تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار سایر ورزش ها > اسماعیل‌پور: خوشحالیم که توانستیم کاری برای زلزله‌زدگان انجام بدهیم
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • اسماعیل‌پور: خوشحالیم که توانستیم کاری برای زلزله‌زدگان انجام بدهیم

  84831d34326e3552a3c965197df9f448 اسماعیل‌پور: خوشحالیم که توانستیم کاری برای زلزله‌زدگان انجام بدهیم

  دارنده مدال نقره جهان گفت: بودن در کنار مردم زلزله‌زده و کمک‌های هر چند اندک ما به آنها اگر توانسته باشد لحظاتی کوتاه برای آنها شادی به همراه داشته باشد، برای ما کافی است.

  به گزارش آسمونی، مسعود اسماعیل‌پور در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص حضور کشتی‌گیران کشورمان در مناطق زلزله‌زده اظهار داشت: ما در این سفر یک روزه از حدود ۱۰ تا ۱۵ شهر و روستای زلزله زده بازدید کردیم و واقعا شرایط خیلی سختی است و خیلی از روستاها بالای ۸۰ درصد تخریب شده بودند.

  وی ادامه داد: دیروز از اقصی نقاط کشور کمک‌های مردم به مناطق زلزله زده می‌رسید اما شرایط خیلی سخت است. مناطق زلزله‌زده سرمای سوزانی دارد و زلزله‌زدگان هم سقف بالای سرشان هم خراب شده و جای هم ندارند و زیر چادرها زندگی می‌کنند.

  دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: ما خودمان اجناس را از تهران تهیه کردیم و بردیم و سعی کردیم به جاهایی که کمتر به آنها کمک شده برسانیم اما به نظرم در این زمینه باید سازماندهی بهتری انجام شود و مردم بتوانند از این کمک‌ها بهتر استفاده کنند.

  وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه آب و مواد غذایی به وفور یافت می‌شد و زلزله زدگان با توجه سرمای هوا به وسایل گرمایشی، پتو، لباس‌های گرم، شیرخشک برای بچه‌ها و لوازم بهداشتی نیاز دارند.

  وی تاکید کرد: بودن در کنار مردم و کمک‌های هر چند اندک ما به آنها اگر توانسته باشد لحظاتی کوتاه برای آنها شادی به همراه داشته باشد و لبخند را بر لب آنها بنشاند برای ما کافی است.

  اسماعیل‌پور در پایان گفت: ما آخر شب به روستای گهواره در داخل کوه‌ها رفتیم و آنجا مردمی که با ما صحبت می‌کردند، می‌گفتند همین که شما کشتی‌گیران به میان ما آمده‌اید ما غم و غصه خود را برای لحظه‌ای فراموش کردیم و برای ما بسیار ارزشمند بود و بسیار خوشحالیم که توانستیم کاری برای این عزیزان انجام بدهیم.

  منبع: تسنیم

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  صعود ایران به فینال AVC کاپ با شکست میزبان

  به گزارش آسمونی:تیم ایران با پیروزی مقابل چین تایپه، برای پنجمین بار در تاریخ به …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.