91 دپای میتوانست گل زنی کند ولی ضربه این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

سرانجام گل سوم در دقیقه 93 به ثمر رسید . ارسال بلند توپ به واینالدوم رسید و این بازیکن با فریب بازیکن روبرویش با یک ضربه دقیق دروازه نویر را برای بار سوم باز کرد .

این باخت بد ترین نتیجه تیم آلمان بعد از سال 2006 و باخت 4 بر 1 مقابل ایتالیا بود . بعد از سال 2006 تیم آلمان تا کنون با اخلاف بیش از دو گل نباخته بود که در بازی دیشب این اتفاق افتاد و ژرمن ها سه بر صفر مغلوب تیم هلند شدند .

تازه های مرتبط

90 پرمخاطب‌ترین برنامه صداوسیما

طاهره رضایی

ایتالیا 0 – 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

ایران 1 – 0 ترینیداد و توباگو ؛ ورزشگاه خالی علارغم رایگان بودن بلیت

ایران – ترینیداد و توباگو ؛ تماشای این بازی در آزادی رایگان خواهد بود

شهاب نظری فر

در اتفاقی عجیب، صفحه برخی از بازیکنان تیم ملی از دسترس خارج شده است

طاهره رضایی

منچستر سیتی 3 – 1 منچستر یونایتد ؛ آسمان شهر منچستر آبی است !

شهاب نظری فر

درج نظر