در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > ورزشی > اخبار سایر ورزش ها > همه کورسوی امیدبه حدادی داشتند/توان تفتیان با بولت قابل قیاس نیست
پیش بینی فوتبال

همه کورسوی امیدبه حدادی داشتند/توان تفتیان با بولت قابل قیاس نیست

به گزارش آسمونی، تیمور غیاثی پیشکسوت دو و میدانی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص نتایج دوومیدانی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: عملکرد دوومیدانی ایران طبق پیش بینی هایی که داشتیم خوب نبود. ما فقط امیدوار بودیم که احسان حدادی بتواند حداقل به مرحله فینال رقابتها برسد.

2170891 همه کورسوی امیدبه حدادی داشتند/توان تفتیان با بولت قابل قیاس نیست

وی افزود: نمایندگان دیگر دوومیدانی نیز تقریبا در حد و حدود خود ظاهر شدند. شاید درصد بالایی حسن تفتیان خوب کار کرد و به نیمه نهایی رسید. گرچه ادامه کار برای وی و دیگر ورزشکاران سخت خواهد بود. ما در بخش دوهای سرعت می توانیم در آسیا حرف هایی برای گفتن داشته باشیم ولی برای رقابتهای جهانی و المپیک کار بسیار سخت خواهد بود.

غیاثی با مقایسه فیزیکی یوسین بولت با حسن تفتیان گفت: اگر یک مقایسه کوتاه فیزیکی داشته باشیم بولت ۱/۹۸ متر قد دارد و ۱۱۰ کیلوگرم است اما به عنوان مثال حسن تفتیان ۱/۷۰ متر قد و ۶۰ کیلوگرم وزن دارد و نمی تواند حریف بولت با آن شرایط و فیزیک خاص شود.

مدیر پیشین تیم های ملی دوومیدانی با تاکید بر اینکه باید حقایق را به مردم گفت ادامه داد: نباید غلو کنیم. باید تمام واقعیت و حقایق را به مردم بگوییم .البته خود مردم چون کارشناسانی با تجربه از همه چیز آگاه هستند. کارگزاران و مسئولان ورزشی کورسوی امیدی به مدال آوری احسان حدادی داشتند که شاید بتواند به ریو برسد و خوب نتیجه بگیرد. حمایتها هم در این راستا انجام شد. اما شرایط در المپیک فرق می کند نمونه آن بهداد سلیمی که دیدیم چطور به مدال نرسید.

وی در پاسخ به این سوال که دوومیدانی کاران دیگر به تخصیص بودجه کلان فدراسیون برای حدادی اعتراض داشتند گفت: احسان حدادی قهرمان المپیک ماست و نمی شود به تخصیصی بودجه برای وی ایراد گرفت. هر کس دیگر هم در راس فدراسیون دوومیدانی بود همین کار را می کرد.برای دیگران نیز در حد خودشان باید هزینه شود. ورزشکاران دیگر نباید خودشان را با حدادی مقایسه کنند. او مدال آور المپیک لندن بود و اگر من هم بودم برایش اینچنین هزینه می کردم.

“حالا باید برای آینده چه کرد؟” پاسخ غیاثی به این سوال خبرنگار مهر این بود: برنامه ریزی، برنامه ریزی و برنامه ریزی. نباید کار را رها کرد. ورزشکاران باید حمایت شوند و خودشان هم تلاش کنند. کار در دو و میدانی سخت است و به برنامه مدون و منظم نیاز دارد.

[NEWS] خبر فوری، اسکار 2017 برای: اصغر فرهادی

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=192217
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

برنامه «۲۰۲۰» فردا شب با یک ساعت تاخیر روی آنتن می‌رود

به گزارش آسمونی، هفته گذشته بود که اولین قسمت برنامه ۲۰۲۰ روی آنتن رفت. این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی