آسمونی
اخبار سایر ورزش ها

رقابت های پاراآسیایی ؛ جدول مدال ها + مدال آوران

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

روز ششم رقابت های پاراآسیایی در حال اجراست و جدول مدالی کشور ها به شرح زیر است .

به گزارش آسمونی ، روز ششم رقابت های پاراآسیایی در حال انجام است و تا کنون ایران در جایگاه سوم قرار دارد . میتوانید مدال ها و مدال آوران را در لیست زیر ملاحظه کنید .

به روز رسانی ساعت 10:00 

رتبه  کشور  طلا نقره برنز مجموع
1 چین 172 88 59 319
2 کره جنوبی 53 45 47 145
3 ایران 51 42 43 136
4 ژاپن 45 70 83 198
5 اندونزی 37 47 51 135
6 ازبکستان 35 24 18 77
7 تایلند 23 32 50 105
8 مالزی 17 26 25 68
9 هند 15 24 33 72

مدال آوران ایران در رقابت های پاراآسیایی :

طلا

۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)

۲- عرفان سیفی‌پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)

۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

۵ – علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۶- شاهین ایزدیار (شنا)

۷- امیر جعفری (وزنه برداری)

۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)

۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)

۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)

۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)

۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

۲۳- وحید نوری (جودو)

۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )

۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)

۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)

۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)

۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)

۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)

۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)

۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان

۳۷- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۳۸- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)

۳۹- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۴۰- حمید اسلامی (دوومیدانی/ دوی ۱۵۰۰متر)

۴۱- سامان پاکباز (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۴۲- پیمان نصیری (دوومیدانی/دوی ۱۵۰۰متر)

۴۳-الناز دارابیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۴۴- حامد صلحی پور (وزنه برداری)

۴۵- فریبا زنده بودی، فاطمه برقول و عاطفه نقوی (شطرنج تیمی)

۴۶- گلبال مردان

۴۷- سیامند رحمان (وزنه برداری)

۴۸- شاهین ایزدیار (شنا/صد متر کرال سینه)

۴۹- عشرت کردستانی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۵۰- حامد امیری (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

۵۱- تیم ملی بسکتبال با ویلچر

نقره

۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۲ – جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)

۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)

۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)

۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)

۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)

۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کم‌بینایان

۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)

۳۰- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)

۳۱- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۲- فائزه کرمانی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۳-مسعود حیدری (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۳۴-مرضیه صدقی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۳۵-فرشته مرادی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۳۶- هرمز صیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

۳۷- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی(شطرنج تیمی)

۳۸- فاطمه برقول (شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۳۹- ملیحه صفایی (شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۴۰- علی اکبر غریب شی (وزنه برداری)

۴۱- منصور پورمیرزایی (وزنه برداری)

۴۲- عبدالرضا جوکار (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

برنز

۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)

۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۶- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)

۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)

۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)

۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)

۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)

۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

۳۰-  ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۳۱- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۲- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۳- امین عبدل پور (دوومیدانی/دوی ۱۵۰۰متر)

۳۴-جواد حردانی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳۵- شهلا حدیدی(دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۳۶- فریبا زنده بودی(شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۳۷- سامان رضی (وزنه برداری)

۳۸- مهدی محمدی (دوچرخه سواری/ تعقیبی انفرادی)

۳۹- محمد حسین کریمی جهان آبادی (شنای نابینایان و کم‌بینایان)

۴۰- گلبال بانوان

۴۱- دیانی (دوومیدانی/ دوی ۵۰۰۰متر مردان)

۴۲- پروین مقدم(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۴۳-یونس سیفی‌پور(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

منبع : ISNA

تازه های مرتبط

اجازه همسر برای کوه‌نوردی زنان متاهل خراسان‌رضوی الزامی شد

وزنه برداری قهرمانی جهان ؛ سهراب مرادی ، رکورد شکن ایرانی ، طلا گرفت

کشتی آزاد قهرمانی جهان ؛ کریمی نیز برنز گرفت

شهاب نظری فر

کشتی آزاد قهرمانی جهان ؛ یزدانی و هادی به مدال برنز رسیدند

شهاب نظری فر

کشتی آزاد قهرمانی جهان ؛ شکست دوباره حسن یزدانی به تیلور

پایان المپیک جوانان ؛ رکورد شکنی ایران و کسب جایگاه هفتمی

درج نظر