آسمونی
اخبار فوتبال

کنایه لینکر به مهاجم همیشه ناکام رئال مادرید

ثبت نام لاتاری

dd239f3fb7d7723937635e41ba0dab22 کنایه لینکر به مهاجم همیشه ناکام رئال مادرید

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس پس از تماشای جدال تیم‌های رئال مادرید و تاتنهام توئیتی کنایه‌آمیز در مورد مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها منتشر کرد.

به گزارش آسمونی، پس از بازی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و تاتنهام در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، کریم بنزما مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها از سوی گری لینکر، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس مورد انتقاد واقع شد.

بنزما در این بازی موقعیت‌های خوبی را هدر داد و همین موضوع بهانه‌ای برای لینکر ایجاد کرد تا به مهاجم سابق لیون برای ناکامی در گلزنی به یکی دیگر از تیم پیشین دوران بازیگری او طعنه بزند.

لینکر که اکنون به عنوان مجری و مفسر یکی از برنامه‌های ورزشی شبکه BBC فعالیت دارد، با زیر سؤال بردن ضریب گلزنی بنزما به نسبت دقایق حضورش در میدان، در صفحه توئیتر خود نوشت:

حالا این منم که بیش از اندازه بزرگ جلوه داده شده‌ام یا بنزما؟ هر از چندگاهی در یک بازی گل زدن در یک تیم به قدرتمندی رئال مادرید چیز خاصی نیست. خوب است اما فوق‌العاده نیست.

08a91633f3ce7f54e7ca895706b95c7a کنایه لینکر به مهاجم همیشه ناکام رئال مادرید

بنزما که بخشی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داد، در لالیگا 4 بازی انجام داده و یک گل زده است. او در تمام رقابت‌های این فصل هم 8 بار به میدان رفته و تنها 2 گل به ثمر رسانده است.

منبع: تسنیم

تازه های مرتبط

پدیده 2 – 0 فولاد ؛ تداوم تیم پدیده در ایجاد پدیده !

لوشامپیونه فرانسه ؛ هفته دهم

شهاب نظری فر

بوندسلیگای آلمان ؛ هفته هشتم

شهاب نظری فر

سری آ ایتالیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لالیگای اسپانیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

درج نظر