خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > تب داغ جام جهانی در خیابان های مسکو
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  تب داغ جام جهانی در خیابان های مسکو

  پایتخت روسیه این روزها بیش از هر زمان دیگری در تب داغ فوتبال، جام جهانی و کری خوانی و شادی هواداران تیم های صعود کننده به این مسابقات مهم بسر می برد.

  آسمونی : در حالی که روز پنجشنبه 24 خرداد ماه بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی با دیدار تیم های روسیه و عربستان آغاز می شود، آخرین گروه از هواداران نیز از سراسر دنیا خود را به روسیه و شهرهای محل برگزاری مسابقات رسانده و در گروه های دسته جمعی به شادی و کری خوانی می پردازند.
  خیابان های اصلی شهر مسکو به ویژه خیابان های منتهی به میدان سرخ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در بیشتر ساعات روز علاوه بر اینکه هواداران تلاش دارند تا از این میدان تاریخی و زیبا دیدن کرده و عکسی به یادگار بگیرند، اما هم زمان در گروه های چندین نفره اقدام به کری خوانی برای حریفان خود می کنند.
  این موضوع باعث شده تا میدان سرخ، فروشگاه های فروش صنایع دستی و اغذیه فروشی ها و ایستگاه های مترو بیشتر به خیابان های منتهی به ورزشگاه های فوتبال شبیه شوند.
  بسیاری از شهروندان روسیه نیز با شادمانی از این جمعیت بزرگ که هر یک کشوری را طرفداری می کنند، با لبخند میزبانی کرده و با هوادارانی که قالبا پرچم کشورخود را بدست دارن یا پیراهن تیم ملی شان را پوشیده اند، عکس یادگاری می گیرند با به طور زنده فیلم شادی آنها را بر روی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام پخش می کنند.
  برخی از هواداران ازجمله هواداران تیم ملی کاستاریکا می گویند برای رسیدن به روسیه 30 ساعت پرواز کرده اند، ولی همچنان با انرژی بالا در مسکو هستند تا تیم شان را تشویق کنند.
  هوادان تیم های ملی روسیه، آرژانتین، برزیل و مصر ازجمله پرشمارترین هواداران در خیابان های مسکو هستند. هواداران تیم ملی ایران نیز در دسته های چند 10 نفره به شیوه خاص خود تیم ملی و بازیکنان را تشویق می کنند. «ایران؛ ایران» و «حمله، حمله، تیم ملی؛ گل بزن گل بزن تیم قهرمان» مهم ترین شعارهایی هستند که همراه با بوق های پر سر و صدا از سوی هواداران سر داده می شوند.
  هم زمان حضور نیروهای پلیس در سطح شهر چشمگیر است تا مانع از بروزهرگونه ناامنی و بی نظمی شوند.

  ایرنا

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=320343
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  پیش بازی دانمارک – پرو

  پیش بازی دانمارک و پرو /  اختصاصی آسمونی – مهدی زارعی   به گزارش آسمونی ، دو تیم دانمارک و …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.