تازه های آسمونی
خانه > ورزشی > اخبار سایر ورزش ها > فدراسیون اسکی همچنان در انتظار دبیر و نایب رئیس بانوان
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • فدراسیون اسکی همچنان در انتظار دبیر و نایب رئیس بانوان

  به گزارش آسمونی، فدراسیون اسکی که با انتخاب سیدعبدی افتخاری به عنوان رئیس شانس زیادی برای برون رفت از شرایط نابسامان اخیر و پایان برخی انحصارطلبی ها دارد هنوز بدون دبیر و نائب رئیس بانوان به کار خود ادامه می دهد.

  1975919 فدراسیون اسکی همچنان در انتظار دبیر و نایب رئیس بانوان

  اگرچه مدت خیلی زیادی از آغاز کار رئیس جدید این فدراسیون نمی گذرد اما باید این را هم به خاطر داشت که اسکی تنها حدود ۴ ماه از سال را فعالیت رسمی خواهد داشت و انتخاب این دو گزینه اصلی در آستانه آغاز فصل اسکی ۹۵ یکی از الزامات است.

  در حال حاضر بهرام ساوه شمشکی پسر رئیس چندین ساله این فدراسیون (رئیس دو دوره قبل) که در دوران ناصر طالبی از فدراسیون کنار رفت و در زمان سرپرستی سعادتمند در این فدراسیون بالاترین سمت اجرایی یعنی دبیری فدراسیون را از آن خود کرد هنوز هم در همین پست مشغول به فعالیت است. او هرچند منتقدان زیادی هم دارد اما پرشانس ترین گزینه برای تصدی دوباره دبیری  فدراسیون را دارد.

  اما در طرف دیگر بخش بانوان فدراسیون اسکی همچنان بدون نایب رئیس است. گرچه نایب رئیسان قبلی آن نیز تقریبا فرمایشی کار می کردند و عملا در طی سالیان اخیر حرکت چندان مثبتی در بخش بانوان دیده نشد. انتخاب یک مهره کاربلد، تخصصی و دارای وقت کافی برای فعالیت در این بخش بسیار دشوار به نظر می رسد.

  گرچه فدراسیون اسکی حتی اگر گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده باشد فعلا پشت دربهای وزارت ورزش باقی می ماند تا وزیر انتخاب شود و شاید یکی از فدراسیون های متضرر از استعفای گودرزی همین اسکی باشد که حالا همچنان باید منتظر بماند.

  سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که آیا هنوز دبیر و نایب رئیس بانوان خود را انتخاب نکرده اید گفت: ما گزینه های مدنظر خود را انتخاب و آماده معرفی به وزارت ورزش و جوانان بودیم اما با استعفای وزیر ورزش و جوانان این پروسه خود به خود به تعویق می افتد که امیدواریم هرچه سریعتر موفق به معرفی گزینه های مدنظر و تایید از سوی وزارت ورزش و جوانان باشیم.

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  دومین طلای ایران با شاهکار علیرضا کریمی

  آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران به مدال طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی رسید تا تیم …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.