تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار سایر ورزش ها > برنامه روز سوم ورزشکاران ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

برنامه روز سوم ورزشکاران ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو

به گزارش آسمونی، در سومین روز از رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های تیروکمان، دوومیدانی، جودو، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، وزنه‌برداری و فوتبال ۷ نفره به رقابت خواهند پرداخت.

57348401

به گزارش ایسنا، در سومین روز از رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و در روز شنبه ۲۰ شهریور نمایندگان ایران در رشته تیروکمان (ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال و زهرا نعمتی) در رشته ریکرو انفرادی زنان و مردان از ساعت ۹ به وقت محلی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

همچنین در کامپوند انفرادی زنان و مردان نیز هادی نوری، سمیه عباسپور و مجید کاکوش در کلاس W1 از ساعت ۱۵ به وقت محلی به مصاف حریفان خود می‌روند.

در رشته دوومیدانی، علی محمدیاری و علیرضا قلعه‌ناصری کلاس F56، پرتاب دیسک ساعت ۱۰ و مریم سلطانی کلاس F34 پرتاب نیزه ساعت ۱۰:۵۶ و احمد اجاقلو کلاس T47 در دوی ۱۰۰ متر ساعت ۱۱:۴۸ و هاشمیه متقیان کلاس F56 پرتاب نیزه ساعت ۱۷:۳۵ به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در رشته جودو حامد علیزاده در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمزه ندری در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودوکاران نابینای کشورمان در بازی‌های پارالمپیک ریو هستند که ساعت ۱۰ به وقت محلی روی تاتامی خواهند رفت.

در رشته تیراندازی معصومه خدابخشی در تفنگ بادی ۱۰ متر کلاس R4 ساعت ۱۲:۱۵ به وقت محلی در برابر حریفش به رقابت خواهد پرداخت. در والیبال نشسته زنان نمایندگان ایران در سومین روز بازی‌های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ و در اولین دیدار خود ساعت ۱۴ به مصاف تیم آمریکا خواهند رفت. همچنین در بسکتبال با ویلچر ورزشکاران کشورمان در سومین روز از بازی‌های پارالمپیک ریو و در سومین روز از دیدار خود در این بازی‌ها ساعت ۱۵:۴۵ در برابر آمریکا به میدان خواهند رفت.

در وزنه‌برداری، حمزه محمدی اولین وزنه‌بردار کشورمان در وزن ۶۵- کیلوگرم ساعت ۱۶ به رقابت خواهد پرداخت.

همچنین در ادامه رقابت‌های فوتبال ۷ نفره مردان نمایندگان ایران ساعت ۱۶:۱۵ در دومین دیدار خود مقابل آمریکا به میدان خواهند رفت. در والیبال نشسته مردان نیز نمایندگان ایران در سومین روز بازی‌های پارالمپیک ریو و در اولین دیدار خود ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم چین خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=198939
 • تبلیغات اینترنتی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  آرزو حکیمی مدال‌هایش را به استاد شجریان تقدیم کرد

  بانوی المپیکی قایقرانی ایران بعد از درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا هرچهار مدال خود در …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.