تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی در بازی های آسیایی اینچئون
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت

برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی در بازی های آسیایی اینچئون

full-table-iranian-athletes-at-the-asian-games-in-incheon

1393/06/31

به گزارش آسمونی، شبکه ورزش و شبکه سه بنا بر جدول ارائه شده از کمیته ملی المپیک، برنامه‎های خود را تنظیم کرده‌اند تا مخاطبان بتوانند بازی‎‌های دلخواه خود را پیگیری کنند.

رقابت ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون از 24 شهریور با مسابقه فوتبال ایران – ویتنام آغاز شد که گزارش این رقابت‌ها به صورت زنده از رادیو ورزش و شبکه 3 پخش شد.

این رقابت ها به‌ طور رسمی از 28 شهریور با برپایی مراسم افتتاحیه آغاز شد و تا 12 مهر که رقابت‎های کاراته برگزار می‌شود، ادامه خواهد داشت.

فهرست رقابت های ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون به شرح زیر اعلام شده است و علاقه‌مندان می توانند با استفاده از شبکه‌های ورزش، رادیو ورزش، شبکه سه و شبکه اچ دی، نظاره‌گر این بازی‌ها باشند.

15 سپتامبر (24 شهریور)

فوتبال : ایران – ویتنام ساعت 17

18 سپتامبر(27 شهریور)

فوتبال : ایران – قرقیزستان ساعت 17

19 سپتامبر(28 شهریور)

افتتاحیه

20 سپتامبر (29 شهریور)

ووشو :

تالوی مردان چانگ چوان (احسان پیغمبری) ساعت 9/ ساندای مقدماتی زنان 52 کیلوگرم (الهه منصوریان) و 60 کیلوگرم (شهربانو منصوریان) از ساعت 19:30 / ساندای مقدماتی مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) و 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی) از ساعت 19:20

شمشیربازی :

انفرادی اپه(محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) از ساعت 9، نیمه نهایی ساعت 18:40، فینال ساعت 20

وزنه برداری :

 دسته 56 (مجید عسگری) ساعت 19

دوچرخه‌سواری :

تیم اسپرینت ساعت 16:15، فینال ساعت 18:47 ، تیمی تعقیبی ساعت 17،

جودو :

60 – کیلوگرم(احسان بهرامیان) از ساعت 14، نیمه نهایی 16:45، فینال 19

قایقرانی:

روئینگ سبک وزن- مقدماتی (عاقل حبیبیان) 10:10،/ روئینگ 4 نفره – مقدماتی(خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) 11:20،/ روئینگ 4 نفره زنان- مقدماتی ساعت 11، / روئینگ تک نفره زنان- مقدماتی ساعت 11:40 

تیراندازی :

ساعت 8 مقدماتی، ساعت 10 فینال – تپانچه 10 متر بادی زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، سارا میرابی) / ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 12:15 فینال تپانچه 50 متر مردان (ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)، / تراپ مردان (بابک یگانه)

21 سپتامبر (30 شهریور)

شنا :

100 متر کرال پشت (جمال چاوشی فر) ساعت 9- فینال 19:25

هندبال :

ایران – هنگ کنگ ساعت 12

دوچرخه‌سواری :

تیمی تعقیبی ساعت 16:12، فینال ساعت 18

شمشیربازی :

انفرادی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 11، یک چهارم ساعت 15:30، نیمه نهایی ساعت 19، فینال ساعت 20:10

ژیمناستیک :

تیمی (محمد رمضانپور، هادی خناری‌نژاد، سعید رضا کیخواه، محمدرضا حمیدی و ایمان خاموشی) فینال از ساعت 10 تا 19

جودو :

73 کیلوگرم(سعید ملایی) و 81 کیلوگرم(امیر قاسمی نژاد) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:50، فینال ساعت 19

ووشو :

ساندای مردان 65 کیلوگرم(محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19

قایقرانی :

روئینگ دو نفره (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) – مقدماتی ساعت 10،/ روئینگ تک نفره – مقدماتی(محسن شادی) ساعت 10:30،

روئینگ 8 نفره (سعید عادلی، یاسر و وحید جوهری، مسعود محمدی، افشار حیدری، اتابک پیش‌یار، فرهاد و فرزاد کربلایی، کیهان شمس(سکان دار)) مقدماتی ساعت 11:40،/ روئینگ سبک وزن زنان ساعت 10:50، / روئینگ 4 نفره زنان ساعت 11:20

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال – تپانچه 10 متر بادی مردان ( ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی) / ساعت 9:30 مقدماتی، ساعت 14:15 فینال – تراپ مردان (بابک یگانه)/

22 سپتامبر (31 شهریور)

وزنه برداری :

دسته 69 (جابر بهروزی) فینال ساعت 19

شنا :

50 متر کرال پشت (چاوشی فر) ساعت 9، فینال 19:05 / 200 متر انفرادی مختلط (مهدی انصاری و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال ساعت 19:40

هندبال :

ایران – کویت ساعت 10

دوچرخه‌سواری :

اسپرینت ساعت 10، یک شانزدهم ساعت 11:10 یک هشتم ساعت 16:15، / اومنیوم اسکراچ(محمد رجبلو) ساعت 10:35، اومنیوم انفرادی تعقیبی(رجبلو) ساعت 16:33، اومنیوم حذفی(رجبلو) ساعت 18:15

جودو :

100 کیلوگرم(جواد محجوب) و 90 کیلوگرم(محمد جمالی) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:00، فینال ساعت 19

ووشو :

تالوی زنان تای چی چوان (حمیده برخور) ساعت 10:00،/ تالوی مردان نانچوان ننگون(فرشاد عربی) از ساعت 9،/ساندای زنان یک چهارم نهایی 52 و 60 کیلوگرم(الهه و شهربانو منصوریان) از ساعت 19،/ساندای مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم (حمیدرضا لادور) از ساعت 20:20

قایقرانی :

روئینگ تک نفره (محسن شادی) و 4 نفره (خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) – رپه شاژ ساعت 10،/ روئینگ 4 نفره زنان – رپه شاژ ساعت 10:30

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال تفنگ بادی 10 متر زنان (نجمه خدمتی، الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد) / ساعت 9 مقدماتی، ساعت 14:30 فینال تپانچه 25 متر زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، مریم سلطانی)

23 سپتامبر(اول مهر)

شنا :

50 متر آزاد (آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال 19:05-/ قورباغه 200 متر (آریا نسیمی شاد و مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19:43

تیروکمان :

کامپوند مردان (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) مقدماتی ساعت 0 ، کامپوند زنان ساعت 14:30

دوچرخه‌سواری :

اومنیوم یک کیلومتر(رجبلو) ساعت 10:20، اومنیوم فلایینگ لپ (رجبلو) ساعت 16:48، اومنیوم امتیازی(رجبلو) ساعت 17:38، اسپرینت یک چهارم 16:18

شمشیربازی :

تیمی اپه (محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) ساعت 11:10، نیمه نهایی ساعت 15:20، فینال ساعت 19

ژیمناستیک :

انفرادی تمام اسبابفینال از ساعت 14:30 تا 20

جودو :

تیمی مقدماتی از ساعت 14، نیمه نهایی 16:30، فینال 20

ووشو :

تالوی زنان چانگچوان (هانیه رجبی) از ساعت 11:10،/ساندای زنان نیمه نهایی 52 و 60 کیلوگرم (خواهران منصوریان) از ساعت 19،/ ساندای مردان نیمه نهایی 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70کیلوگرم (سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19:40

قایقرانی :

روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) رپه شاژ ساعت 10،/ روئینگ 4 نفره زنان – رپه شارژ ساعت 10:40

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی و 11:45 فینال – تفنگ بادی 10 متر مردان(حسین باقری، پوریا نوروزیان، مهدی جعفری پویا)/ ساعت 9:30 مقدماتی و 14:45 فینال تراپ زنان (شیوا فرح پور، بهاره جهان دار، مرضیه پرورش نیا)/

24 سپتامبر(2 مهر)

وزنه برداری :

دسته 85 (کیانوش رستمی – رسول تقیان) فینال ساعت 19

شنا :

100 متر پروانه (مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19 //100 متر قورباغه(نسیمی شاد) ساعت 9، فینال 19:22/تیمی آزاد 4 در 100 متر ساعت 9، فینال 20:32

بسکتبال :

ایران – تیم اول گروه B ساعت 14

بدمینتون :

انفرادی زنان (ثریا آقایی) دور اول ساعت 9 تا 21

بوکس :

مقدماتی وزنهای 69 کیلوگرم(امین قاسمی پور) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) از ساعت 14 تا 17،//مقدماتی وزن 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) از ساعت 19 تا 21:30

دوچرخه سواری :

اسپرینت نیمه نهایی ساعت 16:20،/ اسپرینت فینال 1 ساعت 17:56، فینال 2 ساعت 18:10، فینال 3 ساعت 18:26/ شمشیربازی: تیمی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 14، فینال ساعت 19

ژیمناستیک :

حرکات زمینی(فینال) ساعت 19، خرک حلقه(فینال) ساعت 20:30، دار حلقه(فینال) ساعت 22:05

ووشو :

ساندای مردان و زنان فینال تمام اوزان از ساعت 15 تا 16:30

قایقرانی :

فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره سبک وزن مردان (عاقل حبیبیان) روئینگ 4 نفره مردان، روئینگ دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) و روئینگ تک نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

تیراندازی :

ساعت 9- فینال تفنگ 50 متر درازکش زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)

25 سپتامبر(3 مهر)

والیبال :

ایران و هنگ کنگ ساعت 17

شنا :

50 متر پروانه(انصاری) مقدماتی ساعت 9، فینال 19 / 100 متر آزاد(میرزایی و جلالی) مقدماتی ساعت 9، فینال 19:24

تیروکمان :

کامپوند تیمی و انفرادی مرحله (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) حذفی از ساعت 9:30 تا 17:30

بسکتبال :

ایران – فیلیپین ساعت 14

بدمینتون :

انفرادی مردان( سروش اسکندری) دور اول ساعت 9 تا 21

دوچرخه‌سواری :

کایرین ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 16:24، فینال ساعت 18:19

بوکس :

مقدماتی 75 کیلوگرم (سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17

ژیمناستیک :

پرش خرک(فینال) ساعت 19، پارالل(فینال) ساعت 20:35، بارفیکس(فینال) ساعت 22:10

قایقرانی :

فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان، هشت نفره مردان، تک نفره سبک وزن، دو نفره و چهار نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی،11:30 فینال – تفنگ درازکش 50 متر مردان (ساسان شهسواری، مهدی جعفری پویا) /ساعت 9 مقدماتی، 14:30 فینال – تراپ دوبل مردان (امیر چاوشی، مسعود عزیزیان، سیاوش خوشنویس)

26 سپتامبر (4 مهر)

والیبال :

ایران – هند ساعت 17

وزنه برداری :

دسته 105 کیلوگرم(نواب نصیرشلال و محمدرضا براری) فینال ساعت 13، / دسته 105 + کیلوگرم(بهداد سلیمی و بهادر مولایی) فینال ساعت 19

فوتبال :

تیم اول گروه H(احتمالا ایران)- تیم دوم گروه G ساعت 16

شنا :

50 متر قورباغه ( نسیمی شاد و انصاری) ساعت 9، فینال 19:06 / 4 در 100 متر مختلط تیمی ساعت 9، فینال 20:30

بوکس :

مقدماتی 81 کیلوگرم (احسان روزبهانی) از ساعت 14 تا 17:30،/مقدماتی 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 91 + کیلوگرم (جاسم دلاوری) از ساعت 19 تا 22

قایقرانی :

بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی، 12:15 فینال – تفنگ سه وضعیت 50 متر زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)

27 سپتامبر(5 مهر)

کشتی آزاد :

57 کیلوگرم (حسن رحیمی) و 70 کیلوگرم (مصطفی حسین خانی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20

والیبال :

ایران – مالدیو ساعت 15

بوکس :

دور دوم 69 کیلوگرم ( امین قاسمی پور) از ساعت 19 تا 23

دوومیدانی :

از ساعت 18:30 تا 21- 100 متر زنان (مریم طوسی)، پرش ارتفاع(کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست)، فینال پرتاب چکش (رضا مقدم، کاوه موسوی)، 100 متر مردان (رضا قاسمی و حسن تفتیان)، فینال پرتاب وزنه زنان(لیلا رجبی)، 400 متر مردان( سجاد هاشمی و مهدی زمانی).

تیروکمان :

رده بندی و فینال کامپوند تیمی زنان( مینو عابدی، شبنم سرلک، مریم رنجبر و سکینه قاسم‌پور) و مردان(میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) از ساعت10 تا 11:40 – رده بندی و فینال کامپوند انفرادی زنان و مردان از ساعت 14:30 تا 16:30

دوچرخه سواری جاده :

تایم تریل انفرادی(حسین عسگری) ساعت 14 تا 15:30

قایقرانی :

بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11/ کایاک 1000 متر (احمدرضا طالبیان)، کانو 1000 متر (شاهو ناصری)،کانو دو نفره 1000 متر (کیا اسکندانی و پژمان دیو سالاری) کایاک 4 نفره(طالبیان، بوداغی،ترکی و اسدی)، از ساعت 10/کایاک 500 متر (آرزو حکیمی) ساعت 11:40،/ کایاک 200 مترمردان ( علیرضا علیمحمدی)، کایاک 200 متر دونفره(سعید فضل اولی و علیرضا علی محمدی) ، کانو 200 متر(عادل مجللی)، کایاک دو نفره زنان(کاظمی و عبدالهی) از ساعت 14

تیراندازی :

ساعت 9 مقدماتی، 13:15 فینال – تفنگ 3 وضعیت 50 متر مردان (مهدی جعفری پویا و حسین باقری)

28 سپتامبر (6 مهر)

کشتی آزاد :

97 کیلوگرم(رضا یزدانی) از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20

بسکتبال :

مرحله یک چهارم نهایی

والیبال :

مرحله حذفی

فوتبال :

یک چهارم نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 65 ساعت 14

دوومیدانی :

هفتگانه زنان – (100 متر با مانع و پرش طول)(سپیده توکلی) ساعت 10،// پرش طول (محمد ارزنده) ساعت 10،/نیمه نهایی 400 متر مردان (زمانی و هاشمی). / از ساعت 19 تا 21:30- نیمه نهایی 100 متر زنان(طوسی)، نیمه نهایی 100 متر مردان (تفتیان و قاسمی)، فینال 400 متر مردان (هاشمی و زمانی)، فینال 100 متر مردان (تفتیان و قاسمی) (برنامه نیمه نهایی و فینال در صورت صعود نمایندگان ایران به این مرحله است.)

دوچرخه سواری جاده :

فینال استقامت جاده (مهدی سهرابی و آروین معظمی گودرزی) ساعت 10 تا 15

کبدی :

زنان ایران – ژاپن ساعت 11، مردان ایران – مالزی ساعت 16

قایقرانی :

بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11، نیمه نهایی کایاک و کانو تمام مواد مردان و زنان از ساعت 10 تا 14

29 سپتامبر (7 مهر)

کشتی آزاد :

61 کیلوگرم(مسعود اسماعیل پور)، 74 کیلوگرم(عزت الله اکبری) 86 کیلوگرم(میثم مصطفی جوکار)، 125 کیلوگرم (پرویز هادی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

والیبال :

مرحله حذفی

هندبال :

مرحله نیمه نهایی ساعت 16 بازی اول و ساعت 18 بازی دوم

دوومیدانی :

10 صبح تا 11:40 – هفتگانه زنان (پرش طول و پرتاب نیزه) (سپیده توکلی) / ساعت 18:30 تا 20: فینال پرش ارتفاع (قنبرزاده و وظیفه دوست)، هفتگانه زنان (800 متر – توکلی)، 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی، سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)

بوکس :

دور دوم 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 75 کیلوگرم(سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17،/ یک چهارم نهایی 69 کیلوگرم( امین قاسمی پور) و 81کیلوگرم (احسان روزبهانی) کیلوگرم از ساعت 19 تا 22

پینگ پنگ :

انفرادی زنان (ندا شهسواری) از ساعت 10، انفرادی و دوبل مردان (نیما عالمیان و افشین نوروزی) از ساعت 10

قایقرانی :

فینال کانو و کایاک مردان و زنان تمام ماده ها از ساعت 10 تا 15،/ بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

30 سپتامبر(8 مهر)

کشتی فرنگی :

71کیلوگرم(سعید عبدولی)، 80 کیلوگرم(حبیب الله اخلاقی) و 98 کیلوگرم(مهدی علیاری) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

تکواندو :

مردان 74 کیلوگرم(مسعود حجی زواره)، 87 – کیلوگرم(یوسف کرمی) – زنان 53 کیلوگرم (سوسن حاجی پور). مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی از 15:30، فینال 18

فوتبال :

نیمه نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 70 ساعت 17

دوومیدانی :

ساعت 18:40 – فینال پرتاب دیسک مردان(احسان حدادی و محمد صمیمی)، فینال پرش طول(ارزنده)، 200 متر مردان (تفتیان و محمد حسین ابارقی)

بوکس :

یک چهارم نهایی 91 + کیلوگرم(جاسم دلاوری) 14 تا 17:30،/ یک چهارم 75کیلوگرم(سجاد محرابی) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) ساعت 19 تا 23

دوچرخه سواری کوهستان :

فینال کراس کانتری (فراز شکری و پرویز مردانی) ساعت 10 تا 12

کبدی :

زنان ایران – چین تایپه ساعت 10 – مردان ایران – کره جنوبی ساعت 14

پینگ‌پنگ : 

دوبل مردان، دور دوم از ساعت 10

قایقرانی :

بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11

اول اکتبر (9 مهر)

کشتی فرنگی :

66کیلوگرم(امید نوروزی)، 75 کیلوگرم(هادی علیزاده پورنیا)، 85 کیلوگرم(مجتبی کریم فر)، 130 کیلوگرم (بشیر باباجان زاده) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45

بسکتبال :

نیمه نهایی ساعت 19:45

تکواندو :

مردان 80 کیلوگرم(مهدی خدابخشی) و 87 + کیلوگرم(سجاد مردانی) – زنان 57 کیلوگرم(سمانه شش‌پری) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

دوومیدانی :

ساعت 9:45 – نیمه نهایی 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)/ ساعت 20 – فینال 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)/

والیبال :

مرحله یک چهارم نهایی

کبدی :

زنان ایران – تایلند ساعت 10، مردان ایران- ژاپن ساعت 15

پینگ پنگ :

انفرادی مردان، دور دوم از ساعت 14

قایقرانی :

فینال بادبانی (احمد محمدی- در ضورت صعود) ساعت 11،/ اسلالوم زنان (سونیا گماری و شقایق سید یوسفی) ساعت 9،/ اسلالوم مردان (امیر محمد فتاح پور و محمد صدیق حشمتیان) از ساعت 9:20، یک شانزدهم ساعت 14، یک چهارم ساعت 15

2 اکتبر (10 مهر)

تکواندو :

مردان 68 کیلوگرم(بهنام اسبقی) – زنان 62 کیلوگرم(کیمیا علیزاده) و 67 کیلوگرم(شکرانه ایزدی) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

والیبال :

بازیهای مرحله نیمه نهایی

فوتبال :

بازی رده بندی ساعت 17، بازی فینال ساعت 20

کاراته :

مردان 67 کیلوگرم(حسین سمندر)، 75 کیلوگرم(سعید حسنی پور)، زنان 68 +کیلوگرم (حمیده عباسعلی) از ساعت 13:30، مدال برنز 15:40، فینالها 16:40

دوومیدانی :

ساعت 20:25 فینال 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی،سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)،فینال پرتاب وزنه مردان (امین نیک فر)

هندبال :

بازی رده بندی ساعت 16، بازی فینال ساعت 18

بوکس :

نیمه نهایی 60 کیلوگرم(گل آرا)، 69 کیلوگرم(قاسمی پور)، 81 کیلوگرم(روزبهانی) و 91 + کیلوگرم(دلاوری) از ساعت 14 تا 17،/ نیمه نهایی 75 (محرابی) و 91 (مظاهری) از ساعت 19 تا 22

کبدی :

نیمه نهایی زنان بازی اول ساعت 10 ، بازی دوم ساعت 11- بازی اول مردان ساعت 13، بازی دوم مردان ساعت 14

پینگ پنگ :

انفرادی زنان دور دوم و سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18 – انفرادی مردان دور سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18، دوبل مردان یک چهارم نهایی از ساعت 13 (در صورت راه یابی نمایندگان ایران)

قایقرانی :

اسلالوم مردان و زنان نیمه نهایی ساعت 15، رده بندی و فینال ساعت 15:40

3 اکتبر (11 مهر)

بسکتبال :

بازی رده بندی ساعت 16، فینال 18:15

والیبال :

رده بندی ساعت 17، فینال ساعت 19:30

تکواندو :

مردان 58 کیلوگرم(فرزان عاشورزاده) – زنان 73 کیلوگرم(فاطمه روحانی) و 73 + کیلوگرم(اکرم خدابنده) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18

کاراته :

مردان 60 کیلوگرم(امیر مهدیزاده) از ساعت 13:30، مدال برنز ساعت 15:40، فینال ساعت 16:30،/ زنان 61 کیلوگرم(فاطمه چالاکی) و 68کیلوگرم (پگاه زنگنه) از ساعت 13:30، برنز ساعت 15:30، فینال ساعت 16:20

بوکس :

فینال تمام اوزان از ساعت 14 تا 18

کبدی :

فینال زنان ساعت 10، فینال مردان ساعت 11:30

4 اکتبر (12 مهر)

کاراته :

مردان 84 + کیلوگرم از ساعت 09:30، برنز ساعت 11:50، فینال ساعت 12:40،/ زنان 50 کیلوگرم ( نسرین دوستی) از ساعت 09:30، برنز ساعت 12:10، فینال ساعت 12:50

مراسم اختتامیه این بازی‌ها نیز در همین روز برگزار می‌شود.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=76247
loading...
  • شبکه اشتراک ویدئو واو
  • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
  • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
  • تبلیغات در آسمونی
  • کانال تلگرام آسمونی
  • اینم جالبه !

    مجتبی جباری : چه راحت میشه دروغ گفت !

    آسمونی : مجتبی جباری با انتشار تصویری از جدیدترین مصاحبه سیدرضا افتخاری مدیر استقلال که …

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.