تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار فوتبال > پاداش های لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ مشخص شد
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • پاداش های لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ مشخص شد

  903a0651d7c10305570bf9c25838b674 پاداش های لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ مشخص شد

  جوایز فاتحان فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ با تصمیم کنفدراسیون فوتبال افزایش یافت.

  به گزارش آسمونی، کنفدراسیون فوتبال آسیا جوایز تیم‌های قهرمان ۲ رقابت باشگاهی در این قاره کهن شامل لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را افزایش داشت.

  طبق تصمیم جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم اول لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ میلادی ۴ میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد که نسبت به سال قبل با افزایش یک میلیون دلاری مواجه شده است. تیم فاتح AFC کاپ نیز یک میلیون و پانصد هزار دلار پاداش دریافت می‌کند که به نسبت سال ۲۰۱۷ میلادی افزایش پانصد هزار دلاری را نشان می‌دهد.

  ویندسور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در این رابطه گفت: در هر مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پاداش‌ها افزایش خواهد یافت. افزایش پاداش برای برندگان و فینالیست‌های فصل آینده AFC کاپ را هم در نظر گرفتیم. کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا همیشه به دنبال پاداش مناسب برای موفقیت‌ها بوده و انگیزه پیروزی تیم‌ها در فصل آینده لیگ قهرمانان و کاپ آسیا بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

  لیگ قهرمانان آسیا پس از رقابت‌های باشگاهی اروپا در رده دوم میزان پاداش‌ها قرار دارد. علاوه بر افزایش پاداش یک میلیون دلاری تیم قهرمان به نسبت سال قبل مبلغ ۵۰۰ هزار دلار اضافه نیز به تیم دوم تعلق خواهد گرفت که پاداش‌هایش به ۲ میلیون یورو می‌رسد. همچنین یارانه سفر تیم‌های شرکت‌کننده در مراحل ابتدایی رقابت‌ها تا سقف ۱۰۰ هزار دلار افزایش می‌یابد که این مبلغ در مرحله یک شانزدهم ۱۵۰ هزار دلار خواهد بود. در مرحله یک‌هشتم و نیمه‌نهایی این مبلغ ۵۰ هزار دلار است که مجموع این مبلغ برای هر تیمی ۲۵۰ هزار دلار خواهد بود.

  منبع: ۹۰TV

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  جوادخیابانی : عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم!!!

  به گزارش آسمونی:متاسفانه جواد خیابانی مجری و گزارشگرفوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.