آسمونی
اخبار فوتبال

آیا گریزمن جانشین نیمار خواهد بود؟

ثبت نام لاتاری

griezmann آیا گریزمن جانشین نیمار خواهد بود؟

باشگاه بارسلونا که برای به خدمت گرفتن کوتینیو شرایط دشواری خواهد داشت در نظر دارد تا گریزمن را به عنوان جانشین احتمالی نیمار به خدمت بگیرد.

به گزارش آسمونی، در حالیکه اتلتی به دلیل محرومیت از خرید بازیکن نمی تواند هیچ بازیکنی را به خدمت بگیرد شرایط دشواری برای فصل آینده خواهد داشت و به این دلیل این باشگاه اعلام کرده است حتی در صورتی که باشگاهی رقم فسخ قرارداد گریزمن را نیز پرداخت کند با این باشگاه وارد مذاکره نخواهد شد. منچستر یونایتد که در ابتدای فصل نقل و انتقالات در آستانه به خدمت گرفتن گریزمن بود پس از محرومیت اتلتی موفق نشد این بازیکن را به خدمت بگیرد چرا که این بازیکن فرانسوی اعلام کرد می خواهد در اتلتی به کارش ادامه دهد.قرارداد گریزمن به نوعی با اتلتی تمدید شد که در حال حاضر رقم فسخ قرارداد او ۲۰۰ میلیون یورو است و از تابستان آینده این رقم به ۱۰۰ میلیون یورو کاهش میابد. با این تفاسیر بارسا شرایط بسیار دشواری خواهد داشت تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

در حالیکه هنوز آینده نیمار مشخص نیست اما با توجه به شرایط به نظر می رسد این بازیکن در تابستان جاری از بارسلونا جدا شود و بارسا شدیدا به دنبال پیدا کردن جانشین مناسبی برای او خواهد بود، از کوتینیو، عثمان دمبله و گریزمن به عنوان جانشینان احتمالی نیمار نام برده می شود.

منبع: 90tv

تازه های مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا ؛ نتایج بازی های گروه های A تا D

مشروح برنامه ۲۶ شهریور نود / تاریخ‌سازی با سوپرمن

لیگ قهرمانان اروپا ؛ آغاز معتبر ترین جام باشگاه های اروپا

استقلال 2 – 2 السد ؛ صعود نماینده ی قطری به لطف ندانم کاری چشمی

شهاب نظری فر

پرسپولیس 3 – 1 الدحیل ؛ کامبک فوق العاده ی نماینده ی ایرانی

استقلال – السد ؛ تلاش فراوان شاگردان شفر برای صعود به نیمه نهایی

شهاب نظری فر

درج نظر