در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > غلامرضا محمدی از تیم ملی کشتی آزاد کناره گیری کرد.
پیش بینی فوتبال

غلامرضا محمدی از تیم ملی کشتی آزاد کناره گیری کرد.

647  غلامرضا محمدي از تيم ملي كشتي آزاد كناره گيري كرد.

بدنبال تغییر و تحولات صورت گرفته در کشتی و حضور رسول خادم به عنوان مدیر تیم‌های ملی و امور فنی که همزمان سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد را برعهده گرفت، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشور قطع همکاری خود را با این تیم اعلام کرد. رسول خادم اعلام کرده بود که محمدی می‌تواند به عنوان مربی با تیم ملی همکاری کند.

غلامرضا محمدی با اشاره به دلایل کناره گیری اش از تیم ملی، با بیان اینکه متاسفانه اتفاقاتی در فدراسیون کشتی افتاده و تغییر و تحولاتی صورت گرفته که به هیچ وجه به صلاح کشتی مملکت نیست، به ایسنا گفت: اطلاعی نداشتم که آقای خادم مرا در لیست مربیان قرار داده و از همین جا بصورت رسمی قطع همکاری خود را با کشتی اعلام و قضاوت را به خود مردم واگذار می کنم.

محمدی با اشاره به رسول خادم ادامه داد: دور بودن 10 ساله خادم از کشتی و عدم آشنایی ایشان با کشتی گیران و کشتی جهان، ضربات جبران ناپذیری به پیکره این ورزش در کشور وارد می کند؛ هرچند آرزو می کنم کشتی ایران در المپیک لندن موفق باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه امیدوارم بازیهای سیاسی و انتخاباتی پشت پرده نباشد، عنوان کرد: تحت هیچ شرایطی به عنوان مربی کنار تیم ملی کشتی نخواهم بود، بهترین قضاوت کنندگان مردم هستند، زیرا کشتی را می شناسند.

وی تصریح کرد: نحوه ورود ایشان یک توهین و بی احترامی بوده و این تصمیمی که اتخاذ شده ظلم در حق من و همکارانم است، کارنامه ما قابل قبول و مورد تایید مردم است. پس از بازیهای المپیک پکن تیمی را تحویل گرفتیم که شرایط و وضعیت مناسبی به هیچ وجه نداشت، بیش از سه سال برای این تیم زحمت کشیده ایم.

غلامرضا محمدی اتفاقات روی داده در کشتی کشور را بی سابقه عنوان کرد و یادآور شد: کسی که خود را مدیون این کشتی می داند ای کاش سالهای قبل می آمد و دینش را ادا می کرد نه الان پس از سه سال زحمت ما؛ تیمی آماده کرده ایم که هر مربی آرزوی آن را دارد.

سرمربی تیم ملی کشتی با بیان اینکه زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد، گفت: شاید من از حق خودم بگذرم ولی مردم کشتی این اتفاقات را در ذهن و خاطرشان ثبت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه پس از پکن کسی شهامت تحویل آن تیم را نداشت، ولی تحویلش گرفتیم و کارنامه تیم مشخص است ولی الان که به المپیک نزدیک شده ایم برخی برای امیال و اهداف شخصی وارد صحنه شده اند، افزود: تحت هیچ شرایطی به عنوان مربی نمی آیم، جایگاه سرمربی بالاتر از این حرفها بوده و باید این قداست را حفظ کنیم.

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=6711
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

هشدار AFC به چهار بازیکن استقلال

به گزارش آسمونی و به نقل از eremnews، هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا به پایان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی