تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار فوتبال > استرالیا 4 کویت 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا
تبلیغات اینترنتی

استرالیا 4 کویت 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا

australia 4 kuwait 1 asian cup match report استرالیا 4 کویت 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا

1393/10/20

تیم ملی فوتبال استرالیا در دیدار افتتاحیه شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا کویت را گلباران کرد.

به گزارش آسمونی به نقل از  ایسنا، دیدار افتتاحیه جام ملت‌های آسیا با تقابل دو تیم استرالیا و کویت در ورزشگاه ملبورن آغاز شد که این بازی با نمایش زیبای میزبان در پایان با نتیجه چهار بر یک به سود استرالیا به پایان رسید.

در این بازی ابتدا آبی‌پوشان کویتی در دقیقه 8 با ضربه سر شیرجه‌ای عامرالفدهل که از کرنر ارسال شده بود با یک گل از رقیب خود پیش افتادند.

استرالیایی‌ها که در ورزشگاه خود با یک گل عقب افتاده بودند برای جبران نتیجه بازی هر لحظه فشار را بر دروازه تیم ملی کویت بیشتر کردند تا اینکه در دقیقه 32 با ضربه زیبای تیم کیهیل بازیکن با تجربه خود بازی را به تساوی کشیدند.

کویتی‌ها که در لاک دفاعی مطلق فرو رفته بودند نتوانستند از دروازه خود محافظت کنند و باز هم در دقیقه 44 گل دیگری دریافت کردند. لونگو با یک ضربه سر سانتر ارسالی از سمت چپ دفاع کویت را به گل تبدیل کرد.

australia 4 kuwait 1 asian cup match report1 استرالیا 4 کویت 1 – گزارش بازی جام ملت های آسیا

گزارش نیمه دوم

فشار بر روی دروازه کویت در نیمه دوم همچنان از سوی زردپوشان استرالیا ادامه داشت. در دقیقه 56 کیهیل یک فرصت خوب را از روی خط شش قدم از دست داد تا ضربه او توسط دروازه بان کویت به کرنر برود.

در دقیقه 60 نیز کروز با یک ضربه زیبا تیر دروازه کویت را به لرزه درآورد.

این بازیکن شماره 10 استرالیا در دقیقه 65 موفق به کسب یک ضربه پنالتی شد تا جدیناک کاپیتان این تیم گل سوم استرالیا را به ثمر برساند.

ضربه زیبای متاوا بازیکن کویت در دقیقه 70 به سرانگشتان دروازه‌بان استرالیا برخورد کرد تا پس از اصابت به تیر دروازه به کرنر برود.

در دقیقه 75 نیز مجددا این تیم استرالیا بود که بر روی دروازه‌ کویت فشار آورد و برنز بازیکن تازه وارد با یک ضربه سر زیبا باز هم توپ را به تیرک دروازه زد. زردپوشان میزبان یک فرصت بسیار خوب دیگر را نیز از روی خط شش قدم از دست دادند.

استرالیا در دقیقه 2+90 با فشار از سمت چپ محوطه جریمه کویت با ضربه پای چپ تریسی به گل چهارم رسید.

حواشی

تماشاگران استرالیایی‌ از دقیقه 65 سرود پیروزی تیم‌شان را در ورزشگاه ملبورن سر دادند.

باران شدیدی در ورزشگاه می‌بارید. علاوه بر این درحالی که روز گذشته دمای هوا در ملبورن 35 درجه سانتی‌گراد بود در زمان دیدار این دو تیم سرمای شدید هوا که در تابستان کم‌نظیر است بارش باران را به برف ریز تبدیل کرده بود.

در لحظه‌ای از بازی مهاجم استرالیا در حال حمل توپ به سمت دروازه کویت بود که 2 کبوتر به زمین بازی آمدند و با برهم زدن تمرکز این بازیکن توپ به بیرون رفت. این درحالی بود که با بیرون رفتن توپ کبوتران نیز به پرواز درآمدند و از زمین بازی بیرون رفتند.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=83975
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

13950927095452359472254

افتخاری: با تیموریان به توافق رسیده‌ایم / آندو پس از تست‌های پزشکی قراردادش را امضا می‌کند

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، رضا افتخاری در خصوص مذاکره با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی