آسمونی
اخبار فوتبال

استقلال 2 – 1 سایپا ؛ برد استقلال در شب محرومیت شفر

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

بازی دو تیم استقلال تهران و سایپا امروز ( جمعه ) در ورزشگاه تختی برگزار شد که بازی در انتها با نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم استقلال به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم استقلال و سایپا امروز از ساعت 15:30 دقیقه برگزار شد که تیم استقلال توانست در دقایق پایانی به گل برتری دست یابد و پیروز از زمین مسابقه خارج شود .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات هر دو تیم دنبال می شد و تیم سایپا توانست در دقیقه 5 به گل اول برسد . حرکت فوق العاده علی دشتی در میان مدافعان تیم استقلال و به هم ریختن مدافعین با حرکات تکنیکی این بازیکن باعث شد تا او در موقعیت تک به تک با حسینی قرار گیرد و توانست به زیبایی دروازه را باز کند .

تیم استقلال پس از دریافت این گل روی به حمله کردن آورد تا نتیجه را برگرداند . در دقیقه هشت ضربه سر مرتضی تبریزی به تیرک دروازه بررخورد کرد و به گل تبدیل نشد . مرتضی تبریزی بعد از زدن این ضربه سر ، خود نیز به تیرک اصابت کرد و مصدوم شد .

در ادامه بازی زیبای علی دشتی ، یک بار دیگر این بازیکن به دروازه استقلال هجوم آورد و پاس او به مهدی ترابی او را در موقعیت دروازه خالی قرار داد ولی توپ در حین رسیدن به ترابی توسط وریا غفوری دفع شد تا دروازه استقلال بسته بماند .

گل تساوی استقلال در دقیقه 22 به ثمر رسید . روی ارسال مهدی قائدی بر روی دروازه ، توپ به محمد دانشگر رسید و این بازیکن با یک ضربه دروازه را باز کرد . در ادامه ، بعد از زدن گل تساوی تیم استقلال باز هم جلو کشید و میتوانست در دقیقه 27 گل دوم را بزند که ضربه علی کریمی به تیرک دروازه برخورد کرد و باز هم تیرک باعث بسته ماندن دروازه تیم سایپا شد .

در ادامه نیز حملات دو تیم کار به جایی نبرد و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید .

نیمه دوم

در نیمه دوم هر دو تیم محتاط تر بازی کردند و موقعیت های زیادی بر روی دروازه هم دیگر نداشتند . در دقیقه 55 روی ضد حمله بازیکنان استقلال ، توپ به تبریزی رسید که پاس در عمق او به صیادمنش رسید ولی ضربه او به پای منادی برخورد کرد و وارد دروازه نشد .

در ادامه حملات نصفه و نیمه هر دو تیم راه به جایی نبرد تا اینکه در دقیقه 78 صیادمنش با مجبور کردن بازیکن پیش روی برای انجام خطا در محوطه جریمه ، یک پنالتی را برای استقلال به ارمغان آورد . وریا غفوری در دقیقه 81 پشت این ضربه پنالتی ایستاد و دروازه را باز کرد تا بازی با نتیجه 2 بر یک دنبال شود .

در ادامه تیم سایپا برای جبران گل خورده جلو کشید ولی نتوانست از دفاع و پرس چند لایه تیم استقلال عبور کند و گلی به ثمر برساند . در نهایت بازی با همان نتیجه 2 بر 1 به پایان رسید .

تازه های مرتبط

ایتالیا 0 – 0 پرتغال ؛ صعود پرتغال بعد از یک بازی سرد و بی روح

ایران 1 – 0 ترینیداد و توباگو ؛ ورزشگاه خالی علارغم رایگان بودن بلیت

ایران – ترینیداد و توباگو ؛ تماشای این بازی در آزادی رایگان خواهد بود

شهاب نظری فر

در اتفاقی عجیب، صفحه برخی از بازیکنان تیم ملی از دسترس خارج شده است

طاهره رضایی

منچستر سیتی 3 – 1 منچستر یونایتد ؛ آسمان شهر منچستر آبی است !

شهاب نظری فر

بارسلونا 3 – 4 رئال بتیس ؛ بیشترین گل دریافتی در نیوکمپ بعد از 10 سال !

شهاب نظری فر

درج نظر