تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > ۳ طلا، ۲ نقره و ۹ برنز حاصل تلاش کاروان ایران در روز چهارم
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

۳ طلا، ۲ نقره و ۹ برنز حاصل تلاش کاروان ایران در روز چهارم

نمایندگان ایران در چهارمین روز از بازی های داخل سالن آسیا صاحب ۳ طلا، ۲ نقره و ۹ برنز شدند.

به گزارش آسمونی، در چهارمین روز از بازی های داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان، کاروان ایران ۳ مدال طلا، ۲ نقره و ۹ برنز در رشته های تکواندو، دوومیدانی، کشتی سنتی و جوجیتسو کسب کرد.

نتایج نمایندگان ایران در روز چهارم بازی های داخل سالن آسیا:

تکواندو مردان:
در پایان روز دوم رقابت های تکواندو بازی های داخل سالن آسیا ۲۰۱۷ که به میزبانی کشور ترکمنستان‌ و با حضور ۲۵۸ هوگوپوش و به مدت چهار روز برگزار می شوددر در وزن ۸۷- کیلو گرم مردان، سعید رجبی که با قرعه استراحت در دور نخست رو برو شد در اولین دیدارش در مرحله یک چهارم پایانی آدام لسلی میرس از استرالیا را ۲۴ بر ۴ از پیش رو برداشت و توانست به جمع چهار نفر پایانی راه یابد و مدال برنزش را نیز قطعی کند. تکواندو کار سنگین وزن ایران در مرحله نیمه نهایی هم مقابل بائه ایل گوی از کره جنوبی ۳۳ بر ۵ پیروز شد و فینالیست شد. سعید رجبی در دیدار پایانی رو در روی لیو جین تائو از چین قرار گرفت و با پیروزی ۱۸ بر ۱۶ برابر این حریف چهارمین مدال طلای تکواندو ایران را کسب کرد.

 

در وزن ۶۳- کیلوگرم سروش احمدی پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک هشتم نهایی جعفر دهو ماد از عراق را ۲۴ بر ۷ شکست داد. احمدی در مرحله یک چهارم نهایی حکمت الله زاین از افغانستان را نیز با نتیجه ۲۴ بر ۹ از پیش رو برداشت و با صعود به جمع چهار نفر پایانی، مدال برنزش را مسجل کرد. نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم ایران برای صعود به فینال هوچیا هسین از چین تایپه را پیش رو داشت که در پایان موفق شد با نتیجه ۱۸ بر ۴ برابر این حریف به پیروزی برسد و به فینال بازیهای داخل سالن آسیا راه یابد. احمدی در دیدار فینال به مصاف نوتاوی کلومپانگ از تایلند رفت و توانست با کسب پیروزی ۱۰بر ۷برابر حریفش به مدال طلای وزن ۶۳- کیلو گرم تکواندو مردان بازی‌های داخل سالن آسیا دست یابد.

 

تکواندو زنان:
در وزن ۵۳- کیلوگرم، ناهید کیانی در نخستین دیدار رو در روی نما گورونگ از نپال رفت و ۲۲ بر ۲ به پیروزی رسید. کیانی برای صعود به جمع چهار نفر پایانی به مصاف دینورا ممدیبراگیموا از ازبکستان رفت و با قبول شکست ۱۰ بر ۹ برابر حریف از گردونه رقابت ها کنار رفت و شانس کسب مدال را نیز از دست داد.

 

موی تای مردان:

در مبارزات بخش آقایان امروز به ترتیب، امیر حسین کمری در وزن۵۴- کوچ‌کوروف از ازبکستان، علی زرین‌فر در۶۰- کیلوگرم رقیب قرقیزستانی را، رضا احمدنژاد نماینده وزن ۶۷- حریف چینی، سید کیوان سلیمانی در وزن ۷۵- کیلوگرم از سد نماینده کشور میزبان(ترکمنستان) گذشت و در آخرین رقابت مجید هاشم بیگی نماینده وزن ۸۱- تیم ملی زابریو تاجیک را از پیش رو برداشتند و به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

موی تای زنان:

فاطمه یاوری در۵۱- کیلوگرم اولین مبارزه خود را در مقابل رضایی نماینده افغانستان برد، سعیده غفاری نماینده ۶۰- کشورمان نیز در مقابل حریف فیلیپینی به پیروزی رسید و در نهایت زهرا بوربور اژدی در ۶۳- کیلو طی سه راند پیاپی نماینده کشور میزبان را از پیش رو برداشت. اما سمیه خزایی نماینده وزن ۵۴- کیلوگرم ایران مقابل نماینده فیلیپین شکست خورد و سیدکاوه سلیمانی در ۷۱- با وجود مصدومیت به میدان مبارزه رفت و مغلوب نماینده تایلند شد.

بیلیارد:
در پایان روز نخست رقابت‌های بیلیارد بازی‌های داخل سالن‌ آسیا ۲۰۱۷ که به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود، نماینگان ایران موفق به کسب یک پیروزی و یک شکست شدند. در ماده ناین بال، علی مقصود در نخستین دیدارش رو در روی آرسن کالنبائف از قرقیزستان قرار گرفت و در پایان با نتیجه ۹ بر ۱ از سد حریف خود گذشت و به جمع شانزده نفر پایانی راه یافت. مقصود، فردا(چهارشنبه) در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف نماینده لبنان می‌رود.

 

در ماده شش توپ اسنوکر، امیر سرخوش در اولین دیدار به مصاف لین تانگ هو از هنگ کنگ رفت و با شکست ۵ بر صفر برابر این حریف از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

کشتی سنتی زنان:

در وزن ۶۵- کیلوگرم، لیلا سالاروند مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب شد.
در وزن ۵۵- کیلوگرم، زهرا یزدانی ابتدا در مقابل حریفی از ترکمنستان با اقتدار پیروز شد و در دیدار دوم خود نیز نماینده قزاقستان را شکست داد و ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد. او در مرحله بعد با نماینده ازبکستان کشتی گرفت و با غلبه بر حریف خود راهی فینال شد. یزدانی در دیدار فینال مقابل زارینا عبدالرحمانوا از ترکمنستان قرار گرفت و نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، زهرا محمودی مقابل حریفی از ترکمنستان با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد و در دومین مسابقه خود با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب حریف میزبان شد. محمودی در دیدار سوم نماینده قرقیزستان را شکست داد و با شکست از فیلیپین به نشان برنز رسید.

در وزن ۷۰- کیلوکرم، زهرا مجدی در مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۶ بر۴ پیروز شد و مدال برنز خود را قطعی کرد. مجدی در دیدار بعد با قبول شکست برابر نماینده قزاقستان به مدال برنز این بازی‌ها دست یافت.

در وزن۷۰+ کیلوگرم سعیده رحیمی در مقابل حریفی از ازبکستان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد و در دیدار دوم با نتیجه ۳ برصفر نماینده کشور میزبان را مغلوب کرد. او با قطعی کردن مدالش راهی نیمه نهایی شد. رحیمی در مرحله نیمه نهایی به مصاف مامارسول از قرقیزستان رفت و با قبول شکست به مدال برنز بازی‌ها دست یافت.

در وزن ۵۰- کیلوگرم لیلا سیاهوشی در دور نخست مغلوب شهزاد از ازبکستان شد.

 

کشتی سنتی مردان:

علی خلیلی در وزن ۵۵- کیلوگرم در نخستین مبارزه خود مقابل محمد شهید از پاکستان هفت بر دو شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
قاسم نوروزی در وزن ۶۰- کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مقابل آسرگلدیف از ترکمنستان ۱۰ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
ناصر قربان پور در وزن ۶۵- کیلوگرم در دور نخست مقابل البک سوتولدیف از ازبکستان شش بر صفر شکست خورد و حذف شد.
محمد غلامی در ۷۰- کیلوگرم در نخستین مصاف خود مقابل روزیف از ازبکستان هفت بر صفر شکست خورد و حذف شد.
یاسر محمدی در وزن ۸۰- کیلوگرم در دور نخست موفق به شکست هفت بر یک بردیف از ترکمنستان شد و به یک چهارم نهایی رسید. وی در این مرحله نیز کمال الدین محکموف از ازبکستان را چهار بر صفر برد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف روسلان تاوالدیف از قرقیزستان رفت و در پایان با نتیجه‌ هفت بر پنج شکست خورد و به مدال برنز رسید.

داوود عوض زاده در وزن ۹۰- کیلوگرم در نخستین مبارزه مقابل کریستوف هافمن از فیلیپین پنج بر صفر به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز محمد عدنان از پاکستان را پنج بر صفر برد و به نیمه نهایی رسید اما در این مرحله با نتیجه‌ شش بر دو از بایرام قلیف از کشور میزبان شش بر دو باخت و به مدال برنز رسید.

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم عبدالله ایری مقابل کلسینبکوف از قرقیزستان شش بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
عبدالواحد محمدی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم در نخستین مبارزه مقابل الیاس نشانوف از قرقیزستان یک بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

 

جوجیتسو زنان:

سوده کمندانی در دور نخست رقابت ها حریف اماراتی را شکست داد اما در دور دوم مقابل نماینده ترکمنستان شکست خورد و برای کسب مدال برنز بازی ها مقابل ایدم کونول رقیب پاکستانی قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد.
کمندانی همچنین، در بخش مبارزات وزن آزاد، در حالیکه تابلوی سالن مسابقات مبارزه سوده کمندانی ورزشکار کشورمان با سوگمار میاگمار از کشور مغولستان در وزن آزاد گروه زنان را نشان می‌داد با انصراف وی، رقیب مغولستانی به مرحله بعد را ه یافت.

 

جوجیتسو مردان:

دو مبارز وزن آزاد ایران در رقابت‌های جوجیتسو بازی‌های داخل سالن آسیا صاحب مدال نقره و برنز شدند. در جریان بازی‌های داخل سالن آسیا دو نماینده جوجیتسو وزن آزاد به مبارزه پرداختند. مسعود حسن زاده در فینال، با احمد سلطان نماینده اماراتی مبارزه و بازی را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد. مسعود جلیل وند هم در مبارزه با همین نماینده اماراتی، شکست خورد و به مدال برنز مشترک رسید.

فوتسال مردان:

تیم ملی فوتسال ایران در دومین بازی مرحله گروهی مسابقات داخل سالن آسیا از ساعت ۱۲:۴۵ امروز (سه‌شنبه) به مصاف اردن رفت و در پایان با برتری ۷ بر ۳ صعود خود را با شش امتیاز قطعی کرد.

 

تنیس مردان:

در جدول انفرادی تنیس مردان بازیهای داخل سالن آسیا، امیروالا معدنچی نخستین رقابت خود را برابر نماینده ای از قاره اقیانوسیه انجام داد. معدنچی در مصاف با جاکوب کریل از کشور وانواتو توانست با نتیجه ۲بر۱ به پیروزی برسد و راهی مرحله بعد شود. حمیدرضا نداف هم در اولین دیدار خود به مصاف نماینده کیریباتی رفت که با نتیجه ۲بر صفر به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد.

تنیس زنان:

مهتا خانلو به مصاف نماینده ای از کشور میزبان رفت که بازی را واگذار کرد. خانلو با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل بایرامووا از ترکمنستان قرار گرفت که مغلوب شد. به این ترتیب کار بانوان ایران در جدول انفرادی به پایان رسید و تنها دو نماینده مرد ایران در جدول انفرادی باقی ماندند.

دو و میدانی:

با پایان دومین روز از رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های داخل سالن آسیا دو نماینده ایران در خط سه و هشت فینال ماده ۶۰ متر قرار گرفتند و صاحب دو مدال طلا و برنز شدند. حسن تفتیان با ثبت رکورد ۶.۵۵ صاحب مدال طلا شد و رضا قاسمی با ثبت رکورد ۶.۶۴ به مدال برنز رسید. دونده فیلیپینی نیز با رکورد ۶.۶۳ نیز به مدال نقره دست یافت. قاسمی در مقدماتی رکورد ۶.۵۸ و در نیمه نهایی رکورد ۶.۷۲ را به ثبت رسانده بود. تفتیان نیز در مقدماتی رکورد ۶.۹۹ و در نیمه نهایی رکورد ۶.۷۱ را ثبت کرد.

خدیور دونده سرعتی ایران در فینال دوی ۴۰۰ متر با ثبت رکورد ۴۷.۰۴ چهارم شد.

خدیور توانست رکورد ملی دوی ۴۰۰ متر ایران را که با زمان ۴۷.۵۰ ثانیه در اختیار رضا بوعذار بود، با رکورد ۴۷.۰۷ ثانیه ارتقا دهد.

حسین کیهانی در فینال سه هزار متر به رقابت پرداخت و با ثبت رکورد ۸:۰۷.۰۹ به عنوان سومی این ماده بسنده کرد. او رکورد ملی ایران را پس از ۲۰ سال که در اختیار حمید سجادی بود شکست.

مسلم نیادوست نیز در ۱۵۰۰ متر به فینال رسید.

 

دوچرخه سواری:

در دومین روز از رقابتهای دوچرخه سواری بازی های داخل سالن آسیا، ایران تنها یک نماینده در بخش بانوان داشت. فاطمه هداوند برای ایران در ماده اسپرینت رکاب زد که در پایان دور مقدماتی زمان ۱۲ ثانیه و ۵۹۹ هزارم ثانیه را به ثبت رساند و هشتم شد و راهی مرحله بعد یعنی یک چهارم نهایی شد. او در مرحله یک چهارم نهایی با نماینده هنگ کنگ که قهرمان جهان بود رقابت کرد. رقابت مرحله یک چهارم نهایی به صورت دو پیروزی از سه مسابقه برگزار می شود که در دو رقابت اول ، نماینده هنگ کنگ اول شد و هداوند در رده دو قرار گرفت. به این ترتیب هداوند موفق نشد راهی مرحله نیمه نهایی ماده اسپرینت بازی های داخل سالن آسیا شود.

 

مدال آوران کاروان ایران در روز چهارم بازی های داخل سالن آسیا ترکمنستان:

سعید رجبی – تکواندو – طلا
سروش احمدی – تکواندو – طلا
حسن تفتیان – دو ومیدانی – طلا

زهرا یزدانی – کشتی با کمربند – نقره
مسعود حسن زاده – جوجیتسو – نقره

سعیده رحیمی – کشتی باکمربند – برنز
زهرامحمودی – کشتی با کمربند – برنز
زهرامجدی – کشتی با کمربند – برنز
یاسر محمودی – کشتی با کمربند – برنز
داوود عوض زاده – کشتی باکمربند – برنز
سوده کمندانی – جوجیتسو – برنز
مسعود جلیلوند – جوجیتسو – برنز
حسین کیهانی – دو ومیدانی – برنز
رضاقاسمی – دوومیدانی – برنز

مدال آوران ایران از روز نخست بازی های داخل سالن تا پایان روز چهارم به شرح زیر است:

کشتی سنتی:
اسماعیل امیری – برنز
حبیب الله ترابی- برنز
قاسم دزی – برنز
ریحانه شیخیان – برنز
لیلا سیاهوشی – برنز
حامد میرزاپور – نقره
زهرا یزدانی- نقره
سعیده رحیمی- برنز
زهرامحمودی – برنز
زهرامجدی – برنز
یاسر محمودی – برنز
داوود عوض زاده – برنز

تکواندو:
مهدی اسحاقی- طلا
مهدی جلالی – طلا
سعید رجبی – طلا
سروش احمدی – طلا
فاطمه مداحی – برنز

دوچرخه سواری:
تیم اسپرینت متشکل از محمد دانشور، احسان خادمی و علی علی عسگری – طلا

جوجیتسو:
مسعود حسن زاده – دو مدال نقره
مسعود جلیلوند – طلا وبرنز
سوده کمندانی- برنز

دو ومیدانی:
حسن تفتیان – طلا
حسین کیهانی – برنز
رضا قاسمی – برنز

منبع: isna

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=286277
  • کانال تلگرام آسمونی
  • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
  • تبلیغات اینترنتی
  • اینم جالبه !

    توقف میلان مقابل آ ا ک آتن در لیگ اروپا

    میلان در دیداری از مرحله گروهی لیگ اروپا مقابل آ ا ک آتن با تساوی …

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.