تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه نود ۱۷ شهریور ۱۳۹۳
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت
تبلیغات اینترنتی

برنامه نود ۱۷ شهریور ۱۳۹۳

navad-1393-06-17

۱۳۹۳/۰۶/۱۸

به گزارش آسمونی برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۴۷ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

سئوال پیامکی این هفته به بهترین بازیکن ماه اختصاص یافته بود.

خداداد افشاریان کارشناس داوری این برنامه نود بود.

در ابتدای برنامه اسامی ۱۰ بازیکن که کارت معافیت از سربازی آنها مشکل داشت اعلام شد.

۱- آرمان شهداد نژاد

۲- علیرضا ابراهیمی

۳- سینا عشوری

۴- حامد زمانی

۵- رضا طاهری

۶- علی پورخسروانی

۷- فرهاد سالاری پور

۸- محمد حسین مهرآزما

۹- مهدی محمد زاده

۱۰- مهربان عیسی پوران

گزارش نود درجه پخش گردید که طی آن اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان به شیوه طنز گونه ای پخش شد.

گوشه هایی از دیدار تیم های سایپا – ذوب آهن و سپاهان – ملوان و مصاحبه ها و حاشیه های مربوط به این دیدار پخش شد.

صحنه هایی تصاویر آرشیوی برنامه نود در سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۹ پخش شد که طی آن کفاشیان رییس کنونی فدراسیون فوتبال در خصوص تیم اعزامی به بازی های المپیک صحبت هایی ارائه کرده بود.

کفاشیان: قرارداد کی روش را امروز اعلام می کنیم/با هیچ مربی بجز کی روش مذاکره نکرده ایم

علی کفاشیان روی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص اینکه ۷ تن از بازیکنان اعزامی به بازی های آسیایی شرایط حضور در المپیک را ندارند گفت: ما تمام تمرکزمان روی تیم المپیک است، همچنین باید به لیگ برتر هم نگاهی داشته باشیم و بر همین مبنا بازیکنان انتخاب شده اند.

وی در خصوص وضعیت کی روش خاطرنشان کرد: امروز قرارداد کی روش ارسال می شود و وی آن را امضا و سپس کار خود را رسما از سر می گیرد.

کفاشیان در مورد کناره گیری کرانچار از سرمربی گری سپاهان و ارتباط این اقدام با مربیگری در تیم ملی گفت: ما بجز کی روش با هیچ گزینه ای صحبت نکرده ایم و با کرانچار نیز همینطور و صحبتی با وی نداشته ایم.

گزارشی از دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان و حواشی و مصاحبه های این دیدار پخش شد.

داوری دیدارهای پخش شده توسط افشاریان مورد بررسی قرار گرفت.
گزارشی در خصوص مشکل کارت معافیت از سربازی بازیکنان پخش شد که طی آن مصاحبه هایی از حلافی و بهروان پخش گردید.

صدرالسادات: زود قضاوت نکنید! اجازه بدهید مدارک را بررسی کنیم

سردار حمید صدرالسادات رییس سازمان وضیفه عمومی ناجا روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: سازمان عمومی بر اساس مدارکی که افراد ارائه می کنند در خصوص وضعیت خدمت سربازیشان تصمیم گرفته می شود.

اینکه گفته می شود کارت معافیت بیش از ۱۰۰ بازیکن فوتبال مشکل دارد درست نیست و همانطور که می دانید ما کارت بیش از ۲۰ نفر را تایید کرده ایم. ما ابتدا مدارک افراد را قبول می کنیم مگر اینکه خلاف مدارک آنها ثابت شود که با این افراد برخورد می شود. اسامی ۹۵ نفر به ما اعلام شده است که تا کنون کارت معافیت ۲۱ نفر تایید شده و کارت معافیت ۱۳ نفر ابطال شده است و اسامی این افراد اعلام می شود.

وی ادامه داد: رفتار و اقداماتی که ما داشتیم نشانگر این است که ما مجدانه این مسئله را پیگیری می کنیم و بررسی این مدارک زمان بر است. اینکه کسی مشکل پزشکی داشته باشد باید از طریق شورای پزشکی مورد بررسی قرار گیرد.

آنچه به ما مربوط می شود این است که اگر مدارکی به دست ما برسد که مدارک ارائه شده مشکل دارد با آنها برخورد جدی خواهیم کرد و از مردم و رسانه ها می خواهیم از گمانه زنی ها جلوگیری شود.

صدرالسادات ادامه داد: برای ما فرقی نمی کند فرد ورزشکار باشد یا خیر. ما تمامی مدارک موجود را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس در مورد صحت و سقم آنها نظر خواهیم داد.

گزارشی از دیدار تیم های استقلال خوزستان و پدیده مشهد و مصاحبه ها و حواشی مربوط به این دیدار پخش شد.

گزارش تقویم نود پخش شد.

اکبر صادقی میهمان برنامه نود بود.

صادقی ۲۹ ساله، بازیکن تیم پدیده مشهد، فوتبال را از شهرستان قرچک و محله زیباشهر آغاز کرده است. وی اظهار داشت: در سنین نوجوانی در تیم نوجوانان استقلال تهران بازی می کردم.

در مجموعه پدیده احساس آرامش می کنم و قراردادم با این تیم یکساله بود و نمیدانم که تمدید می شود یا خیر.
گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن به اتفاقات هفته اخیر فوتبال ایران پرداخته شده بود.

گزارشی از دیدار تیم های پرسپولیس – تراکتورسازی و حاشیه ها و مصاحبه های این بازی پخش شد.

داوری این دیدار مورد بررسی قرار گرفت و افشاریان نظرات خود را در این باره بیان کرد.

افشاریان: در فیفا هیچ منع قانونی برای خالکوبی وجود ندارد!

کارشناس داوری برنامه در مورد وجود خالکوبی روی دست بازیکنان گفت: هیچ منع قانونی در این باره وجود ندارد و البته در مورد مسائل شرعی در این باره نظر نمیدهم ولی از نظر فیفا مشکلی ندارد.

صمد مرفاوی سرمربی مستعفی تیم فوتبال صبای قم روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: الان سر تمرینات نمیروم، فردا با اعضای هیات مدیره جلسه دارم و طی آن با اعضا صحبت خواهم کرد و مشکلاتم را عنوان می کنم.

حامد زمانی بازیکن فوتبال که جزو بازیکنانی است که کارت معافیت وی به مشکل برخورده است روی خط تلفنی برنامه آمد و اظهار داشت: من سال ۱۳۸۵ مشکل دیسک کمر داشتم و پس از درمان تا حدودی خوب شده ام ولی هنوز هم دیسک کمر دارم. حتی می توانستم سرباز پاس شوم و من کمیسون پزشکی رفتم و کارت معافیت دریافت کردم.

جهان بینی مدیرعامل باشگاه صبای قم روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد استعفای مرفاوی گفت: وی پیش از این صحبتی نکرده بود و البته اگر تصمیمش را گرفته باشد ما به تصمیم وی احترام می گذاریم.

گزارشی از دیدار پیشکسوتان با غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال و مصاحبه پیشکسوتان و قدیمی های این رشته پخش شد.

علی اکبر محمدزاده رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در مورد خالکوبی ادینهو گفت: ما قانونی در این باره نداریم ولی ما در مصاحبه هایمان در این باره صحبت کردیم و کدها را به باشگاه ها داده ایم و باشگاه ها طبق آن عمل می کنیم.

در آیین نامه ما بحث خالکوبی نیامده ولی به این مسئله اشاره شده که تمامی مواردی که جنبه نمایش دادن و آرایش داشته باشد مشکل قانونی دارد.

وی گفت: ما نمیخواهیم جلوی دوربین صدا و سیما خالکوبی یک بازیکن به نمایش گذاشته شود.

فردوسی پور مجری برنامه نود در این باره گفت: پس با این حساب ما نباید بازی های خارجی را پخش کنیم چرا که بازیکنان روی بدنشان خالکوبی دارد که محمدزاده در این باره اظهار داشت: ما در کشور خودمان این بحث ها را اجرا می کنیم و به سایر بازی ها کاری نداریم.

براتی کارشناس حقوقی فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد وظایف کمیته اخلاق توضیحاتی ارائه داد.

محمدزاده در بخشی از صحبت های خود گفت: فیفا این اجازه را به ما داده که آیین نامه را با توجه به فرهنگ خود کشورها تغییر دهد.

وی در مورد حضور علیپور در کمیته اخلاق گفت: در حال حاضر چیزی به نام ستاد رسیدگی به تخلفات نداریم و با آمدن کمیته اخلاق این کمیته برچیده شده است و در حال حاضر علیپور در سازمان لیگ فعالیت دارد.

براتی در جواب صحبت های محمدزاده گفت: در فیفا نیامده که آیین نامه کمیته اخلاق طبق فرهنگ کشورها تغییر دارد.

افشاریان نیز در این باره اظهار داشت: اگر قرار است بازیکنی دست خود را بپوشاند باید هر دو دست پوشیده شود و این امر توسط تمام بازیکنان تین رعایت شود!

محمد حسین مهرآزما بازیکن فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد کارت معافیت خود گفت: من ۸ سال پیش بدلیل مشکل پرانتزی بودن پاهایم معافیت گرفتم و آن زمان معروف نبودم که بخواهم از این کارت استفاده خاصی کنم ولی چون قوانین معافیت شامل حالم می شد برای معافیت اقدام کردم و مشکلی از این بابت وجود نداشت و نمیدانم چرا پس از ۸ سال این صحبت ها می شود؟!

برنامه این هفته نود ساعت ۲:۳۰ بامداد سه شنبه به اتمام رسید.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=75019
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  داور قدیمی ایران درگذشت

    داور اسبق فوتبال ایران پس گذراندن یک دوره بیماری سخت صبح امروز چشم از …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.