تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > برنامه کامل بازیهای مقدماتی یورو 2016
تبلیغات اینترنتی

برنامه کامل بازیهای مقدماتی یورو 2016

Complete schedule of Euro 2016 qualifier برنامه کامل بازیهای مقدماتی یورو 2016

1393/07/16

به گزارش آسمونی دیدارهای مقدماتی یورو 2016 از روز پنجشنبه 9 اکتبر آغاز و تا سه‌شنبه هفته آینده 14 اکتبر ادامه خواهد داشت.

 

    گروه A

تیم فوتبال ایسلند

تیم فوتبال جمهور چک

تیم فوتبال ترکیه

تیم فوتبال هلند

تیم فوتبال قزاقستان

تیم فوتبال لتونی

  گروه B

تیم فوتبال بلژیک

تیم فوتبال ولز

تیم فوتبال بوسنی و هرزگوین

تیم فوتبال رژیم اشغالگر قدس

تیم فوتبال قبرس

تیم فوتبال آندورا

   گروه C 

تیم فوتبال اسپانیا

تیم فوتبال اسلواکی

تیم فوتبال اوکراین

تیم فوتبال بلاروس

تیم فوتبال مقدونیه

تیم فوتبال لوکزامبورگ

 گروه D

تیم فوتبال آلمان

تیم فوتبال لهستان

تیم فوتبال جمهوری ایرلند

تیم فوتبال اسکاتلند

تیم فوتبال گرجستان

تیم فوتبال جبل الطارق

 گروه E

تیم فوتبال انگلیس

تیم فوتبال سوئیس

تیم فوتبال اسلوونی

تیم فوتبال استونی

تیم فوتبال لیتوانی

تیم فوتبال سن مارینو

  گروه F

تیم فوتبال ایرلند شمالی

تیم فوتبال رومانی

تیم فوتبال مجارستان

تیم فوتبال فنلاند

تیم فوتبال یونان

تیم فوتبال جزایر فارو

   گروه G

تبم فوتبال اتریش

تیم فوتبال روسیه

تیم فوتبال سوئد

تیم فوتبال مونته نگرو

تیم فوتبال لیتخن اشتاین

تیم فوتبال مولداوی

   گروه H 

تیم فوتبال ایتالیا

تیم فوتبال کرواسی

تیم فوتبال نروژ

تیم فوتبال بلغارستان

تیم فوتبال آذربایجان

تیم فوتبال مالت

   گروه I

تیم فوتبال پرتغال

تیم فوتبال آلبانی

تیم فوتبال دانمارک

تیم فوتبال صربستان

تیم فوتبال ارمنستان

 

برنامه کامل این بازی‌ها به شرح زیر است:

 

پنجشنبه 9 اکتبر

گروهC:

بلاروس- اوکراین
مقدونیه- لوگزامبورگ
اسلواکی – اسپانیا

گروهE:

انگلیس- سان مارینو
لیتوانی – استونی
اسلوونی – سوئیس

گروه G:

لیختن اشتاین – مونته‌نگرو
مولداوا – اتریش
سوئد – روسیه

جمعه 10 اکتبر

گروه A:

لاتویا – ایسلند
هلند – قزاقستان
ترکیه – جمهوری چک

گروه B:

بلژیک – آندورا
قبرس- رژیم صهیونیستی
ولز – بوسنی و هرزگوین

گروه H:

بلغارستان – کرواسی
ایتالیا – آذربایجان
مالتا- نروژ

شنبه 11 اکتبر

گروهD:

جمهوری ایرلند – گیبرالتار
اسکاتلند – گرجستان
لهستان – آلمان

گروه F:

رومانی – گرجستان
فنلاند – یونان
ایرلند شمالی – جزایر فارو

گروه I:

ارمنستان – صربستان
آلبانی – دانمارک

یکشنبه 12 اکتبر

گروه C:

اوکراین – مقدونیه
بلاروس – اسلواکی
لوگزامبورگ – اسپانیا

گروه E:

استونی – انگلیس
لیتوانی – اسلوونی

گروه G:

اتریش – مونته‌نگرو
روسیه – مولداوا
سوئد – لیختن اشتاین

دوشنبه 13 اکتبر

گروه A:

قزاقستان – جمهوری چک
ایسلند – هلند
لاتویا – ترکیه

گروه B:

آندورا – رژیم صهیونیستی
بوسنی و هرزگوین – بلژیک
ولز- قبرس

گروه H:

کرواسی – آذربایجان
مالتا – ایتالیا
نروژ – بلغارستان

سه‌شنبه 14 اکتبر

گروه D:

آلمان – جمهوری ایرلند
لهستان – اسکاتلند
گیبرالتار – گرجستان

گروه E:

سان مارینو – سوئیس

گروه F:

جزایر فارو – مجارستان
فنلاند – رومانی
یونان – ایرلند شمالی

گروه I:

دانمارک – پرتغال
صربستان – آلبانی

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=78230
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

2210609

حاضرم توپ جمع کن استقلال باشم/ واکنش به احتمال برکناری منصوریان

به گزارش آسمونی، حسن زمانی درباره مصاحبه اش بعد از بازی با تراکتورسازی مبنی بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.