تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > واقعاً چه سالی دنیا تمام می شود؟
املاک کوهک
فولاد صنعت صداقت
تبلیغات اینترنتی

واقعاً چه سالی دنیا تمام می شود؟

پیش بینی نیوتن

اسحاق نیوتن بی شک از بزرگترین و تأثیرگذارترین دانشمندان در طول تاریخ بشر بوده است. مطالعات نیوتن در فیزیک و کشف قانون جاذبه راه را برای پیشرفت بشر هموار و تسریع کرد.

اما نکته قابل توجه این است که نیوتن مطالعاتی در کتاب مقدس و مکاشفات یوحنا نیز داشت که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از دغدغه‌های او تعیین پایان جهان بوده است.

بخش زیادی از تلاش نیوتن، بطور مخفیانه، صرف مطالعات عمیق دینی و کیمیاگری شده بود. بیش از نوشته های ریاضی فیزیکی، نوشته های دینی و رساله های مربوط به کیمیاگری  از او به جا مانده که این یادداشتهای شخصی، مخفیانه بوده است. نوشته های دینی او از تاریخ پیامبران تا موضوع خدا، طوفان نوح، مسیح، کلیسا و آخرالزمان را دربرمی‌گیرد.

یادداشتهای دینی و کیمیاگری نیوتن تا اوایل قرن بیست ناشناخته مانده بود تا اینکه در این دوران شناسایی شد و مورد تحقیق و بررسی و بازبینی مورخین قرار گرفت و جنبه های ناشناخته ای از زندگی و عقاید این دانشمند را روشن کرد.

نیوتن یک مسیحی از فرقه آریوسی بود. آریوسیها یکتاپرست بودند و تثلیث را قبول نداشتند. ریشه این فرقه به قرن چهار میلادی و دعوای بین دو متأله مسیحی یعنی آریوس و آتاناسیوس بر می گردد که به برتری آتاناسیوس و نهادینه شدن تثلیث به عنوان یکی از اصول بنیادین مسیحیت انجامید.

در زمان نیوتن، آریوسیها اقلیتی بودند که از ترس متهم شدن به انحراف و مخالفت با جریان اصلی مسیحیت، چندان آشکارا عقایدشان را ابراز نمی کردند و همین امر نیز یک علت مخفی ماندن نوشته های نیوتن بود.

وی وقت زیادی را صرف مطالعات دقیق و عمیق دینی و تاریخی کرد و به این نتیجه رسید که تثلیت، انحرافی وارد شده به مسیحیت هست و به شدت هم علیه آن نوشت.

نیوتن مطالعات دینی دیگری هم انجام داد، از جمله اینکه در نامه‌ای که در سال ‪ ۱۷۰۴‬نوشته پیش بینی کرده که سال ۲۰۶۰ آخر دنیا است.

نیوتون پس از انجام دادن یکسری از مساله ها به نتیجه ایی رسید و این راز را در چندین برگ کاغذ یاداشت کرد و در صندوقچه ای گذاشت و آن را پنهان کرد و پس از دو قرن که از مرگ نیوتون گذشته بود به طور نامشخصی این صندوقچه پیدا شد.

دستخط نیوتون بدون این که صاحب جدیدش متوجه مطلب شود قبلاً در یک حرّاج آثار تاریخی به فروش رفته بود. خریدار یک یهودی فلسطینی بود که قبل از مرگ وصیت می‌کند که این مطالب به کشور تازه تاسیس اسراییل هدیه شود. هم اکنون این نوشته ها در اسرائیل قرار دارد.

اما چرا این نوشته‌ها برای اسرائیل و جریانهای فکری مسیحیت بنیادگرا مهم است. بر اساس مطالعات نیوتن نکاتی قابل دریافت است که برای بنیادگراهای مسیحی و صهیونیسم سیاسی قابل توجه هستند. در واقع نکات مورد توجه نیوتن در خدمت سیاستهای مسیحیت صهیونیستی و صهیونیسم سیاسی است.

بر اساس مطالعات نیوتن دریافت می‌شود که حساسترین نقطه دنیا اورشلیم هست. همچنین یهودیان به فلسطین باز می گردند و مجدداً در فلسطین شروع به بازسازی معبد سلیمان می‌کنند.

نکته مورد توجه نیوتن “آرماگدون” است. بر اساس مطالعات او، بین نیروی خیر و شر جنگی صورت می‌گیرد که در نهایت نیروی خیر پیروز می‌شود. او سرانجام پیش بینی می کند که دنیا در سال ۲۰۶۰ به پایان می‌رسد.

و این چنین است که بازگشت یهودیان به فلسطین و اشغال آن، تلاش برای بنای مجدد معبد سلیمان و سایر سیاستهای صهیونیستی و استعماری معنا پیدا می‌کند و مطالعات نیوتن هم در خدمت صهیونیسم قرار می گیرد.

 دنیا به پایان نرسید ، تقویم مایاها

مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با ۳۶۵ پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال ۲۰۱۲ ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن!
مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه رو که گمونم ۲۷۹ روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای ۴۰۰ میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
روز ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ گذشت و دنیا به پایان نرسید

واقعاً جهان کی به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید چه زمانی است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟

به هر حال باید صبر کرد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3٫20 out of 5)
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=16729
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • موسسه حقوقی ثبتی آماتیس
 • تبلیغات در آسمونی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  موجودات افسانه ای انسان نما

  بعضی از موجودات افسانه ای، ریشه در سنن ملّی دارند و بعضی دیگر، احتمالاً در …

  ۷۰ دیدگاه

  1. اینجا دولاب یعنی جون بکن نیوتن کیه باو خدا تا نخاد هیچی نمیشه نیوتن کیه آخه یکی ک اونقدر درس خونده بهش میگید دانشمند بعد بیاد بگه دنیا ب آخر میرسه بهش بگین سیکتیر کنه خخخخخخ

  2. دوستان نظر من اینه که بالا تر از هر دانشمند و علمی قرآن هستش پس بهتره که. قرآن بخونید به قول دوستم انسان از اینده اش خبر نداره و فقط خواهش من اینکه قبل هر کاری خدا رو فراموش نکنیم

  3. به نظرم خدا انسان هارو دوست دارد و خواهد داشت پس به انسان زندگی میبخشه تا وقتی که خودش بخواد .پس زندگی در کره ی خاکی ادامه دارد

  4. سلام به همه
   دوستان لطفأ این خرافات تو سایت نگذارید
   دنیا خراب میشه واین یک حقیت محضه،ودنیای هرکس بامرگش نابود میشه و قیامتش برپا میشه.
   دوستان ما خیلی از قرآن دور شدیم برید و بخونیدش و تفکر کنید خدا این همه ایات و نشانه قرارداده،چرا بیدار نمیشید مرگ هرلحظه در کمینه.به اسلام ستیزان گوش نکنید انها فقط از هوا و هوس خود پیروی می‌کنند، وهمانطور که قرآن فرموده بیشتر مردم نفهمن.
   شمارا چه شده،خدایی که آسمانها وزمین را آفرید مسلمأ زنده کردن شماها بعداز مرگ‌ از آفرینش آن‌ها سخت‌تر نخواهد بود.

  5. برید خوش باشید و لذت دنیا رو ببرید تا وقتی زمان نابودی برسه از این دنیا سیر شده باشید….

  6. سلام

   یعنی دنیا تا کی ادامه داره ؟ و ما بعد از این دنیا کجاییم ؟ و چه کار می کنیم ؟ . خیلی دور نیست ماکسیمم ۸۰ سال دیگه هیچ کدام از ما ها نیستیم. یعنی کجاییم و چه می کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پس سعی کنیم حق کسی ضایع نکنیم و به کسی بدهکار نباشیم و به کسی بدی نکنیم و …………………

  7. حالا خیلی مونده نابود بشه

  8. شاید علم خیلی خیلی خیلی پیشرفت کرده و دانشمندان دارند تحقیق میکنند که کی دنیا به اخر میرسه . اما همه ما باید به خدا و امام زمان ایمان داشته باشیم تا خداوند نخاد دنیا به اخر نمیرسه دوستان . از من به شماها یک خواهش . ذهن هاتونو با این چیزا پر نکنید . بعد از این که این نظر منو خوندید . بروید و کتاب قران را بردارید . و بگید به امید خدا . هرچی خدا بخاد . ینی اینکه تا خدا نخاد . دنیا نابود نمیشه که نمیشه . به نظر من دنیا تا ۲۰۰۰۰۰ سال دیگه هم تموم نمیشه . شیطان را و جن را فراری بدید . با گفتن اسم خداوند . زندگی خوش را ادامه بدین و ذهناتونو با این چیزا پر نکنید . اهای تو کسی که این سایت رو درست کرده . خود تو هم به خدا ایمان داشته باش ممنون از سایت خوبتون . خسته نباشید

  9. فکرای کوتااه کوچک پوچ نظریه های پوچ پرهام به یچیزای اشاره کردی ولی نمیفهمی چی گفتز

  10. من مسلمان نیستم ولی از حیله ی اسرائیل باخبرم.شما هم تحقیق کنید میفهمید این یهودیا چه عقایده پستی دارن.برای تمام این حرفا ذهن هارو منحرف میکنه به سمت یه قضیه اونم پایان دنیا.هیچ کس نمیتونه پایان دنیارو مشخص کنه به هزارو یک دلیل.یک دلیله قانع کننده میزنم دوستان:شما از فردات خبر داری؟خیر چون شاید دور از جونتون فردا ازین دنیا رفتید…
   یهود به نظم نوین جهانی اعتقاد داره تمام سرمایه های بزرگ دنیا از جمله فست فود تا سیستم های ارتباطی و حتی هالیوود هم ماله یهودیاس(holly wood) کلمه ی هالیوود یعنی عصای سحر آمیز یا عصای مقدس که اشاره به عصای موسی که یک جادوگر بود داره و تنها پیامبری بوده که دو یا سه بار مرتکب خطا شده.همونطور که میدونید جادو سلاحه اصلیه یهوده این حرام زاده ها در زیر معبد سلیمان ابزار جن گیری رو در اختیار گرفتن و به وسیله اجنه ای که در اختیار دارن دنیارو در سیطره خود قرار دادن.دوستان خیلی چیز ها هست که ما بیخ بریم تورو مقدساتتون آگاهیتون رو راجع به یهود زیاد کنید این ها منبع شر در دنیا هستن و در پایان دنیا هم این ها هستن که جنگ آخر رو آغاز میکنن.

  11. همه میدونیم کتاب مقدس قرآن واقعا یه راه روشن برامون باز میکنه تا بحال با پیشرفت علم و تکنولوژی تونستیم از دریای بیکرانه حرفای نابی که در قرآن اومده تنها به اندازه چند قطره به مفهوم این آیات پی ببریم به نظرم دنیا وقتی تموم میشه که ما تمام آیات رو مو به مو از طریق علم و منطق بفهمیم.وگرنه ما هنوز معنیه خیلی چیزا رو نفهمیدیم در صورتیکه خداوند این آیات رو واسه هدایت ما برای زندگی بهتر نازل کرده مثلا تو یه آیه ای خدا به شکننده بودن بدن مورچه اشاره کرده.دانشمندا چقدر گنگ و گیج شدن.حالا با کلی تحقیق به این نتیجه رسیدن مورچه تو بدنش ماده ای تولید میکنه که مثل شیشه شکننده است
   خدایا کمکمون کن بهت ایمان قلبی بیاریم

  12. دوست دارم ستایشگاهی داشته باشم در دل کویر خودم باشم وخدام .دنیا محل گذر است باید برگشت

  13. تازمانی که امام زمان نیاید دنیا به پایان نمیرسد دین خط اینم نشون

  14. همچی دست خداست.

  15. دنیا حالا حلا تمام نمیشود بشر روز به روز بیشتر علم کسب میکند و اگر یک اتفاق نادر طبیعی رخ ندهد وجمعیت کنترل شود انسان میتواند به زندگی ادامه دهد وحتی تکامل پیدا کند

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.