تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > واقعاً چه سالی دنیا تمام می شود؟
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • واقعاً چه سالی دنیا تمام می شود؟

  پیش بینی نیوتن

  اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک و کشف قانون جاذبه راه را برای پیشرفت بشر هموار و تسریع کرد.

  اما نکته قابل توجه این است که نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از دغدغه‌های او تعیین پایان جهان بوده است.

  بخش زیادی از تلاش نیوتن، بطور مخفیانه، صرف مطالعات عمیق دینی و کیمیاگری شده بود. بیش از نوشته های ریاضی فیزیکی، نوشته های دینی و رساله های مربوط به کیمیاگری  از او به جا مانده که این یادداشتهای شخصی، مخفیانه بوده است. نوشته های دینی او از تاریخ پیامبران تا موضوع خدا، طوفان نوح، مسیح، کلیسا و آخرالزمان را دربرمی‌گیرد.

  یادداشتهای دینی و کیمیاگری نیوتن تا اوایل قرن بیست ناشناخته مانده بود تا اینکه در این دوران شناسایی شد و مورد تحقیق و بررسی و بازبینی مورخین قرار گرفت و جنبه های ناشناخته ای از زندگی و عقاید این دانشمند را روشن کرد.

  نیوتن یک مسیحی از فرقه آریوسی بود. آریوسیها یکتاپرست بودند و تثلیث را قبول نداشتند. ریشه این فرقه به قرن چهار میلادی و دعوای بین دو متأله مسیحی یعنی آریوس و آتاناسیوس بر می گردد که به برتری آتاناسیوس و نهادینه شدن تثلیث به عنوان یکی از اصول بنیادین مسیحیت انجامید.

  در زمان نیوتن، آریوسیها اقلیتی بودند که از ترس متهم شدن به انحراف و مخالفت با جریان اصلی مسیحیت، چندان آشکارا عقایدشان را ابراز نمی کردند و همین امر نیز یک علت مخفی ماندن نوشته های نیوتن بود.

  وی وقت زیادی را صرف مطالعات دقیق و عمیق دینی و تاریخی کرد و به این نتیجه رسید که تثلیت، انحرافی وارد شده به مسیحیت هست و به شدت هم علیه آن نوشت.

  نیوتن مطالعات دینی دیگری هم انجام داد، از جمله اینکه در نامه‌ای که در سال ‪ ۱۷۰۴‬نوشته پیش بینی کرده که سال 2060 آخر دنیا است.

  نیوتون پس از انجام دادن یکسری از مساله ها به نتیجه ایی رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.

  دستخط نیوتون بدون این که صاحب جدیدش متوجه مطلب شود قبلاً در یک حرّاج آثار تاریخی به فروش رفته بود. خریدار یک یهودی فلسطینی بود که قبل از مرگ وصیت می‌کند که این مطالب به کشور تازه تاسیس اسراییل هدیه شود. هم اکنون این نوشته ها در اسرائیل قرار دارد.

  اما چرا این نوشته‌ها برای اسرائیل و جریانهای فکری مسیحیت بنیادگرا مهم است. بر اساس مطالعات نیوتن نکاتی قابل دریافت است که برای بنیادگراهای مسیحی و صهیونیسم سیاسی قابل توجه هستند. در واقع نکات مورد توجه نیوتن در خدمت سیاستهای مسیحیت صهیونیستی و صهیونیسم سیاسی است.

  بر اساس مطالعات نیوتن دریافت می‌شود که حساسترین نقطه دنیا اورشلیم هست. همچنین یهودیان به فلسطین باز می گردند و مجدداً در فلسطین شروع به بازسازی معبد سلیمان می‌کنند.

  نکته مورد توجه نیوتن “آرماگدون” است. بر اساس مطالعات او، بین نیروی خیر و شر جنگی صورت می‌گیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز می‌شود. او سرانجام پیش بینی می کند که دنیا در سال 2060 به پایان می‌رسد.

  و این چنین است که بازگشت یهودیان به فلسطین و اشغال آن، تلاش برای بنای مجدد معبد سلیمان و سایر سیاستهای صهیونیستی و استعماری معنا پیدا می‌کند و مطالعات نیوتن هم در خدمت صهیونیسم قرار می گیرد.

   دنیا به پایان نرسید ، تقویم مایاها

  مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با ۳۶۵ پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

  مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال ۲۰۱۲ ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن!
  مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه رو که گمونم ۲۷۹ روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای ۴۰۰ میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

  همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

  همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
  روز ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ گذشت و دنیا به پایان نرسید

  واقعاً جهان کی به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید چه زمانی است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟

  به هر حال باید صبر کرد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3٫63 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=16729
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  اسطوره های جهان

  آسمونی در این بخش در مورد اسطوره های جهان صحبت می کند. در این مقاله …

  71 دیدگاه

  1. نیوتن یهودی بوده ……
   اسحاق نیوتن!

   پیش بینی اش هم به خاطر ارزوی همیشگی یهودیان بوده برای برگشت به ارض موعود

  2. اینجا دولاب یعنی جون بکن نیوتن کیه باو خدا تا نخاد هیچی نمیشه نیوتن کیه آخه یکی ک اونقدر درس خونده بهش میگید دانشمند بعد بیاد بگه دنیا ب آخر میرسه بهش بگین سیکتیر کنه خخخخخخ

  3. دوستان نظر من اینه که بالا تر از هر دانشمند و علمی قرآن هستش پس بهتره که. قرآن بخونید به قول دوستم انسان از اینده اش خبر نداره و فقط خواهش من اینکه قبل هر کاری خدا رو فراموش نکنیم

  4. به نظرم خدا انسان هارو دوست دارد و خواهد داشت پس به انسان زندگی میبخشه تا وقتی که خودش بخواد .پس زندگی در کره ی خاکی ادامه دارد

  5. اللهم ٱهدنا

   سلام به همه
   دوستان لطفأ این خرافات تو سایت نگذارید
   دنیا خراب میشه واین یک حقیت محضه،ودنیای هرکس بامرگش نابود میشه و قیامتش برپا میشه.
   دوستان ما خیلی از قرآن دور شدیم برید و بخونیدش و تفکر کنید خدا این همه ایات و نشانه قرارداده،چرا بیدار نمیشید مرگ هرلحظه در کمینه.به اسلام ستیزان گوش نکنید انها فقط از هوا و هوس خود پیروی می‌کنند، وهمانطور که قرآن فرموده بیشتر مردم نفهمن.
   شمارا چه شده،خدایی که آسمانها وزمین را آفرید مسلمأ زنده کردن شماها بعداز مرگ‌ از آفرینش آن‌ها سخت‌تر نخواهد بود.

  6. برید خوش باشید و لذت دنیا رو ببرید تا وقتی زمان نابودی برسه از این دنیا سیر شده باشید….

  7. امین ملکوتی

   سلام

   یعنی دنیا تا کی ادامه داره ؟ و ما بعد از این دنیا کجاییم ؟ و چه کار می کنیم ؟ . خیلی دور نیست ماکسیمم 80 سال دیگه هیچ کدام از ما ها نیستیم. یعنی کجاییم و چه می کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پس سعی کنیم حق کسی ضایع نکنیم و به کسی بدهکار نباشیم و به کسی بدی نکنیم و …………………

  8. حالا خیلی مونده نابود بشه

  9. شاید علم خیلی خیلی خیلی پیشرفت کرده و دانشمندان دارند تحقیق میکنند که کی دنیا به اخر میرسه . اما همه ما باید به خدا و امام زمان ایمان داشته باشیم تا خداوند نخاد دنیا به اخر نمیرسه دوستان . از من به شماها یک خواهش . ذهن هاتونو با این چیزا پر نکنید . بعد از این که این نظر منو خوندید . بروید و کتاب قران را بردارید . و بگید به امید خدا . هرچی خدا بخاد . ینی اینکه تا خدا نخاد . دنیا نابود نمیشه که نمیشه . به نظر من دنیا تا 200000 سال دیگه هم تموم نمیشه . شیطان را و جن را فراری بدید . با گفتن اسم خداوند . زندگی خوش را ادامه بدین و ذهناتونو با این چیزا پر نکنید . اهای تو کسی که این سایت رو درست کرده . خود تو هم به خدا ایمان داشته باش ممنون از سایت خوبتون . خسته نباشید

  10. فکرای کوتااه کوچک پوچ نظریه های پوچ پرهام به یچیزای اشاره کردی ولی نمیفهمی چی گفتز

  11. من مسلمان نیستم ولی از حیله ی اسرائیل باخبرم.شما هم تحقیق کنید میفهمید این یهودیا چه عقایده پستی دارن.برای تمام این حرفا ذهن هارو منحرف میکنه به سمت یه قضیه اونم پایان دنیا.هیچ کس نمیتونه پایان دنیارو مشخص کنه به هزارو یک دلیل.یک دلیله قانع کننده میزنم دوستان:شما از فردات خبر داری؟خیر چون شاید دور از جونتون فردا ازین دنیا رفتید…
   یهود به نظم نوین جهانی اعتقاد داره تمام سرمایه های بزرگ دنیا از جمله فست فود تا سیستم های ارتباطی و حتی هالیوود هم ماله یهودیاس(holly wood) کلمه ی هالیوود یعنی عصای سحر آمیز یا عصای مقدس که اشاره به عصای موسی که یک جادوگر بود داره و تنها پیامبری بوده که دو یا سه بار مرتکب خطا شده.همونطور که میدونید جادو سلاحه اصلیه یهوده این حرام زاده ها در زیر معبد سلیمان ابزار جن گیری رو در اختیار گرفتن و به وسیله اجنه ای که در اختیار دارن دنیارو در سیطره خود قرار دادن.دوستان خیلی چیز ها هست که ما بیخ بریم تورو مقدساتتون آگاهیتون رو راجع به یهود زیاد کنید این ها منبع شر در دنیا هستن و در پایان دنیا هم این ها هستن که جنگ آخر رو آغاز میکنن.

  12. همه میدونیم کتاب مقدس قرآن واقعا یه راه روشن برامون باز میکنه تا بحال با پیشرفت علم و تکنولوژی تونستیم از دریای بیکرانه حرفای نابی که در قرآن اومده تنها به اندازه چند قطره به مفهوم این آیات پی ببریم به نظرم دنیا وقتی تموم میشه که ما تمام آیات رو مو به مو از طریق علم و منطق بفهمیم.وگرنه ما هنوز معنیه خیلی چیزا رو نفهمیدیم در صورتیکه خداوند این آیات رو واسه هدایت ما برای زندگی بهتر نازل کرده مثلا تو یه آیه ای خدا به شکننده بودن بدن مورچه اشاره کرده.دانشمندا چقدر گنگ و گیج شدن.حالا با کلی تحقیق به این نتیجه رسیدن مورچه تو بدنش ماده ای تولید میکنه که مثل شیشه شکننده است
   خدایا کمکمون کن بهت ایمان قلبی بیاریم

  13. دوست دارم ستایشگاهی داشته باشم در دل کویر خودم باشم وخدام .دنیا محل گذر است باید برگشت

  14. تازمانی که امام زمان نیاید دنیا به پایان نمیرسد دین خط اینم نشون

  15. همچی دست خداست.

  16. دنیا حالا حلا تمام نمیشود بشر روز به روز بیشتر علم کسب میکند و اگر یک اتفاق نادر طبیعی رخ ندهد وجمعیت کنترل شود انسان میتواند به زندگی ادامه دهد وحتی تکامل پیدا کند

  17. کاش دنیا تموم میشه دیگه از زندگی و دنیا خسته ام

  18. کی میدونه شاید امشب شاید فردا شایدم بعد امتحانا هر وقتی امکان داره دنیا تموم بشه کاش رو سفید بریم اون دنیا اش وقتی جنگ ارماگدون تموم شد شیطن دستمونو نگیره و بکشتمون تو اتیش جهنم

   خدایا خودت کمکمون کن پیامبرو اهلشو دل شاد کنیم امین

  19. کی دنیا تمام می شود

  20. بوق نزن سالار خسس چه ربطی داشت ببخشید وست بحث پریدیم توحرفتون

  21. چه مرگ چه تمام شدن دنیا چه فرقی می کند؟

  22. انسانیت

   دوست عزیز نیوتن یک دزد دانش بوده و به کلاغ دانشمند ها معروفه. تا حلا فکر کردید که چرا خیلی از اصل های علمی رو نیوتن با دانشمندان واقعی شریکه؟ مثلا حساب دیفرانسیل انتگرال که متعلق به لایپ نیتسه ولی به نام نیوتن ثبت میشه یا اتحاد خیام نیوتن! یا نیوتن- پاسکال یا نیوتن لاگرانژ!!! ….. نیوتن یک کلاغ سارق بوده حالا هم دارن براش داستان جدید درست میکنن!!!

  23. امید وارم هرچه سریع تر امام زمان بیاد

  24. شاید این جمعه بیاید ………………..شاید و شاید

  25. اسماعیل

   احتمالا جنگ جهانی سوم پایان دنیاست چون نبرد آرماندون دیگه جنگ هسته ای هست نه جنگ سلاح و تانکها

  26. خدا کنه یه چیز بیاد بزنه همه چیزو بترکونه بمیریم راحت شیم از این زندگی.

  27. دنا اخر میشه ولی معلوم نیست

  28. خدایا همه رو عاقبت به خیر کن

  29. بنده خدا

   فعلاکه هنوزامام زمان(عج)ظهورنکرده هنوزهستیم خدمتتون

  30. دانشمندآن دروغ می گویند دنیا هیچ‌وقت تمام نمیشود هروقت خداوند بخواهد تمام میشود

   • آقای محترم لطفا با تراوشات مغزی خودت نظر نده
    خورشید چند میلیارد سال دیگه خاموش میشه(منفجر نمیشه ها)
    قبلش به قدری بزرگ میشه که زمینو میبلعه

  31. امیر حسین

   واقعا تموم میشه

  32. فقط خوبی کنید

  33. به نظرمن اینهارونبایدباورکرددنیاهیچ وقت تموم نمیشه ایناهمش یه خوابه

  34. فرقی نمیکنه چه روزی دنیا به آخر برسه فقط باید هر لحظه آماده باشیم کار نیمه تموم نداشته باشیم مرگ که خبر نمیکنه

  35. درسته – ما هیچوقت نمیتونیم و نمیخواهیم جای خدا رو بگیریم !
   اما این انسان نیست که همراه با پیشرفته تکنولوژی به مرگ نزدیک تر میشه ؟
   اولین تکنولوژی رو آتیش فرض کنیم !
   امروزه چند میلیون نفر بر اسره سوختگی از بین میرن ؟
   تکنولوژی وجود نداره که برای بشر مضر نباشه – از تلوزیون بگیرین تا صلاح های هسته ای – همشون برای انسان خطرناکه !
   تکنولوژِی های نظیره اینترنت – بایو تک نانو تک و و و …
   نظر من هم در باره ی این بحث اینه که UFO ها مواظب ما هستن تا باعث نابودیشون نشیم
   تا حالا فکر کردین اگه زمین نابود بشه بقیه ی کرات هم از بین میرن ؟؟؟
   از زمان حضرت آدم تا الان اون ها مواظب ما هستن !
   شاید برای بعضی ها که درک مطلب ندارن این مسائل سخت و باور نکردنی باشه – اما نظریه ی من همینه و تمام
   Like یادتون نره ! D:

   • آتیش شاید تکنولوژی باشه ولی آتش به خودیه خود بوده از اوایل خلقت با جرقه های مختلف تولید می شده و درحال حاضر هم میشه امتحان کنید….سوختگی داره روشنایی و گرما و زیبایی هم داره…احتمالا منظورت ابزار و وسایلیه که اختراع شده و با آتش یا آتیش سروکار داره بوده .. 😳

  36. خداا خودش مارو افرید هر وقت بخواد حتا الان میتونه دنیارو تموم کنه ولی بعضیا فقط نشستن منتظرن ک بمیریم میگن امروز فردا بشینین زندگیتونو بکنین بیکارا و یادتو ن باشه ک خدا بنده هاى خوبشو با رنجو عذاب نمیکشه فقط خدااا شما نمیتونین جاى خدارو بگیرین

  37. اه…بابا بیخیال..دیگه نمیخوام راجع به نابودی دنیا و این چرت و پرتا چیزی بشنوم

  38. اول اینکه هییییییییییییییییییچکس نمیتونه آخر دنیا رو پیش بینی کنه . ولی این رو میدونم که زمانی آخر دنیا میشه که جهان پراز حرج و مرج بشه .

   • به نکته ی بسیار ضریفی اشاره کردی !
    (زمانی که انسان ها به جون هم بیوفتن)
    نمیگم اینترنت و تکنولوژی برای انسان مضره – بلکه مفید هم نیست
    چون انسان ها طرز استفاده ش رو بلد نیستن
    اگه یه نگاهی به دور و برت بندازی میبینی که از گذشته تا به حال انسان ها توی هرج و مرج بودن و تا به الان دو جنگ جهانی رو پشت سر گذاشته ایم
    اما ایندفعه خطر بزرگی بشر رو تهدید میکنه که اون وسوسه ی استفاده از انرژی هسته ای هستش !

  39. آبروی مایاها رفت

  40. آندرومدا

   من یک مسلمانم و یک شیعه
   روزی میاد که زمین نابود بشه اما مسلما اون روز رو نمیشه به عنوان روز قیامت دونست چون روز قیامت رو نمیشه پیش بینی کرد
   به هر حال کسانی هستن که میخوان قیامت رو غافلگیر کنن اما نمیدونن که قیامت اون هارو زود تر غافلگیر میکنه
   دوستان عزیز مرگ مثل ی کرکس در کمینه ولی این رو بدونید که بعد از مرگ هنوز زنده خواهید ماند
   حیات بعد از مرگ رو یادتون نره خدا هنوز منتظر بنده های خوبشه

  41. بابابی خیال همش خرافاته آخه باعقل جوردرمیادبشری که خداخودش خلق کرده آخردنیاروپیش بینی کنه
   .
   .
   .
   به احتمال خیلی کم یه لتفاق کوچیکی می افته نمیدونم..

   • عزیزه من انسان نیازی به پیش بینی آخرت نداره !
    این خدا بود که جنگ جهانی اول و دوم رو راه انداخت ؟
    این خدا بود که تکنولوژی رو به ما یاد داد ؟
    این خدا بود که مارو آفرید تا باعثه نابودی های زیادی بشیم ؟
    خداوند فقط نظارت گر و یاری کننده ی همه ی ماهاست
    و مسلمان و غیر مسلمان زیره چتره خئاوند یکتا قرار دارن !
    یک سوال دارم از شما !
    اگر خداوند همه چیز را میداند و پس چرا مارو آفرید تا عاقبت معلوم بشه از امتحانش در میاییم یا نه ؟
    او که دانا و خردمند است و نیازی به ما انسان ها نداره !
    شاید ما انسان ها نمونه ی اولیه هستیم – مثله یه آزمایش !
    اگر خوب از آب در اومدیم که بعد از این دنیا خداوند بهترشو میسازه
    اگر فاسد و خراب از آب در اومدیم که گله مارو له میکنه و میره سراغ نمونه ی بعدی !
    هر چه که هستی باش – فقط اعتقادت به خدا رو از دست نده !

   • چقدر سطحی نگری!!!!!!!!!!! به بیان دیگر فقط تا نوک دماغت رو میبینی ، امثال شما فقط به فکر خوش گذرونی هستند و تکه کلامشون هم همینه ((بابا بی خیال))

  42. به نظرمنم اینا همه چرت و پرته،مگه شهرهرته یا از پیش خدا اومدن که فتوا میدن!!!!!!!!!

  43. انشاالله این اتفاق کی اتفاق میوفته ؟میگن مایاها به زمین میخورن 365 تا پله درست میکنن دسته جمعی مردن ترسی نداره که 6 میلیارد آدم (خدانکنه)بمیره منم یکی از این 6 میلیارد نفر
   من که مشتاق اومدن این سیاره ام(کاش روز بیاد بخوره زمین تا بتونیم این سیاره رو ببینیم )
   نیوتون هم 2060 را پیشبینی کرده
   دوستان دعا کنید که این اتفاق بیوفته شاهد یه ضد و خورد کهکشانی باشیم
   التماس دعا

  44. اصلا به این مطالب گوش ندین همش خرافاته

  45. دنیا تموم نمیشه چون اون دست خداست و دست هیچ کس نیست که بخواهد براش تصمیم بگیره ولی احتمال میدم که یه اتفاقی بیفته

   • یعنی شما میگین روسیه اگه یخواد همین فردا نمیتونه دنیا رو نابود کنه ؟ ( استفاده از کله صلاح های هسته ایش )
    الان کره ی زمین دسته ساخته های خداونده
    اگه خدا بخواد میتونه مارو نیست کنه
    اما در حالت عادی که فقط خودت هستی و تکنولوژیه ساخته ی دسته بشر – هیچ چیز نشدنی نیست !

  46. این پیشنهادیه غربی هاست برای خراب کردن فکر مردم

  47. سلام به نظر منم که راست است چون برادرم در خارج زندگی میکنه که میگه بقیه از کشورهای خودشون فرار کردند اومدن به کشورهای دیگه تازه عکسشم برام فرستاده که 2 شهاب سنگ نزدیک به کره زمین است.

  48. همش دروغه!!

  49. دو سه روزم صبر کنیم میبینیم چی می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  50. طبق احادیث شیعه بعد از رجعت دنیا به پایان میرسه

  51. فرقی نمیکنه بالاخره یه روز دنیا به اخر میرسه ولی اگه این اتفاقها ی پیش بینی شده تا هفته دیگه نیفته مایاها ناسا نیوتن و………. برای ایجاد استرس وناراحتی ……… باهاشون چه کارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدایی من خیلی میترسم نه بخاطر خودم بخاطر بچه هام وهمه بچه های دنیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • --> آسمونی

    بله شاید کودکان فرصتی بیشتری برای زندگی بخواهند، اما به امید خدا چیزی نخواهد شد

  52. همین 2 دقیقه دیگه آخه ]دم عاقل من باید از کجا بدونم دنیا کی نابود میشه پشیمون شدم از اینکه به وبلاگت سر زدم روش تکذیب روحیه گفتم آخر عمری شاد باشی

  53. فدایی اهل بیت(ع)

   در احادیث اسلامی این مورد نیامده است

   • --> آسمونی

    در مطلبی اختصاصی به این مورد اشاره نموده ایم
    این بخش را مشاهده بفرمایید
    http://www.asemooni.com/science/2012-year

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.