آسمونی
اخبار فوتبال

تارتار: به تیمم می‌بالم اما از بازیکنانم راضی نیستم

ثبت نام لاتاری

b350c64a5938e22a51a0b4a9ff490dc0 تارتار: به تیمم می‌بالم اما از بازیکنانم راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید که با وجود باخت به فولاد، به تیم خودش می‌بالد.

به گزارش آسمونی، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: به تیم فولاد تبریک می‌گویم که پیروزی ارزشمندی را به دست آورد. به تیم خود هم می‌بالم زیرا زمانی که ما به فولاد می‌بازیم این تیم به اندازه یک قهرمانی شادی می‌کند. این نشان می‌دهد که تیم ما شخصیتش شکل گرفته است. به تیم‌مان خسته نباشید می‌گویم اما از آن‌ها راضی نبودم. به هر حال فوتبال باخت هم دارد.

تارتار اضافه کرد: یکی دو بازیکن ما خوب نبودند اما موقعیت‌های ما خیلی بهتر از فولاد بود. بعد از گل نیز شاهد بازی یک‌طرفه‌ای بودیم اما باید اعتراف کنم که فولاد هم زحمت کشید و برای موفقیت در این بازی تلاش کرد. ما از شانس‌های زیادی برخوردار بودیم اما نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم و گلی به ثمر برسانیم. در فوتبال هر که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند برنده می‌شود و شکست ما مصداق همین حرف است زیرا این نخستین بازی بود که از باز کردن دروازه حریف عاجز ماندیم.

سرمربی پارس جنوبی درباره دیدار هفته آتی تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس بسیار سنگین است. البته ما حمایت هواداران‌مان را در آن دیدار خواهیم داشت. امیدواریم در دیدار با پرسپولیس بتوانیم شکست مقابل فولاد را جبران کنیم.

او درباره نخستین شکستش در لیگ هفدهم هم گفت: شکست در فوتبال هست. باید فیلم باخت خود را بررسی کنیم تا در بازی‌های آینده نقاط ضعف خود را پوشش دهیم و به پیروزی دست پیدا کنیم.

منبع: ISNA

تازه های مرتبط

پدیده 2 – 0 فولاد ؛ تداوم تیم پدیده مشهد در ایجاد پدیده !

شهاب نظری فر

لوشامپیونه فرانسه ؛ هفته دهم

شهاب نظری فر

بوندسلیگای آلمان ؛ هفته هشتم

شهاب نظری فر

سری آ ایتالیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لالیگای اسپانیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

درج نظر