تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

  Arsène Wenger آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

  سرمربی ۶۸ ساله فرانسوی بعد از ۲۲ سال حضور در آرسنال، این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

  به گزارش آسمونی ، آرسن ونگر سرمربی ۶۸ ساله فرانسوی بعد از ۲۲ سال حضور در آرسنال، این تیم را ترک خواهد کرد. باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرد که ونگر در پایان فصل این تیم را ترک می کند. آرسن ونگر فرانسوی در صحبت های خود پیرامون جدایی اش از آرسنال چنین گفت:

  بعد از ملاحظات لازم و صحبت با باشگاه، این تصور را پیدا کردم که زمان مناسب برای جدایی فرا رسیده و در پایان فصل از آرسنال جدا می شوم. خوشحالم که این افتخار را داشتم تا برای سال هایی طولانی و خاطره انگیز سرمربی این باشگاه باشم. در این سال ها با جدیت و تعهد کامل باشگاه را هدایت کردم. می خواهم از هواداران، خدمه باشگاه، کارکنان تیم، مدیران و بازیکنان تشکر کنم چرا که آن ها این باشگاه را خاص کرده اند. از هواداران می خواهم پشت تیم باشند تا در اوج کار را تمام کنیم. از تمام عاشقان باشگاه می خواهم ارزش های این باشگاه را حفظ کنند.
  دوستدار و حامی آرسنال تا ابد.

  باشگاه آرسنال همچنین اعلام کرده است که؛ آرسن ونگر تا پایان فصل هدایت توپچی ها را برعهده خواهد داشت و این باشگاه به زودی درباره انتخاب سرمربی جدید بیانیه ای صادر خواهد کرد.

  آرسن ونگر فرانسوی که ۶۸ سال دارد در اکتبر ۱۹۹۶ هدایت آرسنال را برعهده گرفت و تاکنون ۱۲۲۸ بار روی نیمکت این تیم نشسته است، او درصد پیروزی ۵۷ را در کارنامه اش در آرسنال دارد. ونگر در طول این دو دهه، ۱۷ جام مختلف با آرسنال کسب کرد؛ شامل سه لیگ برتر، هفت جام حذفی و هفت جام خیریه.

  منبع: ۹۰TV

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  رئال مادرید ۲_۴ اتلتیکو مادرید؛ لوپتگی تماشاگر، سیمئونه فناناپذیر/ طلسم شکنی اتلتیکو در قهرمانی سوپر کاپ اروپا

  به گزارش آسمونی:اتلتیکو مادرید در دیدار سوپرجام اروپا، موفق شد با نتیجه ۴-۲ رئال را …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.