تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه مسابقات یورو 2012
  • ساحل گشت - تور کانادا
  • کوهک
  • تبلیغات در آسمونی
  • برنامه مسابقات یورو 2012

    مرحله گروهی ـ دور اول: جمعه 19 خرداد (گروه A) لهستان با یونان در ورزشگاه ملی ورشو (ساعت 20:30) : روسیه با چک در ورزشگاه شهرداری وروکلاو (23:15)

    شنبه 20 خرداد (گروه B) هلند با دانمارک در استادیوم متالیست خارکیف (20:30): آلمان با پرتغال در آره‌نا لویف شهر لویف (23:15)

    یکشنبه 21 خرداد (گروه C) اسپانیا با ایتالیا در اره‌نا گلانسک شهر گدانسک (20:30): ایرلند جنوبی با کرواسی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (23:15)

    دوشنبه 22 خرداد (گروه D) فرانسه با انگلیس در دونباس اره‌نا شهر دونتسک (20:30): اکراین با سوئد در استادیوم المپیک کی‌یف (23:15)

    دور دوم، سه‌شنبه 23 خرداد (گروه A)

    سه‌شنبه 23 خرداد (گروه A) یونان با چک در وروکلاو (20:30): لهستان با روسیه در استادیوم ملی ورشو (23:15)

    چهارشنبه 24 خرداد (گروه B) دانمارک با پرتغال در اره‌نا لویف (20:30): آلمان با هلند در متالیست خارکیف (23:15)

    پنجشنبه 25 خرداد (گروه C)ایتالیا با کرواسی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (20:30): اسپانیا با ایرلند جنوبی در آره‌نا گدانسک (23:15)

    جمعه 26 خرداد (گروه D)اکراین با فرانسه در دونباس اره‌نا (20:30): انگلیس با سوئد در ورزشگاه المپیک کی‌یف (23:15)

    دور سوم

    شنبه 27 خرداد (گروه A) یونان با روسیه در ورزشگاه ملی ورشو (23:15) : چک با لهستان در استادیوم شهرداری وروکلاو (23:15)

    یکشنبه 28 خرداد (گروه B) پرتغال با هلند در متالیست خارکیف (23:15) : آلمان با دانمارک در اره‌نا لویف (23:15)

    دوشنبه 29 خرداد (گروه C) اسپانیا با کرواسی در اره‌نا گدانسک (23:15) : ایتالیا با ایرلند جنوبی در ورزشگاه شهرداری پوزنان (23:15)

    سه‌شنبه 30 خرداد (گروه D) فرانسه با سوئد در ورزشگاه ملی کی‌یف (23:15) : انگلیس با اکراین در دونباس اره‌نا (23:15)

    مرحله یک‌چهارم نهایی

    پنجشنبه اول تیربازی یک: تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B در ورزشگاه ملی ورشو (23:15)

    جمعه 2 تیربازی 2: تیم اول گروه B با تیم دوم گروه A در آره‌نا گدانسک (23:15)

    شنبه 3 تیربازی 3: تیم اول گروه C با تیم دوم گروه D در دونباس اره‌نا (23:15)

    یکشنبه 4 تیربازی 4: تیم اول گروه D با تیم دوم گروه C در ورزشگاه المپیک خارکیف (23:15)

    مرحله نیمه‌نهایی

    چهارشنبه 7 تیربرنده بازی یک با فاتح مسابقه 3 در دونباس اره‌نا (23:15)

    پنجشنبه 8 تیربرنده بازی 2 با فاتح دیدار 4 در ورزشگاه ملی ورشو (23:15)

    فینال

    یکشنبه 11 تیربرنده نیمه‌نهایی یک با فاتح نیمه‌نهایی 2 در ورزشگاه المپیک کی‌یف (23:15)

     

    + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


    امتیاز شما به این صفحه:
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

    < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

    🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=11753
    loading...
  • تبلیغات در آسمونی
  • شبکه اشتراک ویدئو واو
  • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
  • کانال تلگرام آسمونی
  • اینم جالبه !

    زیدان: رئال مادرید به گرت بیل احتیاج دارد

    زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید مدعی شد که گرت بیل هنوز نقش مهمی در …

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.