تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > معرفی ورزشها و تناسب اندام > آیا می توان با یوگا وزن کم کرد
تبلیغات اینترنتی

آیا می توان با یوگا وزن کم کرد

 به طور کلی فعالیت های فیزیکی در پیشگیری از افزایش وزن بهتر عمل می کنند تا کم کردن وزن اضافه  و این موضوع درباره یوگا نیز صدق می کند.

yoga آیا می توان با یوگا وزن کم کرد

کالری که بدن در نتیجه حرکات یوگا می سوزاند برابر با مقدار کالری که درنتیجه فعالیت های ایروبیک  می سوزاند نیست. اگر فردی با وزن 68 کیلوگرم را درنظر بگیریم، کالری که این فرد با انجام یک ساعت حرکات معمول یوگا می سوزاند برابر با 240 کالری است ، اما مقدار کالری که همین فرد با یک ساعت حرکات ایروبیک می سوزاند برابر با 360 کالری است.

اما در هرحال هرگونه حرکات فیزیکی برای سلامتی و کاهش وزن بدن مفید است. یوگا ضمن این که منجر به تحرک شما می شود مزایای سلامتی همانند کاهش سطح چربی خون و بهبود خلق و خو را نیز به دنبال دارد.

به یاد داشته باشید فعالیت های فیزیکی منظم باید قسمتی از هر برنامه کاهش وزنی باشد. برای کاهش وزن شما باید میزان کالری مصرفی خود را کاهش دهید و در عین حال میزان کالری که می سوزانید را نیز افزایش دهید. اگر می خواهید تمرینات یوگا انجام دهید بهترین و هوشمندانه ترین کار این است که انجام این تمرینات را در یک برنامه ورزشی که دربرگیرنده حرکات ایروبیک همانند دوچرخه سواری، دویدن و شنا است بگنجانید.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134962
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

australia-grand-slam3

تنیس گرنداسلم استرالیا

چهار گرند اسلم مهم ترین مسابقات تنیس در سال هستند. این مسابقات از نظر رده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی