تازه های آسمونی
تبلیغات اینترنتی

متن نامه ی خداحافظی

farewell letter متن نامه ی خداحافظی

زمان هایی در زندگی شاید پیش بیاید به علت مسائل مختلف کاری مجبور می شویم از محل کار خود خارج شویم، حال یا استعفا یا انتقال یا بازنشتگی و …

در این بخش سایت آسمونی متن های محترمانه ای را برای شما عزیزان نگارش نموده ایم که میتوانید جهت نامه مد نظر خود استفاده فرمایید.، لطفاً دقت نمایید در بخش های خالی متن عبارت مورد نظر خود را نگارش نمایید.

همچنین شما می توانید تلفیقی از متن ها را با توجه شخص مورد نظرتان ترکیب نموده و مورد استفاده قرار دهید.

در بخش پایین مطلب نیز جوابیه نیز در پاسخ به نامه نگارش نموده ایم ، برای عزیزانی که بعد از دریافت یک نامه خداحافظی بخواهند پاسخی ارسال نمایند.

**************************************

بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام به همه دوستان و همکاران گرامی

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است. ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم. با توجه به استعفا / انتقال / بازشستگی اینجانب از تاریخ ….. در خدمت شما عزیزان نخواهم بود. با امید به اینکه از صمیم قلب قصور اینجانب را بخشیده و این حقیر را حلال فرمایید ، همگی شما را به خداوند بزرگ می سپارم.

با سپاس
کارمند مستعفی / انتقالی / بازنشسته
تاریخ …..

**************************************

با سلام بر تمامی دوستان و همکاران گرامی

با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما افتخاری ست که تا همیشه به آن خواهم بالید.
ارادتمند شما …..

**************************************

سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم / ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی، لب پنجره / پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود، ما دیده ایم / اگر خون دل بود، ما خورده ایم
دلی سر بلند و سری سر به زیر/ از این دست عمری به سر برده ایم
قیصر امین پور

دوستان و همکاران گرامی

هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد.

اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .

با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند .

در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

به امید دیدارتان
و من ا…التوفیق

**************************************

به نام آن خالقی که آغاز و انجام کارها به پروانه ی سلطان ارادت و مشیت اوست

همکاران و دوستان درودی خالصانه نثار وجود گهربارتان

خدای را شاکرم که رخصتی به بنده عنایت فرمود تا پس از ……… سال خدمت صادقانه و خالصانه و کسب تجربه در جوار دوستان و همکاران عزیزی چون شما که با دیدارتان چشمم روشن و قلبم گلشن می گردد، با چشمی گریان و دلی بریان به خداحافظی بپردازم.

**************************************

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

اینجانب ……… شاغل در ……… بر خود می بالم که همکاران صدیق ، شریف ، متعهد و مسوولی چون شما داشته ام، همکارانی که خاطرتان سرشار از عشق و شور و محبت و صمیمیت بود و کار سخت و صعب را برایم سهل و آسان می نمود.

خاطره های شیرین شما همواره در صفحه ی ذهنم جاوید خواهدماند.

در آسمان آبی خاطره ها نامتان و یادتان با اکسیر عشق برقرار و ماندگار باد و دریای نیلگون زندگیتان از شکوه مودت و محبت، رخشان و درخشان باد.

**************************************

ضمن عرض خداحافظی و تقاضای حلالیت از شما همکاران ارجمند و صمیمی ؛ امید آن دارم که الهه ی مودت ، ما را به عز وصال، متصل نماید.

دعا گویتان هستم که دل در قرب کرم است و جان در انتظار یار و در پیش رو ، حجاب بسیار؛

به دعا آمده ام هم به دعا دست بر آر که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما

**************************************

متن نامه جوابیه خداحافظی 

جناب آقای ….. همکار انتقالی گرفته

با سلام و درود بی پایان

فقدان شما غم بزرگیست که ما را تاب تحمل آن نیست

افسوس و صد افسوس که شوق آشنایی تان را غم فراق و دوریتان برایمان تلخ نمود. لیکن همواره چهره متبسم و مهربانتان در جلوی چشمانمان خواهد بود.

همیشه و همیشه در قلب ما جای خواهید داشت. و چهره ی بشاش و خستگی ناپذیرتان که مجسم کننده الگوی فداکاری و نمونه بودن از نظر اخلاق است برای همیشه در صفحه قلبمان حک گردیده است.
در پایان شما را به خداوند متعال سپرده و آرزو داریم در محل خدمت جدید / در عرصه زندگی همچنان موفقیت، سلامتی و شادی رفیق همیشگی راهتان باشد.

با تشکر
جمعی از همکارانتان

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=20965
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

Category Funny SMS and Jokes

اس ام اس خنده دار و طنز

مجموعه : اس ام اس خنده دار و طنز وای حال میده دختره داره میره …

25 نظرات

 1. ناشناس

  منم یه دوست دارم که می خواد

 2. سلام عزیزم زهرا جون خودتو ناراحت نکن .شاید حالت ازمن بدتر باشه ولی منم دارم این دردو میکشم .من دستم میره طرف گوشی که زنگ بزنم اما نمیتونم اگه تو دوسش داریو واقعا مطمئنی دوست داره بهش زنگ بزن گلم??

 3. ول کنید برید دنبال زندگیتون اصلا رفیق بازی چی هست ؟ کیلویی چند؟

 4. من از دیشب باهاش قهرم صبح بهش اس ام اس دادم هر چی دهنم بود گفتم ولی خودش بر میگرده

 5. سلام خانمها چرا این کارو میکنید مگر چند بار به دنیا می آید دوباره با کسی که دوسشون داری دوس شید بیخیال کینه بهش زنگ بزن گناه داره داداششششش شما سهیل

 6. خوب بود ولی دوست داشتم واسه دوست ها می بود تاهمکارا تازه منم وبلاگ دارم سربزنی ها باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. زهرا جان منم دو روزه قهرم بهتره که زنگ نزنی اگه این کارو کنی دوباره تکرار میشه بزار خودش بیوفته دنبالت منم الان همش گوشیمو بر ممیدارم بزنگم ولی طاقت میارم لطفا این کارو نکن

  • ناشناس

   منم الان باهاش تموم کردم ظاقت دوریشو ندارم اما هر چقدر اس میده جواب نمیدم،داغونم

  • نوشين جون

   منم الان باهاش تموم کردم ظاقت دوریشو ندارم اما هر چقدر اس میده جواب نمیدم،داغونم

 8. ممنون
  خیلی زیبا بودت

 9. نه اجی جونم زنگ نزن.
  بزار فکر کنه که تو مغرور تر از اونی
  اره عزیزم میدونم سخته خودمم این روزارو داشتم
  اما غرورم منو از نو ساخت.یه ادم دیگه

 10. نازنين

  زهرا بهش زنگ نزن چون دخترا باید یه غروری داشته باشند گه بهش زنگ میزنی فکر میکنه که تو از اون دخترایی هستی که خودتو سبک میکنی ؟همم اگه پسر خوبی باشه میاد ولی تو بهش زنگ نزن
  😉

 11. آسمونی عزیزم بسیارمتن جالب واثربخشی هستش 🙂 امیدوارم باتوجه به زیبایی این متن هیچ فردی ازاین نوشته ها برای خداحافظی استفاده نکند 🙄 چون کلمه خداحافظی بدوراز محتوی حفظ ماندن درپناه خدای مهربان, معنی غم انگیز دیگری داردودورشدن از دوست یاعزیزی هست 🙁 که اغلب اوقات نوشتن متن یا گفتن خداحافظی برای دورشدن از عزیزی یا عزیزانی بسیارغم انگیز وبغض آوراست 🙁 😥

 12. سلام بچه ها من با دست پسرم سر مزحمی که داشت و با اون قرار گذاشته بود قهر کردیم و الان یه هفتس ن اون زنگ زده و ن من دیگه طاقت دوریشو ندارم. به نظرتون بهش زنگ بزنم؟ اگه جوابتون اره بود چی بگم؟ 🙁 :

  • زهرا جون عزیزم من نمیخوام واست تعین کنم ک چیکار کنی فکر میکنم خودت بهتره تصمیم نهایی تو بگیری فقط بشین و خیلی جدی فکر کن اگه میدونی واقعا همدیگرو دوست دارید و نخواسته ک کاری غیر از اینکه ببینه مزاحمش کی بوده و اگه میدونی ک واقعا راست میگه و بهش اعتماد داری ببین ب صلاحه باهاش باشی و این رابطه ادامه پیدا کنه یا نه؟ 🙄 عزیزم امیدوارم بتونی تصمیم درست رو بگیری موفق باشی دوست آسمونی 😳

  • به نظر من زنگ نزن اگه دوستت داشته باشه خودش بر میگرده باور کن راست میگم

  • بابا بیخیال…

  • ن نزنگ بذار خودش بزنگه

  • نننننننننننننننننننننننهههههههههههههههه

  • سلام
   همیشه به فکر خودت باش نه بقیه اگه الان بهت زنگ نمیزنه یعی غرورشو بیشتراز تو دوست داره توچنین مواقعی ادم باید غرورشو بشکونه چون این رابطه باید براش مهمتراز غرور الکیش باشه وقتی اینطوری بهتره بهش زنگ نزنی موفق باشی(راستی این عشق ها همش الکیه خیلی مواظب خودت باش یدفعه نخواد بهت ضربه بزنه)

 13. [email protected]

  من از مطالب شما دیدن کردم و برای شخص خاصی این مطالبو فرستادم امیدوارم که تاثیر گذار باشه به ایشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی