در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > هادی را دق دادند / باعث و بانیان این اتفاق را نمی بخشم
کانال تلگرام کوروش

هادی را دق دادند / باعث و بانیان این اتفاق را نمی بخشم

hadi was accurate هادی را دق دادند / باعث و بانیان این اتفاق را نمی بخشم

1394/07/15

به گزارش آسمونی به نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، حمید علی‌عسگری از پنج‌شنبه هفته گذشته جلوی بیمارستان آتیه تا همین دیروز (دوشنبه) اصلاً حال و روز خوشی نداشت.

درگذشت ناگهانی هادی نوروزی، دوست صمیمی و هم‌اتاق قدیمی علی‌عسگری این بازیکن را در اندوهی عمیق فرو برده و…

بهتر است خودتان حرف های علی‌عسگری را بخوانید:

* حمید، چه خبر؟ مدتی است از تو خبری نیست.

– اوضاعم که اصلاً خوب نیست. اصلاً تصمیمی برای مصاحبه کردن نداشتم و… (با صدایی گرفته ادامه می‌دهد) هادی خدابیامرز یک سال بعد از من به پرسپولیس آمد اما خیلی با هم صمیمی شدیم. سال‌ها هم‌اتاق بودیم و… (سکوت می‌کند)

* چرا سکوت کردی؟

– به خدا نمی‌دانم چه بگویم. 7، 8 سالی با هم بودیم. با هادی زندگی کردم و اصلاً باورکردنی نیست. چرا باید یک جوان 30 ساله مفت و الکی از دنیا برود؟

* مرحوم هادی نوروزی چطور آدمی بود؟

– (بغضش می‌ترکد) باور کنید… باور کنید… (بریده بریده ادامه می‌دهد) اصلاً نمی‌توانم صحبت کنم. همین الان هم موهای تنم سیخ شده است. اینکه هادی نباشد… او یکی بود. متأسفانه در جامعه ما همه عادت دارند وقتی یک نفر فوت می‌کند، از او تعریف می‌کنند اما باور کنید هادی تعریفی بود. هزار تا خاطره از او دارم ولی حتی یک چیز منفی از نوروزی در ذهنم نیست. هادی بازیکن باغیرتی بود… خیلی.

* جور خاصی این حرف را زدی.

– دلم برای هادی گرفت. طفلکی تمام وجودش را توی زمین می‌گذاشت و با تمام وجود بازی می‌کرد اما متأسفانه از سوی برخی به ظاهر هواداران پرسپولیس مورد کم‌لطفی قرار می‌گرفت. کم‌لطفی کردند به کسی که حتی یک حاشیه کوچک هم نداشت ولی خیلی تحت فشار بود.

* از چه نظر؟!

– من خودم تا پارسال توی پرسپولیس بودم. خوب می‌دانم کاپیتان پرسپولیس چقدر تحت فشار است. طفلکی هادی همه‌جوره تحت فشار بود. بازیکن به هر حال پولش را می‌خواهد، طلبکار است، هزار و یک مشکل دارد و می‌خواهد همه اینها را از طریق کاپیتان به گوش مسئولان برساند در حالی که طرف نمی‌داند خود کاپیتان هم از همه بیشتر طلب دارد و پولی نگرفته است. کاپیتان بودن در پرسپولیس سخت است، خیلی هم سخت. (بعد از مکثی کوتاه) هادی دق کرد!

* دق کرد؟

– بله، دلیلی نداشت در 30 سالگی به آن شکل دچار ایست قلبی شود. امیدوارم کسانی که با بی‌فکری، پرسپولیس را به این حال و روز نشانده و امثال هادی را تحت فشار گذاشتند، نتوانند با وجدان آسوده بخوابند!

* منظورت چه کسانی است؟

– نیازی نیست من اسم از کسی ببرم. مردم خودشان این افراد را می‌شناسند که… آدم دلش می‌سوزد. چرا باید یک جوان رعنا و ورزشکار این‌جوری مفتِ مفت از بین برود. امیدوارم این اتفاق تلخ تجربه شود تا همه اهالی فوتبال از مدیریت و هوادار گرفته تا بازیکن، قدر یکدیگر را بیشتر بدانند. (صدایش آشکارا می‌لرزد) همین الان که حرف می‌زنم، تمام وجودم آتش گرفته است. خدا به همسر هادی و هانی و هانا صبر بدهد… به شخصه باعث و بانیان این اتفاق را نمی‌بخشم (گریه می‌کند و بدون خداحافظی این مکالمه به پایان می‌رسد.)

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=115197
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

مذاکره من با تیم‌های دیگر صحت ندارد/ شاگرد کرانچار هستم!

به گزارش آسمونی، امیر قلعه‌نویی شامگاه شنبه پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی