در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > معرفی ورزشها و تناسب اندام > تنها شدن و تناسب اندام!
پیش بینی فوتبال

تنها شدن و تناسب اندام!

only and fitness2 تنها شدن و تناسب اندام!

معمولا تنهایی از نظر عام وضعیت خوبی نیست و موجب منزوی شدن و عامل ابتلا به مشکلات جسمی و روحی تلقی می شود در صورتی که تنهایی یکی از مهمترین عوامل تناسب اندام به شمار می آید

خرید کردن در تنهایی، پخت و پز در تنهایی، غذا خوردن در تنهایی و سپری کردن شب های بلند زمستان در تنهایی؛ همه آن چیزی است که می تواند به روح ما آسیب برساند و افسردگی را هم نشین ما کند؛ اما تنهایی به واقع پدیده ای خطرناک است؟ آیا افرادی که به تنهایی زندگی می کنند نسبت به دیگران از سلامت روحی و جسمی کمتری برخوردار هستند؟ آیا تنهایی را می توان زمینه ساز پیدایش مشکلات پیچیده دانست؟

 هر چند نمی توان منکر برخی از تبعات منفی تنهایی بر شرایط کلی زندگی شد؛ اما اینکه بخواهیم تنهایی را به انواع و اقسام مشکلات جسمی و روحی ربط بدهیم تنها از یک تصور غالبی رایج نشأت می گیرد. جالب است بدانید، زمانی که بحث بر تناسب و اندام و چاقی می شود افراد تنها برنده بازی هستند. بنا بر نتایج به دست آمده از آخرین تحقیقات انجام شده: آنهایی که به تنهایی زندگی می کنند کم تر به چاقی دچار می شوند و شاخص توده بدنی میزان تری دارند.

بر این اساس، افرادی که از خانواده های جدا شده اند و تنهایی را تجربه می کنند در مقایسه با آنهایی که در کنار خانواده هایشان هستند یا ازدواج کرده اند وزنی کمتر و کمری باریک تر دارند. این گزاره حتی در مورد افرادی که طلاق گرفته اند یا در رابطه خود شکست خورده اند و در حال حاضر تنها هستند نیز مصداق پیدا می کند. نکته قابل توجه چنین رابطه ای در اینجا نهفته روند افزایش وزن این افراد به محض اینکه به منزل والدینشان باز می گردند آغاز می شود. بنابراین، آنچه آنها را سر وزن نگه می دارد تنهایی است. به نظر می رسد، خلاف باورهای رایج ما انسان های تنها در برخی موارد زندگی سالم تر و با کیفیت بیشتری را تجربه می کنند.

- عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

Related Post

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=127869
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

رژیم لاغری سریع پهلو و شکم

وجود چربی اضافی در اطراف کمر که باعث اضافه وزن هم می شود ضمن اینکه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی