آسمونی
اخبار فوتبال

چلسی ۴-۲ واتفورد؛ برد شیرین آبی پوشان در دقایق پایانی

ثبت نام لاتاری

32757f57b39bf1f359638b3262650435 چلسی ۴ ۲ واتفورد؛ برد شیرین آبی پوشان در دقایق پایانی

چلسی بازی ۲-۱ باخته را با برد ۴-۲ عوض کرد.

به گزارش آسمونی، در بازی آغازین روز شنبه از هفته نهم لیگ برتر انگلیس، چلسی موفق شد در خانه به سختی از سد واتفورد بگذرد، اما تیم کونته با این برد دلچسب، تا حدی از فشارها روی خود کاست.

در دومین بازی از هفته نهم لیگ برتر انگلیس، چلسی عصر شنبه در استمفوردبریج میزبان واتفورد بود. یاران کونته شروع خوبی داشتند و مزد برتری خود را در ۱۵ دقیقه ابتدایی گرفتند. ضربه زیبا و کات دار پدرو در دقیقه ۱۲ بعد از برخورد به تیر راهی دروازه شد و بازی ۱-۰ شد. بعد از حدود ده دقیقه پس از آن که چلسی گل اول خود را به ثمر رساند، واتفورد بود که کاملاً سوار بر بازی شد و چلسی را تحت فشار گذاشت، البته آبی پوشان هم فرصت هایی برای گلزنی داشتند که در استفاده از آن بی دقت بودند.

اما بالاخره فشار واتفورد در نیمه نخست جواب داد و در دقیقه ۴۵+۱ دوکوره با یک ضربه دیدنی، بازی را ۱-۱ کرد. نیمه دوم فشار واتفورد در ۱۵ دقیقه ابتدایی، چلسی را شوکه کرد، یاران سیلوا، به سه موقعیت گل عالی رسیدند که یکی از آن ها توسط پریرا در دقیقه ۴۹ به گل تبدیل شد تا بازی ۲-۱ به نفع میهمان شود. در حدود دقیقه ۶۰ باتشوایی جای موراتا را گرفت و این بازیکن ده دقیقه بعد از ورودش به زمین، بازی را با یک ضربه سر دقیق، ۲-۲ کرد.

در شرایطی که چلسی به فشار خود ادامه می داد، آزپیلیکوئتا پیش تاخته بود که در نقش ناجی چلسی ظاهر شد و با یک ضربه سر در دقیقه ۸۷ بازی را ۳-۲ کرد، در وقت های اضافه بازی هم باتشوایی از اشتباه حریف نهایت استفاده را برد و بازی در نهایت ۴-۲ به پایان رسید تا چلسی بعد از سه مسابقه ناکامی، به یک برد برسد.

منبع: 90tv

تازه های مرتبط

پدیده 2 – 0 فولاد ؛ تداوم تیم پدیده مشهد در ایجاد پدیده !

شهاب نظری فر

لوشامپیونه فرانسه ؛ هفته دهم

شهاب نظری فر

بوندسلیگای آلمان ؛ هفته هشتم

شهاب نظری فر

سری آ ایتالیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لالیگای اسپانیا ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

لیگ برتر انگلیس ؛ هفته نهم

شهاب نظری فر

درج نظر