آسمونی
اخبار فوتبال

دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

ثبت نام لاتاری

ronaldo32 دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

به گزارش آسمونی دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

دیروز اولین دادگاه بررسی تخلفات مالیاتی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید برگزار شد و این بازیکن اولین دفاعیات خود را در این خصوص انجام داد .
رونالدو در دفاعیات دیروزش کماکان روی موضع قبلی خود پافشاری کرد و مدعی شد انتقال درامدهای تبلیغاتی اش به حساب دو شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا و ایرلند کاملا قانونی بوده است . پیش از این رونالدو به عدم اعلام واقعی درآمدهای تبلیغاتی اش در اسپانیا بین سالهای 2011 تا 2014 برای پرداخت نکردن مالیات متهم شده بود و در صورتی که این اتهام به اثبات برسد او باید متحمل 7 سال حبس شود .
اما دادگاه اسپانیا شرطی را برای رونالدو لحاظ کرده است که اگر رونالدو به ان عمل کند ممکن است بخشی از مجازات او کاسته شود . این شرط به این ترتیب است که اگر رونالدو مالیات 14.7 میلیون یورویی را که به فرار از آن متهم است و همچنین سود آن در سه سال گذشته و نیز جریمه های نقدی که برایش در نظر گرفته شده است را پرداخت نماید و در کنار این موارد به جرم خود نیز اعتراف کند ، در این صورت طبق قوانین اسپانیا قاضی پرونده این اختیار را خواهد داشت که مدت حبس او را به نصف و یا حتی یک چهارم تقلیل دهد اما رونالدو برای انجام این موارد تنها 10 روز فرصت دارد و شانس زیادی برای برخورداری از این بخشش نخواهد داشت .

منبع: varzesh11

تازه های مرتبط

استقلال 2 – 2 السد ؛ صعود نماینده ی قطری به لطف ندانم کاری چشمی

شهاب

پرسپولیس 3 – 1 الدحیل ؛ کامبک فوق العاده ی نماینده ی ایرانی

شهاب

استقلال – السد ؛ تلاش فراوان شاگردان شفر برای صعود به نیمه نهایی

شهاب

پاری سن ژرمن – سنت اتین ؛ از سر گیری رقابت های باشگاهی

شهاب

مجید غلام نژاد بازیکن اسبق استقلال و سایپا درگذشت

شهاب

جام حذفی ایران ؛ صعود سایپا و پدیده به دور یک هشتم نهایی

شهاب

درج نظر