در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار سایر ورزش ها > واکنش کارشناس دوومیدانی به بازتاب صحبت‌هایش درباره لیلی رجبی
تبلیغات اینترنتی

واکنش کارشناس دوومیدانی به بازتاب صحبت‌هایش درباره لیلی رجبی

به گزارش آسمونی احسان مهاجر شجاعی که در فضای مجازی به اهانت به لیلا رجبی ورزشکار المپیکی ایران متهم شده است، به خبرنگار مهر گفت: کلیپی را که از صبح دست به دست می‌چرخد با دقت نگاه کردم. خود من بسیار مبادی آدابم و شک کرده بودم که نکند  دچار اشتباه در کلامم شده باشم اما خدا را شکر با دقت نگاه کردم و متوجه شدم که هرگز برای خانم رجبی از این واژه استفاده نکرده ام. من صحبتی در مورد «بی غیرت» بودن این خانم ورزشکار نکردم حتی دفاع کردم از ایشان که باید مربی خود خانم رجبی همراه ایشان بود.

2171037 واکنش کارشناس دوومیدانی به بازتاب صحبت‌هایش درباره لیلی رجبی

وی در ادامه افزود: در پاسخ به حرف مجری که تاکید داشت بدون مربی هم باید بیشتر تلاش می‌کردند گفتم اگر مربی‌اش هم نباشد باید بچه‌های ما غیرت و تعصب بیشتری از خود نشان بدهند.

این کارشناس تاکید کرد: من فکر می‌کنم سوء تفاهم پیش آمده و لغت ها را اشتباه شنیده‌اند. حتی اگر سوء تعبیر برای مردم پیش آمده هم بنده عذر خواهی می‌کنم چون حرف و هدف بنده به عنوان یک کارشناس ورزشی معلوم است. ناراحت هم نیستم و چیزی را به دل نگرفته ام. بنده قبل از مسابقات هم از ورزشکاران دفاع می‌کردم. حتی از سال قبل از خانم رجبی حمایت کردم. سال گذشته ما در فدراسیون دو و میدانی بودیم و همه فاکتورها و تمام  پرداخت ها را کامل انجام دادیم.

مهاجر در ادامه افزود: خانم رجبی حتی درخواست کردند که همسرشان که مربی بدنسازی هستند مربی خودشان باشد که آن را هم پذیرفتیم و حقوق و مزایا در نظر گرفتیم. حتی در قهرمانی جهان در  پکن برای اولین بار در تاریخ تک تک مربیان با ورزشکارشان به مسابقات اعزام شدند و پس از آن  ورودی المپیک را که گرفتند حقوق آنها اضافه شد.

این کارشناس دو و میدانی خاطرنشان کرد: شنیدم مدیریت جدید فدراسیون همان مسیر ما را ادامه دادند و حمایت کردند و دست آخر شنیدیم اردوی بلاروس هم به درخواست خود ایشان لغو شده است. این ها را گفتم تا همه بدانند که نه امروز  که از ماه ها قبل حمایت کرده بودیم تا به امروز برسیم.

مهاجرشجاعی در پایان تاکید کرد: فکر می‌کنم با توجه به اینکه کلمه و واژه مرا را معکوس کرده اند و شکل و مفهوم آن را هم تغییر داده اند تا از ورزشی بودن دور شود، برخی می‌خواهند حواس‌ها را پرت کنند تا کسی نتایج اسفناک گرفته شده را نبیند و آنها را نقد نکند. نتایج فوق العاده بدی رقم خورده‌ است و من فکر می کنم به جای پرداختن به این موارد بی ربط بهتر است خود نتایج بررسی شوند. هرکس پای مسئولیت خودش بایستد نه اینکه با این روش های غیر منطقی و پر هیاهو نتایج گم شوند و البته هنرمندان و مردم هم گمراه شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=190653
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

قدردانی بانوان بسکتبال از وزیر ورزش

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، آبان ماه امسال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی