تازه های آسمونی
خانه > علمی و دانستنی > ماورای طبیعت > جزیره های عجیب دنیا
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • جزیره های عجیب دنیا

   1) جزیره دوار

  Strange island world (9)

   

  مدتها قبل، یک کشتی باری یونانی چرخش یک شیء بزرگ در فاصله 1000 متر جلوتر از خود را شاهد بود. آنها فکر می‌کردند که آن یک هیولا بزرگ است و کاملا ترسیده بودند. پس از نزدیک شدن متوجه یک جزیره شدند که با سرعت بسیار سریع در حال چرخش است. در سریعترین حالت این جزیره در هر دقیقه یک دور می‌زند و در آرام ترین حالت هر 12 دقیقه یک دور می‌زند. چرا یک جزیره در اقیانوس باید خود را بچرخاند؟! محققین هنوز پاسخی برای آن پیدا نکرده اند.

   2) جزیره ای که می‌تواند از وسط جدا و مجددا ادغام گردد

  Strange island world (8)

  این جزیره غیر معمول در اقیانوس آرام واقع شده است. گاهی اوقات این جزیره به دو قسمت تقسیم می‌شود ولی مجددا به طور خودکار تبدیل به یکی می‌شود. هیچ پیش بینی زمانی برای تقسیم و ادغام جزیره وجود ندارد.
  جدا بودن آنها حداقل 1-2 روز و گاهی اوقات 3-4 روز است و فاصله این دو قسمت از هم به 4 متر هم می‌رسد.

   3) جزیره سمور

  Strange island world (7)

   سمور جزیره ای تنها در نزدیکی ساحل شرقی کانادا است. این جزیره بدون هیچ موجود زنده از قبیل حیوانات و گیاهان است. و تنها سنگ های سبز در نزدیکی جزیره وجود دارد. عجیب ترین چیز این است که هر زمان که یک کشتی به نزدیکی جزیره می‌رود قطب نمایش از کار می‌افتد! برخی مردم به آن جزیره مرگ می‌گویند.

   4) جزیره گریه

  Strange island world (6)

  زمانی که نام این جزیره را می‌بینید احتمالا بدانید در مورد چه چیزی صحبت خواهد شد. بله، در این جزیره شما یک صدای گریه عجیب در طول روز و شب خواهید شنید. به نظر می‌رسد این صداها همیشه شنیده می‌شدند.
  بعضی اوقات صداها مانند ضجه و زاری کردن پرندگان است. تاریک، دلگیر و وحشتناک است. هرگاه یک کشتی از آنجا می‌گذرد مسافران آن احساس کنجکاوی و حیرت می‌کند اما تا کنون هیچ کس جرات رفتن به جزیره را نکرده است که به ما بگوید در آنجا چه می‌گذرد؟

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=40073
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  غول ها آیا وجود دارند؟ یا زاییدهٔ خیال مردم هستند

  غول ها آیا وجود دارند؟ یا زاییدهٔ خیال مردم هستند؟ آسمونی در این بخش در …

  11 دیدگاه

  1. مسافر کیهانی

   این دنیای که ما زنده گی میکنیم کاملا پر از رمز و راز های خداوندی است، زمانی که حرف از خداوند ج میزنیم مقصد از همان پرودگاریست که با علم بی کران خود من و تو و تمام مخلوقات روی زمین را است کرده است، منطق من میگوید که تمام ادیانی که در دنیا وجود دارند بطوری به خداوند ج میخواهند برسند و نباید به عقاید آنها تحقیر شود، البته ادیانی که موجودیت خداوند ج را تصدیق میکنند، همان خدایی که از نور عظمتش ما توانستیم به این مرحله زندگی برسیم، و بالآخره این جا در زیر سایت آسمانی در باره اش بنویسیم، در این شک نیست هنوز چیز های وجود دارند که ما از درک فهم آن عاجزیم، و یا افرادی هم وجود دارند که خداوند ج به آنها توان این را داده باشد که از تمامی و یا هم حد اقل جزیی از رمز و راز پرودگار آگاه باشند و نتوانند آن معلومات هارا با دیگران شریک سازند نظر به دلایلی که خود آنها میدانند، و یا هم شاید ما به آن مرحله پاکی ذهن و قلب و تفکرات مان نرسیدیم.
   نظر به یافته های من و تو و تمام دانشمندان این کره خاکی تا هنوز موفق به جهت یابی و موقعیت معلوم پرودگار مان نشده ایم،که چه شکل خواهد بود و یا در کجا موقعیت دارد و موقعیت معلومی ندارد که خودش به حکمت خودش میداند که چرا تا هنوز آشکارا خود را نساخته است، ولی به مجرد نفس کشیدن، راه رفتن،غذا خوردن،تماشا کردن اطراف مان به خوبی از نزدیک بودن پرودگار مان پی میبریم و میدانیم با این همه دوری ولی نزدیکتر از همه چیز است.
   این جا دوباره به ذهن خود میگیم آرام باش خدایت در همین نزدیکی هاست، در همین نفس کشیدن هاست، در همین ضربان قلبت وجود دارد، در همین احساس های خوشی و مناظر طبیعی همه اثر های پرودگارت وجود دارد کو آن چشمی که این معنویات را ببیند و درک کند ؟
   میتوانم بگویم که خداوند ج نزدیکترین نزدیکترین هاست، و با باور و یقین میتوان به پرودگار مان نزدیک و نزدیکتر شد و از نعمات و دلخوشی های بیشتری برخوردار شد، من با تحقیقات خودی اطمینان دارم که میتواند راه های که عابری نداشته را برای مان صاف کند، بدانید که خداوند ج بسیار با رحم است و به ما نعمات زیادی ارزانی نموده ولی این ما استیم از نعمات وی درک و استفاده خوب نداشته ایم، و فکر کنم این لغزش های روزمره در امور مالی، خانواده گی، اجتماعی و همه سردرگمی های مان دلیل نشناختن خود ما است، هر طوری که شده باید خود مان را مطالعه کنیم و یک جهش برپا کنیم و خود و اطرافیان مان را از بعد دیگری که تا به حال انجام ندایم مطالعه کنیم تا به سر نخی از دانش نوری خدای مان پی ببریم، قابل ذکر است نعمات و قدرت پرودگار مان آنقدر فرا مرزی و فرا کهکشانی است که مغز انسان در اندازه گیری آن عاجز میماند، اگر میخواهید به معنویات بیشتر آشنا گردید پس استاد بزرک مولانا جلال الدین بلخی رومی ( RUMI ) را تعقیب کنید و از برگ برگ معنویات جهان هستی با خبر شوید.
   در اخیر فقط با یک جمله مطلب امروزی مانرا خاتمه میدهیم.
   ( خدایا ما را از نور و روشنی بی کران دربارت عطا کن تا در پهلوی دانستن و کنجکاوی از رمز و راز کایناتت به کدام مشکل و درد سری روبرو نشویم، آنچه که لازم دیده ای برای معلومات های مان اضافه کن و آنچه در تضاد با قوانین هستی ات است از ما دور کن )

  2. اولی که فکر میکنم رو اب شناوره باشه
   دومی هم احتمالا در اثر زلزله از هم فاصله میگیره
   سومی هم احتمالا نیروی مغناطیسی داره مثه بعضی از مکان ها
   چهارمی هم خیلی واضح راجع به صدای پرندگان گفته

   • ممنونم از پاسخ هاتون آقای دانشمند

    • منم در این مورد کاملاً موافقم….
     اولی رو واقعاً نمیدونم چجوری این اتفاق براش میفته…
     ولی تو دومی زلزله نمیتونه دلیلش باشه…..
     شاید دلیلش حرکت پوسته ی زمین باشه…خیلی هم عادیه…..
     سومی هم که…..شما تاحالا سنگ مغناطیسی ندیدی….
     چهارمی هم هرچیزی میتونه باشه….
     از صدای حیوانات گرفته تا زوزه ی بادلای شاخ و برگ درختا…..
     اون چیزی که عجیبه…..
     گناه های بزرگ ما آدماست…. این همه شگفتی رو می بینیم ولی باز هم از اون دنیا غافل مشیم…

  3. واقعا خیلی عجیب و شگفت آور بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❗ ❗ ❗ ممنون آسمونی جون 😉

  4. بسیار عالی و وحشت ناک بود به خصوص جزیره ی گریه

  5. یه ذره شبیه علامت سوال شدم
   آه ممنون

  6. شک دارم واقعی باشن

  7. شرایط زیستی جزایر بسیار حیرت آور وعجیب است

   مطلب جالبی بودممنون

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.