آسمونی
اخبار فوتبال

آلمان 1 – 2 فرانسه ؛ روز های بد آلمان ادامه دارد

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

بازی دو تیم فرانسه و آلمان شب گذشته برگزار شد که در نهایت با کام بک بازیکنان فرانسه همراه شد و توانستند بازی را ببرند .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم فرانسه و آلمان در ورزشگاه اختصاصی تیم ملی فرانسه برگزار شد که با برد شاگردان دیدیه دشان همراه شد .

نیمه اول

تیم فرانسه بازی را بهتر آغاز کرد ولی تیم آلمان اولین موقعیت جدی را بر روی دروازه تیم فرانسه به وجود آورد . در دقیقه 10 روی ارسال گنابری بر روی دروازه ، لروی سانه موقعیت گلزنی بدست آورد ولی واکنش لوریس مانع از به خطر افتادن دروازه شد .

KROOS آلمان 1   2 فرانسه ؛ روز های بد آلمان ادامه دارد
گل آلمان توسط کروس

در دقیقه 13 پنالتی برای تیم آلمان به دست آمد . اشتباه پوگبا ، حرکت سانه و ضربه او و برخورد توپ به دست کیمپمه باعث شد تا داور اعلام پنالتی کند و تونی کروس توانست دروازه را باز کند .

بعد از دریافت این گل تیم فرانسه پیش کشید و تیم آلمان بیشتر چشم به ضدحملات داشت . در دقیقه 19 ، فرار سانه و پاس او به تیمو ورنر موقعیت خطرناکی را بر روی دروازه فرانسه به وجود آورد که در نهایت با خروج به موقع لوریس موقعیت از تیم آلمان گرفته شد .

حملات دو تیم در ادامه نیمه اول راه به جایی نبرد و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی در نهایت با نتیجه 1 بر 0 در نیمه اول به پایان رسید .

نیمه دوم

تیم فرانسه در نیمه دوم جلو کشید و موقعیت های خوبی را بر روی دروازه آلمان ایجاد کرد . در دقیقه 52 فرار امباپه و تک به تک شدن او با نویر موقعیت مناسبی را برای فرانسه ایجاد کرد ولی در نهایت با واکنش خوب نویر همراه شد .

GRIEZMANN 2 آلمان 1   2 فرانسه ؛ روز های بد آلمان ادامه دارد
ضربه سر گریزمان و گل اول فرانسه

در نهایت تیم فرانسه در دقیقه 62 به گل مساوی رسید . روی ارسال عالی لوکاس هرناندز بر روی دروازه ، توپ روی سر گریزمان جفت و جور شد و توانست با یک ضربه استثنایی دروازه را باز کند .

در دقیقه 67 روی حمله تیم آلمان ، سرژ گنابری شوتی سنگین را روانه دروازه فرانسه کرد که با واکنش لوریس همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد .

GRIEZMANN آلمان 1   2 فرانسه ؛ روز های بد آلمان ادامه دارد
گل دوم گریزمان

گل دوم فرانسه در دقیقه 79 زده شد . خطای هوملز بر روی متوئیدی در محوطه جریمه باعث شد تا دومین پنالتی بازی این بار برای فرانسه گرفته شود . ضربه گریزمان نیز در ادامه وارد دروازه نویر شد تا بازی 2 بر 1 به نفع تیم فرانسه شود .

در ادامه بازی حملات تیم آلمان بیشتر شد ولی نتوانستند دروازه را باز کنند و بازی با همان نتیجه 2 بر 1 به پایان رسید .

تازه های مرتبط

ایتالیا 0 – 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

ایران 1 – 0 ترینیداد و توباگو ؛ ورزشگاه خالی علارغم رایگان بودن بلیت

ایران – ترینیداد و توباگو ؛ تماشای این بازی در آزادی رایگان خواهد بود

شهاب نظری فر

در اتفاقی عجیب، صفحه برخی از بازیکنان تیم ملی از دسترس خارج شده است

طاهره رضایی

منچستر سیتی 3 – 1 منچستر یونایتد ؛ آسمان شهر منچستر آبی است !

شهاب نظری فر

بارسلونا 3 – 4 رئال بتیس ؛ بیشترین گل دریافتی در نیوکمپ بعد از 10 سال !

شهاب نظری فر

درج نظر