تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه مسابقات یورو 2012
تبلیغات اینترنتی

برنامه مسابقات یورو 2012

200px UEFA Euro 2012 logo1 برنامه مسابقات يورو 2012

مرحله گروهی ـ دور اول: جمعه 19 خرداد (گروه A) لهستان با یونان در ورزشگاه ملی ورشو (ساعت 20:30) : روسیه با چک در ورزشگاه شهرداری وروکلاو (23:15)

شنبه 20 خرداد (گروه B) هلند با دانمارک در استادیوم متالیست خارکیف (20:30): آلمان با پرتغال در آره‌نا لویف شهر لویف (23:15)

یکشنبه 21 خرداد (گروه C) اسپانیا با ایتالیا در اره‌نا گلانسک شهر گدانسک (20:30): ایرلند جنوبی با کرواسی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (23:15)

دوشنبه 22 خرداد (گروه D) فرانسه با انگلیس در دونباس اره‌نا شهر دونتسک (20:30): اکراین با سوئد در استادیوم المپیک کی‌یف (23:15)

دور دوم، سه‌شنبه 23 خرداد (گروه A)

سه‌شنبه 23 خرداد (گروه A) یونان با چک در وروکلاو (20:30): لهستان با روسیه در استادیوم ملی ورشو (23:15)

چهارشنبه 24 خرداد (گروه B) دانمارک با پرتغال در اره‌نا لویف (20:30): آلمان با هلند در متالیست خارکیف (23:15)

پنجشنبه 25 خرداد (گروه C)ایتالیا با کرواسی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (20:30): اسپانیا با ایرلند جنوبی در آره‌نا گدانسک (23:15)

جمعه 26 خرداد (گروه D)اکراین با فرانسه در دونباس اره‌نا (20:30): انگلیس با سوئد در ورزشگاه المپیک کی‌یف (23:15)

دور سوم

شنبه 27 خرداد (گروه A) یونان با روسیه در ورزشگاه ملی ورشو (23:15) : چک با لهستان در استادیوم شهرداری وروکلاو (23:15)

یکشنبه 28 خرداد (گروه B) پرتغال با هلند در متالیست خارکیف (23:15) : آلمان با دانمارک در اره‌نا لویف (23:15)

دوشنبه 29 خرداد (گروه C) اسپانیا با کرواسی در اره‌نا گدانسک (23:15) : ایتالیا با ایرلند جنوبی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (23:15)

سه‌شنبه 30 خرداد (گروه D) فرانسه با سوئد در ورزشگاه ملی کی‌یف (23:15) : انگلیس با اکراین در دونباس اره‌نا (23:15)

مرحله یک‌چهارم نهایی

پنجشنبه اول تیربازی یک: تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B در ورزشگاه ملی ورشو (23:15)

جمعه 2 تیربازی 2: تیم اول گروه B با تیم دوم گروه A در آره‌نا گدانسک (23:15)

شنبه 3 تیربازی 3: تیم اول گروه C با تیم دوم گروه D در دونباس اره‌نا (23:15)

یکشنبه 4 تیربازی 4: تیم اول گروه D با تیم دوم گروه C در ورزشگاه المپیک خارکیف (23:15)

مرحله نیمه‌نهایی

چهارشنبه 7 تیربرنده بازی یک با فاتح مسابقه 3 در دونباس اره‌نا (23:15)

پنجشنبه 8 تیربرنده بازی 2 با فاتح دیدار 4 در ورزشگاه ملی ورشو (23:15)

فینال

یکشنبه 11 تیربرنده نیمه‌نهایی یک با فاتح نیمه‌نهایی 2 در ورزشگاه المپیک کی‌یف (23:15)

 

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=11753
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

2300819

شکست سنگین منچستر سیتی در زمین لستر/ شب درخشان واردی با هت تریک

به گزارش آسمونی، تیم های فوتبال لستر سیتی و منچستر سیتی شنبه شب در ادامه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.