تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه نود 16 شهریور 1394
ثبت نام لاتاری96

برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1634 برنامه نود 16 شهریور 1394

1394/06/17

به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود – برنامه ۱۶ شهریور نود در فاصله تعطیلات لیگ برتر از ساعت ۲۲:۴۰ از شبکه سه سیما آغاز شد ضمن اینکه اگر اتفاق خاصی در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی رخ بدهد در میان برنامه پوشش داده خواهد شد.

در بخش اول نظرسنجی برنامه با موضوع مسابقه پیش بینی بازی فردای تیم های ملی ایران و هند پخش شد. در صورتی که بخواهید تا زمان شروع مسابقه نظر خود را عوض می کنید می توانید با ارسال پیامک دوباره نتیجه را تغییر دهید.

navad 1394 06 1627 برنامه نود 16 شهریور 1394

خلاصه و پیش نمایشی از آنچه در برنامه امشب نود خواهیم دید پخش شد.

در ابتدای برنامه حادثه هولناک غرق شدن آیلان کودک سوری در دریا و واکنش جهان فوتبال به آن مرور شد.

امشب مجید جلالی همراه با سردار کمالی و سردار باران چشمه در انتها به برنامه اضافه شده و بحث ویژه برنامه درباره وضعیت بازیکنان سرباز را انجام خواهند داد.

الهه احمدی امروز موفق شد به مقام قهرمانی مسابقات تیراندازی جهانی مونیخ رسیده و به المپیک صعود کند که این موفقیت تبریک گفته شد.

navad 1394 06 168 برنامه نود 16 شهریور 1394

خلاصه و حواشی مسابقه تیم ملی فوتبال ایران با برتری شش بر صفر برابر گوام پخش شد.

پراکندگی بازیکنان تیم ملی در استان های مختلف کشور بررسی شد.

navad 1394 06 1617 برنامه نود 16 شهریور 1394

آنالیزی از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران پخش شد.

navad 1394 06 1632 برنامه نود 16 شهریور 1394
navad 1394 06 1614 برنامه نود 16 شهریور 1394

ارتباط تصویری با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در بنگلور هند برقرار شده و با او درباره بازی فردا گفتگویی انجام شد.

کی روش: اطمینان می دهم فردا نتیجه بگیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه چیز در هند عالی است، فقط متاسفانه یک مصدوم به نام وریا غفوری داریم که به بازی فردا نمی رسد.
کارلوس کی روش در پاسخ به این که آیا به جز غیبت غفوری تغییر دیگری در ترکیب خواهیم داشت گفت: بله احتمالا دو یا سه تغییر در ترکیب اولیه نسبت به بازی گوام خواهیم داشت.
کی روش درباره جوان گرایی صورت گرفته در تیم ملی و رضایت مردم از نحوه بازی آنها مقابل گوام گفت: بله کار خوبی توانستیم انجام دهیم اما مسئله مهم تعادلی است که باید داشته باشیم و البته مهم ترین مطلب برد فرداست که باید به دست بیاوریم.

سرمربی تیم ایران در پاسخ به این که آیا انتظار برد پرگل برابر هند منطقی است گفت: بله ما قاعدتا تیم برتر هستیم. اطمینان دارم که فردا می توانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. کاملا آماده هستیم و تیم شور و انگیزه کافی را در اختیار دارد و امیدوارم با کسب نتیجه دل هواداران تیم ملی را شاد کنیم.
کی روش درباره وضعیت آب و هوای هند گفت: امروز بنگلور بارانی بود و فکر کنم اگر فردا هم همین طور باشد بازی سریع تری خواهد شد و تیم ما هم سریع تر بازی خواهد کرد. البته توقع طوفان نداریم و امیدواریم فردا هوا طوفانی نشود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال هند با توجه به لیگ حرفه ای که تشکیل داده و سرمایه گذاری عظیمی که انجام داده به همان اندازه پیشرفت کرده گفت: بله تیم های هندی به سرعت در حال پیشرفت هستند. سرمایه گذاری که اینجا انجام می شود بسیار وسیع است و من دیروز در اخبار دیدم در حال راه اندازی دو لیگ در کنار هم هستند و مراکز تخصصی و فنی فوتبال در سطح کل کشور ایجاد می کنند. البته هنوز یک دشمن بزرگ در سر راه آنها وجود دارد چرا که در هند کریکت ورزش اول است و مسیر طولانی برای پیشرفت در فوتبال دارند.
کی روش درباره اینکه در تصاویر به نظر می رسد زمین بازی نامناسب باشد گفت:خیر هیچ شکایتی راجع به زمین نداریم، البته تاکید می کنم زمین طوری است که به بازی سرعت می دهد و شاهد بازی سریع تری خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی در پایان درباره این که نکات بیشتری راجع به ترکیب تیم برای گفتن دارد یا خیر گفت: نه الان صحبت دیگری نمی توانم انجام دهم چون می خواهم بازیکنان فردا قبل از بازی آرامش کامل داشته باشند. دو سه تغییر خواهیم داشت و بازیکنان به خاطر برد خوبی که برابر گوام داشتیم آماده هستند و مطمئنم می توانیم بازی خوبی انجام دهیم. مطلب مهم تر این است که بازی خوبی نشان بدهیم و سعی کنیم برنده شویم و سعی می کنیم سه امتیاز را فردا حتما کسب کنیم. وقتی راجع به صعود صحبت می کنیم حتما باید راجع به بازیکنانی صحبت کنیم که بتوانند و من بسیار به بازیکنانم اطمینان دارم. همه بازیکنان تک تک آماده بازی فردا هستند. مطمئن هستم که فردا تمامی هواداران ایرانی به تیم ملی افتخار می کنند.

navad 1394 06 165 برنامه نود 16 شهریور 1394

فیلمی کوتاه از حواشی تمرین تیم ملی در هند و گفتگوی جالب با بازیکنان تیم پخش شد.

۴۲ دقیقه پس از آغاز برنامه برای اولین بار آمار نتایج نظرسنجی منتشر شد که با شرکت ۵۵۱ هزار نفر ، ۹۲ درصد برد ایران و ۸ درصد برد هند را پیش بینی کرده بودند. پرتکرار ترین نتیجه برتری سه بر صفر ایران بود.

navad 1394 06 164 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1624 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1616 برنامه نود 16 شهریور 1394

مسابقه قدیمی تیم های ایران و هند در سال ۶۳ پخش شد.

گزارش آخرین تمرین تیم ملی در ایران قبل از سفر پخش شد. 

نمرات بازیکنان تیم ملی در بازی برابر گوام که توسط تیم آنالیز برنامه نود محاسبه شده مرور شد.

navad 1394 06 1618 برنامه نود 16 شهریور 1394

ایران نود این هفته با بخش اول سفر به لرستان پخش شد. 

navad 1394 06 1623 برنامه نود 16 شهریور 1394

در میان پخش ایران نود ارتباط زنده با آمریکا برقرار و دومین مسابقه کشتی گیران تیم ملی در مسابقات جهانی پخش شد که سعید عبدولی موفق شد با نتیجه عالی و ۸ بر صفر حریف ازبکستانی خود را شکست دهد.

navad 1394 06 1622 برنامه نود 16 شهریور 1394

حسینی: فدراسیون افغانستان خودش خواست بلیت ۵۰ هزار تومان باشد

ارتباط تلفنی با حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره حواشی مسابقه فردای ژاپن و افغانستان در ورزشگاه آزادی برقرار شد.

حسینی با تکذیب صحبت هایی مبنی بر اینکه گفته شده بلیت بازی از ۵۰ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان کاهش یافته گفت: خیر بلیت همان ۵۰ هزار تومان است و کم نشده.

وی در پاسخ به این که آیا این قیمت بلیت بی انصافی نیست گفت: همین هفته پیش بازی تیم ملی عراق در ایران برگزار شد که ما قیمت بلیت را ۱۰ هزار تومان گذاشتیم اما خود مسئولان عراقی قیمت را ۲۵ هزار تومان قرار دادند و بلیت فروشی انجام دادند. همه این کشورها خودشان دنبال درآمدزایی هستند و خود فدراسیون فوتبال افغانستان این مبلغ را مکتوب به ما اعلام کرد و خواست ۵۰ هزار تومان باشد.

حسینی درباره اینکه درآمد بازی به چه کسی خواهد رسید گفت: ما با فدراسیون افغانستان قرارداد داریم و کلیه امور جاری بازی انجام می شود و بعد از بلیت فروشی و پرداخت حق پخش که خودشان قراردادش را بسته اند و پرداخت هزینه تبلیغات همه در اختیار فدراسیون افغانستان قرار می گیرد و فدراسیون فوتبال ایران هزینه هایش را دریافت می کند.
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه در بازی های رسمی طبقه دوم ورزشگاه آزادی دیگر به هیچ عنوان قابل استفاده نیست گفت: خیر نمی توانیم استفاده کنیم تا زمانی که این طبقه صندلی دار شود.

کلیپی درباره پرونده انتقال جنجالی پروپئیچ به تیم فوتبال استقلال ۳۰ دقیقه پس از پایان زمان نقل و انتقالات پخش شد.

navad 1394 06 1625 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 166 برنامه نود 16 شهریور 1394

هوشنگ نصیرزاده رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال روی خط آمده و از انتقال پئیچ به استقلال دفاع کرد و گفت چون زمان فسخ قرارداد وی هنوز به وقت آلبانی ساعت ۱۲ شب نشده بود تاریخ فسخ قرارداد او ۲۳ جولای انجام شده و مشکلی برای انتقال به استقلال نداشته است. در پایان این گفتگو فردوسی پور و نصیرزاده هر دو گفتند می خواهند سرشان را بکوبند به میز! 

navad 1394 06 1630 برنامه نود 16 شهریور 1394

در میان گفتگو با نصیرزاده کشتی ۹۸ کیلوگرم قاسم رضایی با حریف روس برگزار شد و رضایی موفق به شکست حریف خود شد.

navad 1394 06 1626 برنامه نود 16 شهریور 1394

سایت برنامه نود و بخش های مختلف آن بررسی شد.

پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال روی خط تلفنی برنامه آمد و درباره حواشی مختلف استقلال صحبت کرد. 

مظلومی: کرار قراردادش تا نیم فصل را گرفته/ اخراج نمی شود

سرمربی استقلال در پاسخ به این که آیا تعداد قهر و آشتی های کرار زیاد نشده گفت: در هر تیمی بازیکن بی انضباطی می کند و وظیفه ما است که جلوی او را بگیریم. کرار در اردوی ما آخر شب نزد من آمد تا اجازه بگیرد و به خاطر خانواده اش در تهران در اردو حاضر نباشد اما من با توجه به اینکه بچه های دیگر تیم همین درخواست را کرده بودند مخالفت کردم.

وی اضافه کرد: با خبر شدیم وی ساعت ۱۲ شب اردو را ترک کرده و صبح هنگام صرف صبحانه برگشته و با فرزاد مجیدی بحثی پیدا کرده. من او را پس از اطلاع به خاطر بی انضباطی اخراج کردم. من مسئولیت نظم و انضباطی اردوها را به مجیدی داده ام و ایشان عصای دست من است. حرفی که همکاران من می زنند حرف خود من است. به من اطلاع دادند و آمدم ایشان را از اردو اخراج کردم و به باشگاه نامه دادم کرار در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد. ایشان در کمیته انضباطی اظهار ندامت کرد و از کادرفنی و کل مجموعه استقلال هم عذرخواهی کرد و به جای اخراج برای او جریمه ای در نظر گرفتیم. وی با ما قرارداد دارد و مبلغ قراردادش را تا نیم فصل گرفته و از همان مبلغ وی را جریمه می کنیم.

وی درباره مصاحبه های پیشکسوتان از جمله منصور پورحیدری که گفته بودند کرار باید اخراج شود واین نشانه اختلاف نیست گفت: نه ما هماهنگی کامل داریم. من به عنوان سرمربی نمی توانم بازیکن را اخراج کنم و باید او را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهم و کمیته انضباطی هنوز تشکیل نشده. آقای افشارزاده ماموریت رسیدگی به این پرونده را به آقای نظری جویباری داده و تحقیق درباره این مسئله آغاز شده و تصمیم گرفته شد تا اطلاع ثانوی در تمرینات شرکت کند تا جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود.

مظلومی درباره غیبت مربیان استقلال در تمرینات این تیم گفت: ما هیچ مشکلی درباره تمرینات نداشتیم و برنامه تمرینات منظم انجام شده و کارهایمان را با مربیانی که داشتیم با وجود غیبت ۷ تا ۸ بازیکن به شکل منظم انجام دادیم. دو نفر از مربیان ما از قبل برنامه ریزی برای انجام سفر داشتند.

سرمربی استقلال درپاسخ به این شایعه که می گویند شب ها در اردو حاضر نبوده و اردوی تیم آن قدر آزاد بوده که کرار برادر همسرش را به اتاق پروپئیچ برده گفت: من خودم ۲۴ ساعته بالا سر تیم بودم و همان شب هم که این اتفاق افتاد ۱۲ شب با کرار صحبت کردم و اجازه خروج به وی ندادم. خودم معمولا سر صبحانه حاضر نمی شوم و این مسئله را ایجاد کردند. ممکن است دور از چشم ما اتفاقاتی بیفتد و من از مسئله برادر خانم کرار خبر ندارم و اگر می دانستم با آن برخورد می کردم.

پرویز مظلومی درباره اینکه بالاخره ریوالدو از این تیم جدا می شود یا خیر گفت: ۱۵ روز است این بازیکن در تمرینات ما حاضر نیست و گویا مشکل خانوادگی داشته. من رسما او را به باشگاه واگذار و موافقت خودم را با جدایی اش اعلام کردم. او پولی که گرفته را باید به باشگاه برگرداند به جز پولی که برای سه بازی انجام داده به وی تعلق می گیرد.
سرمربی تیم استقلال در پایان درباره فهرست قراردادهای منتشر شده این تیم و ابهامات درباره وجود بازیکنان با قیمت یک میلیون تومان در این فهرست گفت: ما بازیکن یک میلیونی نداریم. به جز سه یا چهار بازیکن قراردادهای ما نسبت به باشگاه های دیگر هم درباره بازیکنان و هم مربیان قیمت پایین تری دارد. ما قراردادهای سال گذشته تیم را ۳۰ الی ۴۰ درصد کاهش دادیم.

navad 1394 06 1613 برنامه نود 16 شهریور 1394

تقویم هفته و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته جاری پخش شد. بازی تاریخی ۱۶ شهریور پرسپولیس ۶-۰ استقلال، بازی مقدماتی جام جهانی سال ۱۳۸۰ ایران با تایلند و اولین نمایش خوب ابراهیم میرزاپور در ترکیب تیم ملی از جمله بخش های تقویم این هفته بودند که به همین بهانه میرزاپور مهمان مصاحبه تقویم این هفته بود. تولد کارلوس والدراما و رود گولیت، سالروز ضربه عقرب هیگوییتا در بازی انگلیس و کلمبیا، روز جهانی داور و مرور عجیب ترین داوران و اشتباهات داوری هم از بخش های تقویم هفته بود.

navad 1394 06 162 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1612 برنامه نود 16 شهریور 1394

روح الله سیف الهی به عنوان مهمان ویژه برنامه به استودیو آمد و گفتگو با او آغاز شد.

navad 1394 06 167 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 163 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1619 برنامه نود 16 شهریور 1394

پس از آغاز صحبت ها با او کشتی دوم سعید عبدولی با برتری مقابل حریف آلمانی انجام و پخش شد.

صحبت ها ادامه پیدا کرد و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه به کمک سیف الهی انجام شد.

navad 1394 06 1611 برنامه نود 16 شهریور 1394

مسابقه کشتی دوم قاسم رضایی با برتری مقابل حریف کوبایی پخش شد.

حاشیه مسابقه امیدهای پرسپولیس و استقلال و بررسی مشکلات تیم های پایه بخش بعدی بود.

طبق برنامه قبلی قرار بود مناظره ای درخصوص وضعیت بازیکنان سرباز بین مجید جلالی و سردار کمالی و باران چشمه برگزار شود که فقط مجید جلالی به استودیو آمد و سردار کمالی و باران چشمه به شکل خودجوش غیبت کرده و به برنامه نیامدند.

navad 1394 06 161 برنامه نود 16 شهریور 1394

مجید جلالی گفت قانون بازیکنان سرباز پروسه سازندگی در فوتبال را کاملا نابود کرده است. باشگاه روی بازیکن ۱۰ – ۱۲ سال سرمایه گذاری می کند و درست موقع بهره برداری هیچ اختیاری درباره او ندارد و به همین خاطر دیگر هیچ کس این کار را نمی کند. 

آنالیزی درباره بازیکنانی که در سال های اخیر از لیگ های پایین تر چهره شدند و به لیگ برتر آمدند پخش شد.

navad 1394 06 1610 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1631 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1628 برنامه نود 16 شهریور 1394

 

سومین کشتی سعید عبدولی پخش شد که باز هم با برتری برابر حریف گرجستانی همراه شد

قاسم رضایی هم در سومین کشتی برابر حریف ترکیه ای به برتری رسید.

صبحت های پایانی مجید جلالی انجام شد و بار دیگر برنامه قطع شد و کشتی چهارم و نیمه نهایی سعید عبدولی پخش شد که این بار او برابر حریف دانمارکی شکست خورد و راهی مسابقه رده بندی شد.

در بازی بعد قاسم رضایی در نیمه نهایی برابر حریف بلغارستانی قرار گرفت و راهی مسابقه فینال کشتی وزن ۹۸ کیلوگرم قهرمانی جهان شد. مسابقات فینال و رده بندی از ساعت ۷ صبح آغاز خواهد شد.

navad 1394 06 169 برنامه نود 16 شهریور 1394

جدول جام حذفی و حذف عجیب و غریب تیم های لیگ یکی از برنامه مسابقات مرور شد.

navad 1394 06 1633 برنامه نود 16 شهریور 1394

navad 1394 06 1629 برنامه نود 16 شهریور 1394

عادل فردوسی پور درگذشت ایرج کریمی منتقد وکارگردان سینما را تسلیت گفت و سپس روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت برنامه مرور شد.

بخش از ۹۰ تا ۹۰ شامل بررسی حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد.

گزارشی از اردوی تیم ملی امید در هلند پخش شد.

نتایج و گل های هفته چهارم لیگ دسته اول پخش شد.

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود با رنگ و بوی کشتی ساعت ۳ و ۹ دقیقه بامداد و پس از چهار و نیم ساعت که در نوع خود رکوردی بود به پایان رسید. با شرکت یک میلیون و ۳۵۲ هزار نفر در مسابقه پیش بینی، ۹۱ درصد برد ایران و ۹ درصد برد تیم هند در بازی فردا را پیش بینی کردند. پرتکرارترین نتیجه هم بر سه بر صفر ایران بود.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=110395
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  صوفی‌زاده: امیدواریم زیرساخت‌های لازم برای ورود بانوان به ورزشگاه‌‌ها فراهم شود

  نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال امیدوار است زیرساخت‌های لازم برای حفظ شان و منزلت حضور …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی